Jump to content
roseraie

Her Dilek İçin 100 Rekat Hacet Namazı (Annemin Formülü)

Recommended Posts

gece 12 den sonra yapılması lazım artis ..bilgine

aaa ben orayı kacırmısım cok sagolasın hatırlatman ıcın ....

aaa ben orayı kacırmısım cok sagolasın hatırlatman ıcın ....

önemli değil :)

şimdi 3 rekat kılıyoruz ilk başta gerisini 2 ser rekat kılıyoruz....

101- 3 = 98 geriye 98 rekat kalıyor bunuda 2 ser rekattan tamamlıyoruz ..doğrumudur ?? 49 rekat kılınicak.....:) :)

Jessica canım evet 49 rekat oluyor 2şer kılınınca

--------------------

çokmutluluk,neden 101 rekat acaba annenin bu konuda bi bilgisi var mı?

canım bilmiyorum annem de bir büyüğünden öğrenmiş gencliginde

su an annem burda değil şehir dısında, dönünce sorucam ve sıkıstırıcam baska neler biliyorsun bakem diye

--------------------

çokmutluluk,neden 101 rekat acaba annenin bu konuda bi bilgisi var mı?

canım bilmiyorum annem de bir büyüğünden öğrenmiş gencliginde

su an annem burda değil şehir dısında, dönünce sorucam ve sıkıstırıcam baska neler biliyorsun bakem diye

--------------------

kızlar başka kılan var mı

ooo biz ne uygulamalar yaptık 5-6 saat süren bunda ne var

hem 4 er rekat kılabılıyorsanız daha cabuk biter

ya ben namaz kılcagım vakit yatagın ustunde kılıyordum yer musait olmadıgı icin......bi yolunu bulmam lazim yoksa yatagın ustunde 101 rekat nasıl olcak :D

cokmutluluk paylasımın icin sagol sen uygulayıp sonuc aldın mı peki

sevgili sui, tabii ki Allah bilir ama benim ogrendigim kadari ile yatak gibi yumusak yerlerin uzerinde namaz kilinmaz derler... ama sen gene de daha iyi bilen birinden arastir cnm istersen...

* İmam Malik'e göre, kilim, keçe, posteki gibi, yer cinsinden olmayan bir şey üzerine secde edilmesi mekruhtur

* Atılmış yün ve pamuk, saman ve kar gibi bir şey üzerine secde edildiği takdirde, eğer bunların boşlukları kaybolur da sertleşirlerse, üzerlerine secde caiz olur. Fakat bunların içinde yüz kaybolup sertlikleri duyulmazsa ve yüz yere inip kararlaşmazsa secde caiz olmaz.

* Çuval içinde bulunan buğday, arpa, pirinç ve darı gibi ürünler üzerine secde yapılabilir. Fakat çuval içinde bulunmayan buğday ve arpa üzerine secde yapılabilirse de, darı gibi kaypak şeyler üzerine secde yapılamaz.

çok mutluluk hep mutlu ol sen inşallah paylaşımın için teşekkürler

canım hep beraber .çok teşekkürler çok sevindim

Guest kardelen41

çokmutluluk allah razı olsun.bu uygulamayı yaptım rabbim duası ve dileği kabul olmuşların arasına burdaki tüm arkadaşlarımı ve benide katar inşallah.bişey sorcam içimden bu uygulamayı iki gece daha yapmak geliyor .biraz yani üçgece üstüste yapayım istiyorum.yapayımmı ?yoksa yaptım tevekkül edip rabbim neyi takdir ederse onu bekleyeyeyimmi?belki saçma gelcek bu soru sizlere ama galiba biraz motivasyona ihtiyacım var:)

kardelen tabi canım hiç durma

içinde öyle geliyorsa devam et

allah kabul etsin

çokmutluluk sana özelden ulaşamıorum sormak istediğim bir soru vardı...

Guest kader28
Ben yaptım. allah razı olsun çok mutluluk 1 saat kadar sürdü birde benim sayacım var ona basarak saydım. (defter yazma falan uzun sürer 101 rekat takibi)

tüm site için diye dua ettim. yüce rabbim dualarımızı kabul eder inş.

Allahım burda sıkıntısı olan herkese ferahlık ver. Bizleri hepimizi üzüntülerden hastalıklardan uzak et borçlarımızdan tez vakitte ödemek nasip et. Borçlular borçlarını ödemede kolaylık görsünler. İşsizlere bir an önce iş kapısı aç istedikleri işlere kavuşsunlar. Allahım sevdiğinden ayrı olanlar en yakın zamanda sevdiklerine bir daha hiç ayrılmamak üzere kavuşsunlar..Kayıplarını arayanlar tez vakitte bulunsun sen yardım elini üzerimizden esirgeme yarabbim.

Allahım tüm bunları bize hayırlı şekilde ver. Hayırsız olan isteklerimizi hayra çevir senin her şeye gücün yeter Yarabbim.

amin amin amin. bende bi ara denemeyi düşünüyorum. 41 yasin okumakta çok faydalıymış özellikle kısmetin açılması gibi konularda. ve ben cevşeni de okumanızı tevsiye ederim türkçe olarak. benimde nacizane tavsiyelerim bunlar.