Jump to content
Renan

İlginç Geldi Paylaşmak istedim...

Recommended Posts

kesinlikle yarar ananem öksürük durumunda göğüsümüze vicks sürer ferahlık ve rahatlama hissedersiz o açıdan notumu aldım adoğanım:) Ayak tabanının yağı emme özelliği olduğunu duymuştum senin bu yazdığınla bağdaştırınca ciddi yarar sağlayacak bir durum canikom

çocuklar öksürük olduğunda denicem ablacım eline sağlık

inşAllah doğrudur :D

• Like 2

Gerçekten ilginç daha bilmedigimiz neler cıkacak.Teşekkürler.

• Like 1

Ben teşekkür ederim.İnşallah faydası olur.Denemek lazım...:)

Vıcks küçükken çok sık kullandığımız bir şey anneannem öksürünce falan sürerdi iyide gelirdisaol Adogancım yine hatırlamış olduk

Bunu bulan bilim adamları nedenini bilmiyor henüz:blink:

İlginç:confused:

• Like 1

Guest oksana

denicem kızım sık sık gribal enfeksiyon geçiriyor ve öksürük oluyor inş.işe yarar

38 g’lık ambalajlarda sunulan VICKS VapoRub’un bileşiminde, Mentol 1.045 g, Kamfur 1.9 g, Ökaliptüs yağı 0.57 g, K. Hindistan cevizi yağı 0.285 g, Sedir ağacı yaprağı yağı 0.285 g, Terebentin 1.9 g, Timol 0.095 g, Vazelin q.s. (31.92g)

faydaları Soğuk algınlığına bağlı öksürük, ses kısıklığı ve boğaz tahrişi, boğmaca, çocukların gece öksürükleri, nezle, adi başağrıları, kas sertleşmelerinin tedavisinde kullanılır.

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

Hazım kolaylaştırıcı bulantı ve kusmayı giderici etkiye sahiptir.İltihaplanmaya karşı etkili olması nedeni ile haricen eklem ve kas ağrılarına romatizmaya karşı kullanılır. Fiziksel yorgunluğu giderici etkiye sahiptir. Saç dökülmesinde etkilidir.

OKALİPTÜS YAĞI

Kabızlık, öksürük, sinüzit, şeker hastalığı, romatizma ve selülite etkilidir.

sedir agacı yapragı Faydaları : Ciltte uyarıcı, canlandırıcı ve tonik etkileri vardır. Aromaterapide; kepek, incelen saçlar, egzama, yağlı ciltler ve aknenin tedavisinde kullanılır. Ayrıca stresin giderilmesinde yardımcı olur.

içerik olarak zengin olan viksi herkese öneriyorum agrı sızı,soguk algınlıgı,sivilce problemı vs

yanetkisi olmayan harika bir ürün...ayrıca bir miktar suyun içine koyup buhar halınde tenefüs edilmesi insana ferahlık ve rahatlık veriyor strese birebir deneyin inanacaksın etkisine.velhasıl her sekilde değerlendirmenizi tavsiye ederim...