Jump to content
Sign in to follow this  
Guest eliff

Şarkıları Tersten Okuyunca Dehşete Düştüler

Recommended Posts

Guest 666

şeytani duyguları sarkı sözlerininin tersinden okunuşunda degil bence duygularda arayın

not: ihanete ugramış birini düşünun .

Guest devilcrew

:mad:lütfen elif cım ben tam 14 yıldır metal dısında hıc bıse dınlemıorum ve bırcok sarkıyıda ezbere bılırım yazdıklarndan metallica yı cıkartmanı istıorum cunku adamlar sapına kadar hristiyan ve sarkılarıda tanrıyı över tarzda dualar ayrıca metalcıye satanıst ykıstırması cok fazla yapılıor acın bı iron maiden dınleyın bılmıosanız ben yollarım dırek incilden ayetler sarkı yapılmış muslumanlar nasıl ilahı dınlerse onlarında bı nevi ilahılerı satanıst olan grup yokmu var bunlar zaten belli örneğin Black Sabbath prograsif karmaşık ağır rfiler kimsenin kullanmadığı şeytanın notası olarak bilinen gamı kullanırlar gayet acıktır yanı tersten yapalımda anlaslmasn dıye bıse düşünmzller dinlemk ısteyene onlrdanda yollarım

ayrıca yıllardır elektro calarım ve bu seytanın notasınıda cok ii bılırım --------------------

Guest dulerya

metal e satanistlik demiyorlar ki, hehangi bir şarkı içinde bu geçerli olabilir.

kişiler böyle bir kanıtla geldiler. ister inan ister inanma. önemli olan, bu kanıtlarını çürütecek kanıtlarla gelmeniz. bu şekilde kestirip atamazsınız.

Guest Cursed Angel

Boşuna dememişler şeytan ayrıntıda gizlidir diye. :)

Guest 666

gerçektende şeytan ayrıntıda gizli

Guest devilcrew

dulerya kestirip atmıorum bırcok kanıt sunabiliri örnegın metallica nın enter sandman sarkısı bu hepımıze küçükken uyumadan once etmemız için ogretılen duanın benzeridr asagıda ıngılızcesı ve turkcesının bı bölümünü ekledım

Say your prayers, little one

Don't forget, my son,

To include everyone

Dualarını söyle, küçük çocuk

Herkesi eklemeyi,

Unutma oğlum.

ayrıca Iron Maiden - Hallowed Be Thy Name bunu dinlemenızı tavsıye ederım incideki bı ayet hıc deiştrilmeden sarkı yapılmış

Guest jaslukmarek

vay be. bu yazıyı okuyunca denedim üç şarkıyı da aynen sözler öyle çok ilginç!

Guest BuzzKalpli

hristiyanlığı övmek bu olsa gerek :(

güzel bi çalışma tebrik ederim ....

Guest zaytik

buna benzer bikaç şeyde fight club isimli filmdede var yanlış hatırlamıyosam filmler montaj aşamasında erkek cinsel organı resmi koysam farketmekle etmemek arasında kalırsınız falan diyodu bi replikte filmin sonunda kulelerin yıkılma sahnesini kare kare (dvd lerde step ile) seyrederseniz o organı görüyorsunuz :) bir sahnedede adam sandalyede oturuyor arka fon boş ama yine kare kare bakınca arkada bi acaip yaratık duruyor bir bir karesinde. oluyo yani böyle şeyler. bizzat ben tespit ettim inanmayan deneyebilir.