Jump to content
Guest urfayagelin

Adak ve Dilek

Recommended Posts

Guest melis1987

allah razi olsun urfaya gelin,bizi sevindirip yüzümüzü güldürdügün gibi,allahta senin yüzünü hep güldürsün..

ben bunu yapttim arkadaslar ve iki uc gun sora ruyamda bir esmer kadin gordum yesil bas ortuluydu ve bana sorular sordu ve bende cevapladim ...Bu ruyadan sonra 3 yasin adagimi okudum insallah yuce katinda Rabim kabul eder...! 1sorum olacak yine acabina salavat adaya bilirmiyiz ??? Bilen birileri cevaplaya bilir mi soruma rica etsem?? Urfaligelin tsk ederim cevaplarin icin ve bu guzel konun icin...

Guest urfayagelin

arkadaşlar epeydir uzak kalmıştım, hepiniz çok güzel şeler yazmışsınız

Allah sizlerden de razı olsun, bu mübarek cuma vakti hayırlısıyla muradımıza erdirsin, Amin.

kanser hastası olan çok büyük müşkülatı bulunan yada derdine deva bulamayanlar boy abdesti alıp namaz kılın...kıbleye otur derdini söyle niyet et bu derdimden kurtulursam yahut bu dileğim olursa seyiddit nefisi hazretine üç yasin okumak ve bir kurban kesmek nezrim olsun de üç yasini oku,hediye et..isteğin gerçekleştiğinde koyunu kes tekrar üç yasin oku,bunu deneyip çok müşkülerden kurtulanlar var ...

arkadaşım güzel bilgi ....fakat seyit nefisiyi bilmiyorum bilgi verebiliirmisiniz...ayrıca iş içinde okunurmu......birde bitkisel hayatta bulunan bir tanığın oğlu var...onun içinde yapılırmı....acil bilgi verirseniz sevinirim...hemen o kişiye bildiricem....selametle

slm ben yalniz is icin adak yaptim cok sukur oldu ...tsk guzel paylasim zaten bu sitede de var ...ben buradan gormustum ve yapmistim...

slm ben yalniz is icin adak yaptim cok sukur oldu ...tsk guzel paylasim zaten bu sitede de var ...ben buradan gormustum ve yapmistim...
aynı duayımı yapmıştınız