Jump to content
Sign in to follow this  
Guest eliff

Şarkıları Tersten Okuyunca Dehşete Düştüler

Recommended Posts

Guest ozgur

belkide birşey bu sanatçıları bunu yaptırıyodur farkına vardırmadan

Guest delikiz

saol guzel paylasim da:)ben gece gece okuyamadim cok uzundu

Guest botkln

sarkılar terstn nasıl dinleniyor peki ?

Guest AbdulKadir

bu metal rock gurubu genel olarak seytana tapar avrupada bunlar boyledir . her yaptgi sozlerin islerin altinda deccal a ait seyler bulunmaktadir tesaduf deildir. katilyorum.

iyi de,bahsedilen şarkı sözleri sanatçılara mı ait?onlar icra ederler.söz yazarı ve bestecilerin yaptıkları sanatçılara maledilemez.hele mıchael jackson a hiç ihtimal vermiyorum.

Guest udiolgun61

audioeditorgold diye bir program 14 mb. civarında çoğu site bedava download olarak vermiş indirip kendiniz görün arkadaşlar ben de ilk başta inanmamıştım ama dinleyince herşey değişti deneyin bence

Bazı insanlar neden hiç okumazlar, kendilerini geliştirmeye çalışmazlar hiç anlamıyorum. Bu şarkıları tersten dinlemenize gerek yok. Siz normal dinlerken bilinçaltı burada ki her tür bilgiyi anlayabiliyor. Beyin her saniye 11 milyon bit bilgi işler fakat sadece 40 tanesinin farkındadır.

"İnsan beyni her saniye o kadar çok bilgi alır ki bütün bunların yazılması için kitaplar gerekir. Bilim insanları etrafımızda var olanların yalnızca trilyonda birini algılayabiliyor. Şu an gözünüz sadece görünür dalga boyundaki ışıkları görüyor ama algıladığı ışıklar bundan çok daha fazlasını teşkil ediyor. Duyduğumuz sesler ise algıladığımız seslerin çok küçük bir kısmını oluşturuyor. Dokunma, tatma, koklama duyumuz için de aynıları geçerli. 5 duyunun ötesinde ivmeyi hissetme, yer çekimi hissi, propriosepsiyon adı verilen vücudun kendi iç yapısını algılama mekanizması vardır. Temel hayati fonksiyonlar gibi daha sayacağımız çok sayıda beyin işlevi vardır. Ancak bütün bu bilgilerin ortasında beyin günlük hayatımızı kolaylaştırmak için bilgileri hep eler ve sadece en önemlilerin farkında oluruz."

Bu bilgiden şunu çıkartmalıyız, her şeyi anlıyor, farkına varıyor ama her şeye aynı anda müdahil olamıyoruz. Müzik, filmler, reklamlar ise sadece insanlığı yönlendirmek için yapılıyor.

Yukarıda bir kaç kişi sormuş neden yapıyorlar diye, hayır bunu sanatçılar, müzisyenler yapmıyor, bu işlem stüdyo ortamında uygulanır ve müzik piyasasına hakim olanlar tarafından, müzisyenlerin haberi bile olmadan yapılır. Türkiye'de ki tüm popüler müzisyen ve sanatçılar içinde durum aynen böyle malesef.

• Like 1