Jump to content
Guest urfayagelin

Adak ve Dilek

Recommended Posts

Bu mubarek gunlerde ruhina bolca Fatiha ve Yasin okuyalim insallah

mavigul aynı şekilde ve aynı zata mı hediye edilmiş adak sevapları? biraz anlatır mısın?

mavigul aynı şekilde ve aynı zata mı hediye edilmiş adak sevapları? biraz anlatır mısın?

kuzenim cocugu icin yapti, agir bir ameliyat gecirecekti ve duzelme sansi cok dusuktu..yani cocugun afedersiniz pipisinde problem vardi..doktor hadi bir kere bakalim ama yzude yuz duzelmez demisti..o bildigim kadariyla sevabi Peygamberimize olmak uzere Allah icin 1000 yasin adadi ..ve ameliyatla yuzde yuz duzeldi...doktorda saskin...

baska arkadaslarimda sevabi Abdulkadir Geylani Hz ne, yine Seyyideti Nefise Hz kurban veya 7 ile 41 arasinda sayida Yasin adayip dilekleri olanlar var...

ya aslında ben de okuyorum oluyor da, bu iş mevzuunda nedense beklemedeyim hala

yani normalde siz de bilirsiniz bir sure salavat vs okuruz onun bereketiyle rabbim dualarımızı kabul eder

bu defa beklemedeyim

hiç böyle olmamıştı yani

hayirli sabahlar, bende yaklasik bi senedir her namazin ardindan Seyyidet Nefise Hz ne kurban adagimi niyetlenip soyluyorum is icin ama bi senedir tik yok umutla bekliyorum yani sadece

bişey sorabilirmiyim aağı sık sık tekrarlıcaz mı dulardan sonra yoksa sadece bir kere mi sölicez birde dileğimiz olduktan sonra mı olmadan önce mi yapalım

bişey sorabilirmiyim aağı sık sık tekrarlıcaz mı dulardan sonra yoksa sadece bir kere mi sölicez birde dileğimiz olduktan sonra mı olmadan önce mi yapalım
sürekli tekrarlamana gerek yok bir kere söylediysen dileğin olunca sözünde dur yeterli:) yasin adadıysan dileğin olmadan da okuyabilirsin,olduktan sonra tekrar okursun...

hayirli sabahlar, bende yaklasik bi senedir her namazin ardindan Seyyidet Nefise Hz ne kurban adagimi niyetlenip soyluyorum is icin ama bi senedir tik yok umutla bekliyorum yani sadece

hergün adıyorsun sayısı kaç oldu? hergün söyleme ay