Jump to content
TuBiK

Zeytin Yaprağı

Recommended Posts

Valla rosaraie arkadaş duayı kabul eden de dua yolu sunan da Yaradan. Sen hangi duayı nasıl daha iyi kabul edeceğini nereden biliyorsun da fetva verir gibi yok şöyle yapmayın yok böyle yapın diyebiliyorsun ki? Burada yıllardır kullanılan bir yöntem ve işe yaradığı söyleniyor. Kimseyi de zorla gidin dal kırın demedik, ben bilgimi paylaştım yapan yapar yapmayan yapmaz. Bazen komik oluyorsunuz ya....:confused:

zeytin yapragina dua oku üfle ama Allah`tan gelmiyor TuBiK bunu sende biliyorsundur...

zeytin yapragina dua oku üfle ama Allah`tan gelmiyor TuBiK bunu sende biliyorsundur...

nerden geliyor peki ?

• Like 2

ihlas okunuyor ve suya bırakma bir nevi enerji serbest bırakımıdır, ihlası okuyup Allahtan dileniyor, kimse ihlas okuyup hüddam daveti yapmıyor ki Allahtan gelmiyor denilebilsin

Bunu yapan arkadaşlara sorum: 1. Niyet ne zaman yapılıyor başlamadan önce niyet edip sonra yapraklara 2 ihlas 1 fatiha teker teker mi okunuyor yani başta 1 kez mi niyet ediliyor? 2.si aktardan zeytin yaprağı alsam olur mu? 3.sü de her bir yaprağa okumadan sonra üflenecek mi?

Edited by WinterBird
Ekleme yaptım üst üste yorum olmasın diye

WinterBird, 29.01.2019 - 13:52 yazdı:

Bunu yapan arkadaşlara sorum: 1. Niyet ne zaman yapılıyor başlamadan önce niyet edip sonra yapraklara 2 ihlas 1 fatiha teker teker mi okunuyor yani başta 1 kez mi niyet ediliyor? 2.si aktardan zeytin yaprağı alsam olur mu? 3.sü de her bir yaprağa okumadan sonra üflenecek mi?

Aktardan da alsaniz 'olur 

En basta niyet yapilir

Her yapraga tek tek 2 ihlas 1 fatiha okunur

Ivy, 20 saat önce yazdı:

Aktardan da alsaniz 'olur 

En basta niyet yapilir

Her yapraga tek tek 2 ihlas 1 fatiha okunur

Cevaplar için çok teşekkür ederim Allah razı olsun

selamun aleykum arkadaslar

bende canlı yapragı var ben bi okuyayım yalnız 1 hafta yapıcam dılekler cok