Jump to content
Sign in to follow this  
devrikcumle

+18

Recommended Posts

şuan ne yapıyosam aynısını ((:

çok şanslısın lua....

--------------------

18 e dair, iyiki lerde keşkelerde tahminen herkezde vardır...:)

fırsat tan istifade hem eğlenceli hem güzel bir kitap reklamı yapayım:D

d3048fa53a29c3a32bbb15edb99935d5-1.jpg

Eyüp Akyüz'ün uzun zamandır uğraş verdiği 18 Yaş Kitabı nihayet yayınlandı. Birçok şair ve yazarın el verdiği kitap Eyüp Akyüz'ün ilk kitabı...

Kayıp Ülke bir soruyla başlıyor. 18 Yaşında Olsaydınız Ne Yapmak İsterdiniz?

262 yazar ve şair buna cevap veriyor kitapta.

Mühür Kitaplıktan çıkan kitap umarım hak ettiği değeri alır ve herkez tarafından ilgiyle okunur ..:)

zBK349511HG165_250.jpg

Neden böyle bir dosya ve neden 18 yaş?

Elinizdeki kitap sizlere ulaşmadan önce, soruyu sorduğum isimlerin en çok merak ettiği noktaydı: "Neden 18 yaş?" Magazinsel bulan da oldu, gereksiz gören de, hatta kim ne yapsın benim on sekizimi diyen de. Kibarca reddetti bazı isimler, kibar olmayanlar da yok değildi hani. Aylarımı aldı bu çalışma. Yemeden içmeden olduğu kadar şiirden, yazıdan da kesildim. Evet, neden böyle bir dosya? Genç kesimin ne denli büyük bir boşlukta olduğuna her gün şahitlik eden birisi olarak "neler yapılabilir?" sorusunun karşılığıydı bu dosya. 'Gençlere ne tavsiye edersiniz?' sorusu hiç iyi bir soru olmayacaktı. Aynı cevaplar çıkacaktı belki de ortaya, tavsiye isteseydik. Büyüklerin bitmek tükenmek bilmeyen öğütlerinden bıkmış olan gençler, "yine mi, hem de bir yığın öğüt!" diyerek korkup kaçışacaklardı. Bunun yerine herkesle kendi 18 yaşını, "keşke" lerini, "iyi ki"lerini sormayı yeğledik. Hiç kimse aynı hayatı yaşamıyor sonuçta. Farklı imkanlar, farklı hayatlar..."

Guest Plato

18 yaşında olsaydım demeyelim çünkü değişen birşey olmazdı.16 yaşımda olsam herkesin onaylayıp benim istemememe rağmen evlenmezdim.inat ederdim.ünv gider yada dahada çılgın yaşardım hayatımı hala yaramaz kızım ama hayat çok şey çaldı benden.ama yemezler bundan sonra ben hayattan çalıyorum.18 yaş şart değil yaşı değilde hangi yaşta hissetiği önemlidir insanın.eee bende 18 inde kalanlardanım.ne yapalım bizde yaşımıza göre davranıyoz.biyolojik yaş ama:)

d3048fa53a29c3a32bbb15edb99935d5-1.jpg

Eyüp Akyüz'ün uzun zamandır uğraş verdiği 18 Yaş Kitabı nihayet yayınlandı. Birçok şair ve yazarın el verdiği kitap Eyüp Akyüz'ün ilk kitabı...

reklam kokan hareketler : P en son kaça bırakırsın : P

eğlenceli bi kitaba benziyor (;

ilahi devrik cümle bende +18 diyince atladım hemen.. ben 18 yaşıma giridğimden beri attığım imzaları atmamayı isterdim