Jump to content
Renan

İlginç Geldi Paylaşmak istedim...

Önerilen İletiler

vicks yerine,china oil da olabilir:-)))

Bir eczacıdan gelen bir maili sizinle paylaşmak istedim.

“Ayak tabanlarımızın yağı emen özel bir yapısı vardır. Bu nedenle eğer tabanınıza örneğin sarmısak sürerseniz yaklaşık 20 dakika sonra tadını ağzınızda alırsınız. Bunu bulan bilim adamları nedenini bilmiyor henüz ama bu etki bize bir tedavi olarak geri dönüyor.

Özellikle çocuklarda (ve tabi büyüklerde) gece uyutmayan şiddetli öksürük durumunda ayak tabanınıza güzelce Vicks merhem sürün ve kalın bir çorap giyin. Beş dakika içinde öksürüğün kendiliğinden geçtiğini göreceksiniz. Her zaman %100 çalışır ve çocuklara ağır öksürük ilaçları vermekten daha etkilidir.”

Denemesi bedava..

• Like 2
  • Thanks 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
elegans

ayy annemn astımı var sürekli öksürüyo onada ii gelirmiki söylym bi yapsn bakalım sağolasın :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Plato

valla süpermiş teşekkür ederim paylaşım için .aklıma bir sürü fikir geldi ayaklarım yandı.deneme tahtası olacaklar şimdii....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Poseidon

işe yarayabilir bence...çok merak ettim, annem de bu ara fena öksürüyor yarın onu kobay yapıcam kendime :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rakı sürün:rofl::rofl::rofl:

üzerine de balık:rofl::rofl::rofl:

Sen bir dene.Sonra biz de süreriz.Eğlence konusu değil dikkat edersen.Sağlıkla ilgili bir konu.

--------------------

teşk. ederiz kardeşim..

Ben teşekkür ederim kardeşim...:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Denemedim ama işe yarayabilir diye paylaşmıştım Nisnue'm.Ben teşekkür ederim...:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tartışmaya sen de katıl!

Yorumunu şimdi yazıp, daha sonra üye olabilirsin. Eğer zaten üyeysen, GİRİŞ YAPI ve yorumunu yaz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...