Jump to content
teoka

Hoşgeldin,Tanışalım...

Recommended Posts

bende yeniyim hep sorunlarımı paylaşabileceğim bir forum arıyordum iyiki gelmişim herkeze merhabalar forumda emeği geçen herkeze teşekkürler.......

Sizde Hoş geldiniz Böyle düşündüğüneze sevindim Sizide aramızda görmekten Mutluluk duyduk :D

Guest pisagor

Bu siteye üye olduğum için çok mutluyum.Merak ettiğim nerdeyse tüm konuları burda bulup faydalanma imkanım var.Ve burdaki üyeler gerçekten çok sıcakkanlı :)

Guest

foruma hoşgeldiniz bol paylaşımlar dilerim bizler de böyle olumlu yazılarınızı görünce mutlu olduk :)

Guest benQ

Forum a kayıttan sonra sayın star67 nin gönderdiği özel hoşgeldiniz mesajına genelden teşekkür etmek istedim, güzel mesajlarınız için çok tesekkürler.

Guest YalnizKul

Ey, bu site lahuti.com bir hristiyan sitesi midir? cünkü google lahuti.com verdiginizde bir hristiyan sitesi var 3. 4. sirada mi ne. ordada lahuti.com ile ilgili bisey var iste

Ey, bu site lahuti.com bir hristiyan sitesi midir? cünkü google lahuti.com verdiginizde bir hristiyan sitesi var 3. 4. sirada mi ne. ordada lahuti.com ile ilgili bisey var iste

Öncelikle Hoş Geldiniz...

Sorunuza gelirseniz...Tabi ki Hayır Lahuti bir hristiyan sitesi değildir...Buyuk Çoğunluğu müslüman olmakla birlikte Lahuti.com un her hangi bir dini yoktur...Müslüman Hristiyan Yahudi hatta diğer inançlara saygı vardır.. Tekrar söyluyorum Lahuti.com her hangi bir dine hizmet etmemekle beraber bir dinin üzerinede kurulmamıştır...herkes ve her inanç eşit seviyededir

Google kendi isminizide girerseniz bir den çok sizinle alakasız şey görürsünuz...Bunun yanında Lahuti sözlük anlamı nedeniyle bir çok aramada çıkması gayet normaldir :)

Lahuti: İlahi Kutsal 2.Ruhani alemle ilgili

umarım anlatabilmiştirim...Umarım Doğru şekilde anlatabilmiştirim :)

Guest Sessizliq

mrhabalar..bende yeniyim.. gercekten ilginc bi site ilgimi cok cekti..Birazda ürkmedim değil =))

Guest

orda da reklamımız var yani bi çok yerde olduğu gibi :) ve bu site sadece hristiyanlara yönelik değildir her dinden ve inançtan üyelerimiz mevcuttur. kopukgonul zaten gerekli açıklamayı size yapmış ben de bunları eklemiş olayım

hepiniz hoşgeldiniz arkadaşlar iyi vakit geçirmenizi diliyorum

Guest selma_xx

merhabbaaaa =) ben de tesadüfen buldum bu siteyi... arabi aylardan hangisinde olduğumuzu araştırırken...

hoşbuldummm :)

Guest l_eylaaaa

bende yeni bir üyeyim ama sürekli burdayım :) bu sitede bir çok bilgiye rahatça ulaşabiliyoruz bu çok güzel,güzel olan bir şey daha var ki yönetici arkadaşlarımıza kolayca ulaşıp sorularımızın cevabını zaman geçmeden alabilmemiz aramısda duvarlar yok başka sitelerin aksine kendimi ikinci sınıf vatantaş gibi hissetmiyorum burda :)