Jump to content
teoka

Hoşgeldin,Tanışalım...

Recommended Posts

Yeni üye olan arkadaşlarımız aramıza katılmanız,ailemize dahil olmanız bizleri çok mutlu etti.hepiniz hoşgeldiniz.

Sitemiz hakkındaki ilk yorumlarınızı belirtebilirsiniz.

Guest tugrul k

aranıza katılmak güzel . benzer konudaki birçok yetersiz ve gereksiz birbirinin kopyası siteyi dolaştıktan sonra size rastalamak çok hoş.siteniz tamamını inceleyemedim. ama uzman görüşleri ziyaretçilerden ayrılarak sunulsa daha kolay olur diye düşünüyorum.bu şekilde arama yapmak zor belli konulardaki bilgileri ayrı başlık altında toplayıp yorum ve forum kısmını ayrı tutamaz mısınız. selamlar.:D

Guest KANREVAN

hoşbulduk.sitenize biraz önce kayıt oldum ancak çözemedim.yazdığım mjları bile okuyamıyorum.ve cokca bahsedilen özel bölüm nedir neden herkes giremiyor.aydınlatırsanız sevinirim

sevgili tuğrul k tüm yazılar ve konular tartışmaya açıktır uzman görüşleri diye bahsettiğiniz konular bile tartışılır tartışmakta fayda vardır inanıyoruz ki bizler tartışmaya tartışmaya bu hallere geldik tartışan yargılayan ve doğruya bu şekilde ulaşan bireyler olmalıyız kimin ne uzmanı olduğunu tartışmadan bilemeyiz.

sevgili kanrevan özel bölüm diye tabir edilen doğu ezoterizmi uygulamaları bölümüdür ;özel olmasının sebebi büyü,vefk ve davetlerin sansürlenmeden yayınlanmasındandır ayrıntılı bilgi için http://www.estanbul.com/showthread.php?p=213779#post213779

buraya bakabilirsiniz

hepiniz hoşgeldiniz aramıza güzel ve kaliteli paylaşımlarda buluşmak dileği ile saygılarımla...

Guest eliff

Bende yeni sayılırım bakmayın çenem düşük:) Siteye ilk geldiğimde aslında biraz önyargılı idim ama kalıp inceledim ve gördümki dost bir ortam var herkes bana göre samimi.Hem yararlı,eğlenceli,düşündüren bilgiler veriliyor,paylaşılıyor.Ben de müdavimi oldum birtürlü çıkamıyorum hep burdayım:) Şaka bir yana sizlerle tanışmakdan mutluyum.

Guest majisyen

Merhaba,

ilginç konular ve ilginç konuklar için...

sonsuzluğun gizemini varlığın güzelliğinde paylaşmak için...

kabul ederseniz bende geldim...

Vıy benim 2 gosum hoş geldin nirde kaldın gozumuz yollarda kaldı :D eee artık elin boş gelmemiştirsin :D bize ne getirdin çokmu yuzsuzum neyim :D 1313 bir torba kan getir banada gonlunden ne koparsa artık :D

Guest

e hoşgeldin buyur bunlar da müessesemizin ikramıdır :D

cay_bardagi.gif

kek-1.jpg

:P:D

e hoşgeldin buyur bunlar da müessesemizin ikramıdır :D

www.estanbul.com

kek-1.jpg

:P:D

ama bana niye vermediniz bundan :( niye bana ikram etmediniz istemiyorsanız giderdim :D:D:D bir çayı bile esirgediniz benden be :D:wallbash: