Jump to content
kuzguncuk

Çok Önemli Bir Salavat!!! Tüm Herşey için...

Recommended Posts

evet ben bu salavat ve ,vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim duası ıle bir dileğim olmustu

ben bu salavatı hep 1000 olarak okuyorum herkes okusun bence

Çok kıymetli bir konu.Güncel olsun istedim.

sagol hatirlattigin icin önemli bir durum var önümde okuyacagim..

bir dönem her cuma 1000 kez okuyordum bu salavatı,yine zorunlu bıraktıklarımdan...tekrar okumalı...

sagol hatirlattigin icin önemli bir durum var önümde okuyacagim..

Allah yardım etsin.

bir dönem her cuma 1000 kez okuyordum bu salavatı,yine zorunlu bıraktıklarımdan...tekrar okumalı...

İncisel bir dönem bende çok okuyordum ve çok faydasınıda görmüştüm.

Yine başlayacağım inşallah.Nasiplisi vardır diye güncelledim.

Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin.

Yine okumaya başlayacağım inşallah.

İncisel konu tekrarı değil, şimdi bende ne yazdım unuttum.

Amacım konu açmaktı baktım Kuzguncuk açmış bende ilave yapayım dedim. Şimdi uzunca yazayım eklediğimi ayrıca belirteyim o zaman, izninle, 

Hacet ve Herhangi Sıkıntısı Olanın Okuyacağı Salavat:

Cenabı Mevla'dan herhangi önemli bir hacet ve talebi olan kimse aşağıdaki salatü selamı Resulüllah'ın karşısında ve huzurunda olduğunu hayal ederek her gün yüz kere okumaya devam ettiği taktirde her çeşit dilek ve muradına kavuşur. 

Hergün  313 defa okunursa dilekleri çarçabuk olur.

Cuma gecesi 1000 kez okur ve arkasından da meramını dergahı ilahiyyeye arz ederse bi iznillahi teala derhal muradına kavuşur.

''Esselatü vesselamü bi adedi ilmillah aleyke ve ala alike ya resulellahi egisni seria''

Anlamı : Allah'ın bildikleri sayısınca salatu selam ya Rasulallah senin ve ehlibeytinin üzerine olsun sen çabucak benim yardımıma yetiş.

Eklediğim salavat bu :

Perşembe gecesi gece yarısından sonra 100 kere okunup Allah’a hamd ve Peygamber Efendimiz (S.A.V) Salavat getirilip dua kalpten okunur.inşallah Allah’ın izni ile kısa sürede dileğiniz kabul görür.

Okunacak Salavat

” Esselatü vesselamü aleyke ya seyyidi ya Resullallah huz bi yedi gallet hileti edrikni’

Alıntı

Not: cep telefonundan yapıyorum eklemeleri, yanlış birşey de eklemiş olabilirim. Amacım rahatsızlık vermek değil faydalı olmaktır. 

• Like 2