Jump to content
Sign in to follow this  
Guest godra

Bu Kadar Tesadüf Olmaz

Recommended Posts

Guest zen

olur mu olur aşk bu herşeyi yaptırır:):):)

Guest mirzamir

acaba yaptırır mı

Guest Dolunay
Tesadüfler zincirinin en inanilmazi 1981'de ABD'nin Boston kentinde meydana geldi. Randolp Matika* yildirim çarpmasi sonucu evinin önünde öldü. Adamin dul esi yeniden evlendi. Damat Pepero dügün gecesi sigara içmek için balkona çikti. Düsen yildirim* damadin ölümüne neden oldu. Kadin sinir krizleri geçirdi. Tedavi için gittigi klinikte bir doktora asik oldu ve evlendi. 1 hafta sonra hastasini ziyarete giden doktora da yildirim çarpti

vay canına bu kadın tehlikeli. Yalnız bunların hepsi niye ölmeleriyle ilgili. Aynı şemsiye yüzünden ölen karı koca. Aynı köprüde ölen akrabalar. Aynı tranvayda ölen baba ve evlat. Bir kaç kez deniz kazası geçirip sadece kendisi canlı kalan bir adam. Hayat hiç beklenmedik bir anda sona erer diyen adamın anında boğazına kaçan şeker ile ölmesi. Adama malum olmuş.

Guest esmanur

hayret edilecek olaylar bunlar...eline saglik;)

Guest maiadam

bide bu tesadüflerden Kenedy ile Lincoln (doğru hatırlıyosam isimleri, amerika başkanları) arasında olanları vardı onlar çok daha ilginçti.

Guest 1313

Tesadüfler zincirinin en inanilmazi 1981'de ABD'nin Boston kentinde meydana geldi. Randolp Matika* yildirim çarpmasi sonucu evinin önünde öldü. Adamin dul esi yeniden evlendi. Damat Pepero dügün gecesi sigara içmek için balkona çikti. Düsen yildirim* damadin ölümüne neden oldu. Kadin sinir krizleri geçirdi. Tedavi için gittigi klinikte bir doktora asik oldu ve evlendi. 1 hafta sonra hastasini ziyarete giden doktora da yildirim çarpti

:D :D ne elektrikli bi kadın ama :D:D

ChrIstIna Veroni* 1991'de Italya'nin Torino kentinde tramvay çarpmasi sonucu öldü. 4 yil sonra babasi Vittorio ayni geçitte ayni sürücünün kullandigi ayni tramvayin çarpmasi sonucu öldü. Adam bütün aileye kıl kapmış kökten kıracak şuç aleti bile değişmiyor :D bu arada yıldırım olayına bayıldım :D kadınla evlenmek isteyen artık paratoner felan taktırır :D

Guest natilyus81

oha falan oldum diyorum arkasından bi yuhh çekiyorum:p

Guest BuzzKalpli

ölüme gülünmez ama komik :confused: