Jump to content
Sign in to follow this  
Guest eliff

Şarkıları Tersten Okuyunca Dehşete Düştüler

Recommended Posts

Guest TraumA

Banada hiç inandırıcı gelmedi böyle bir durum olsa zaten mutlaka birşekilde gündeme girerdi bu konu..

Guest EHLİ_HAVAS

şeytan istisnalarda gizlidir demişler...

inigilizcesi çok iyi olan arkadaşlar bahse konu olan şarkıları inceleyip

bir sonuca varabilirler...

Banada hiç inandırıcı gelmedi böyle bir durum olsa zaten mutlaka birşekilde gündeme girerdi bu konu..

gündeme geldiya işte.

daha ne olsunki:D

Guest TraumA
gündeme geldiya işte.

daha ne olsunki:D

:) gündemden bahsettiğim internet ortamı değil yabancı basında yer alan bir konu mu bu?

ayrıca ingilizcesi ii olan arakdaşlar farkına varabilirler diye bir yazı yazılmış.. bunu diyen ve deneyenler başka örnekler verebilirler mi?

paylaşım için teşekkür ediyorum.çok ürpertici bir gerçek ve olanaksız değil.Allah kötüler karşısında cahil olmaktan korusun.

Guest hayalperest

Bakın Led Zeppelin in Stairway to heaven parçası ters olarak dinlendiğinde evet bunun gibi bazı şeyler çıkıyor fakat bu demek değildirki satanistler.. Diğer sanatçıları bilemem fakat büyük bir Led Zeppelin ve Pink Floyd hayranı olarak bunlara inanmayın diyorum. Çünkü bu sadece sanat. Anlatmak istediklerinin çok farklı şeyler olduğuna inanıyorum. Çözülemeyen bir sürü sırları var bu 2 grubunda! Bu gerçek sanat. Bugün hala bir sürü insan bunları çözmek için çabalıyor.

Sözleri bir kenara atın sadece müziğe verin kendinizi dinlerken, çok şeyi hissediceksiniz emin olun! Hissetmek zor değil!

Led Zeppelin - Babe I'm gonna leave you

Led Zeppelin - Rain Song

Led Zeppelin - Since I've been loving you

Pink Floyd - High Hopes vs vs

ben bu parçaları meditasyon yaperken veya yapmadan önce dinliyorum. Tavsiye ederim !

Selam

Bende bi katkida bulunmak istiyorum.

Buna inanmayan internette kubilay aktasin sublimental message üzere yazdigi makaleleri okuyabilirsiniz. Yada daha kolayi youtube ta subliminal message diye girerseniz inanamayacaginiz seyler göreceksiniz.

Bir olay da almayada olmus, ben okudum, baska forumda ve bir programda kubilay aktastan duymustum. Almanyada bir t-shirt reklaminda, bizim görüp duyamiyacagimiz bi sekilde yerlestirilmis bir mesaj yakalaniyor, ve yasaklaniyor.

Reklamda bir kemik kafa, diyorki bu t-shirti yarin gidip ol yoksa bilmem kac günde öleceksin. Tabi izleyenler bunu fark etmiyor. Ama bu reklamin yayinlandigi günün ertesi gün satislar inanilmaz sekilde artinca reklami bilir kisiler inceliyor, ve bunu tespit ediyor, ceza alip reklami tv den kaldiriliyor.

Ayrica bildigimiz Photoshopun ADOBE Firmasi sublimantal reklamciligi ögrenmek ve yapmak icin program paketi cikarmis. Ben de bu olayi duyup arastirdiktan sonra, cok severek izledigim tv reklamlarini (almanyadaki) artik izlemiyorum. Tr reklamlarini izliyorum. Cola icmiyormuyum, eger coook coook canim cekerse, cünkü en cok Coca Cola ile Mc Donals yapiyor bu olayi. Coca colayi internetten arastirabilirsiniz, ozaman neden grip yada öksürük hastaligina yakalandigimizda öksürük surubu tesir etmedigini antibiotik almak zorunda kaldigimizi anlarsiniz.

Nette bu sublimental message hakkinda cok bilgi var. Ve Allaha cok sükür Rtük türkiyede yasakladi, ve cezasi büyük.

Iciniz TR tv izlerken rahat olsun.

Guest chatlak

bu parçaları söyleyenler peki bunun farkında mı?madonna yada michael jackson mesela??yani onlar da söylerken bilinçsiz olabilirler yada farkında bile olmayabilirler...bence sorumlusu olanlar bu tür paçaları yapan şifreleyenler...söyleyen sanatçıların bundan haberdar olmadığına ayakta uyuduklarına eminim...led zeppelin i bilmem ama en azından kendi parçalarını yapmayn sanatçılar masum diye düşünüyorum...

bahsettiğin dulerya coca cola yapmıştı zamanında. Sinema filmindeki karelerin aralarına coca cola iç sloganı koymuştu ve bu sürekli geçiyrodu. Film sırasında farkedilmiyordu tabi. Ondan sonra coca cola satışları yüksek derecede artmaya başlamış tabi bu olay ortaya çıkınca bu tür telkin yöntemleri reklamcılıkta yasaklandı.

Beynin 5. gözü ile ilgili bir durum canım bu.. Zaten genelde hep reklamlarda kullanılır ki hala kullanılıyor.

Tersten okumayla alakasız..

konu için sağol.

Guest canfeza

madonna masonluk gayesi taşıyan gölgelerden biridir,halkın bilinçaltına farkına varmadan telkinler veren bu deccal fikirli insanların araçlarından sadece biridir.

..şarkının terside aynı düzüde aynı bununla uğaşmaya ne hacet...ayrıntılı bilgi için... the arrivals (gelenler) belgeselini izleyin,uyanın .