Jump to content
teoka

Hoşgeldin,Tanışalım...

Recommended Posts

selam

bende bu siteye yeni üye oldum, duaların gizemini sürekli araştırırdım bu siteyi tamamen tesadüf eseri buldum çok değişik, en önemlisi sanal bile olsa insanların birbirine yardım etmesi çok güzel. hoşbuldum :) selam ve dualarla

hoşgeldiniz arkadaşlar. sanırım önce şunu kabul etmeliyiz tesadüf diye birşey yoktur :) öyleyse hepimizin burda olmasının bir anlamı ve önemi var :) herkese eğlenceli ve iyi paylaşımlar diliyorum hoşgeldiniz tekrar :)

Guest metallica174

slmm arkadaslarr ben de bu sıtede yenıyımm gercekten aradıgımm arastırdıgımm cok seyı buldumm guzel bır sıte olmus basarılarınızın devamını dılerım saygılar

hoşgeldin araştırdıklarını bulabilmene sevindim :) umarım aklında ki tüm soru işaretleri tek tek silebilirsin.

sirius kardeş burda kimseyi tanımıyorum merak etiğim bi konu var yardımcısı olursan sevinirim sayfadaki bütün formlara girebiliyorum fakat doğu ezoterimiz denen bölüme üye olduğum halde giremiyorum neden

Guest s.reyyan

slm bende yeni üyeyim.site çok güzel.katılımlar çok samimi..hazırlayanlara ve yönetime teşekkürle

Hepiniz de çok şekersiniz.Ben ilk defa üye oldum tesadüf gezerken rastladım hala da sizlerin bilgilerini fırsat buldukca yani oğlumdan oyunlarından fırsat gelirse yararlanıyorum.Çok güzel ve yararlı bir site

Guest Bahtim

Uzun zamandir disardan izliyordum, cok pencereli. henuz yorum yok. Birazda icerden izleyelim hele.

Hosbuldum

Guest Zem_heri

Selam ben de yeni geldim. gizli ilimleri araştırırken buldum burayı sonra bir arkadaş da tavsiye etmiş aynı gün gerçi :))site çok güzel dahası yararlı.yani insanların dolandırılmamaları için bile çok güzel bi site.bir de burda insanlar gerçekten samimi. açılan konulara yazılan cevaplara çok güldüm. bence internette bu kadar eğlenceli bi site yok:) hepiniz harikasınız

Guest CANIMCAN

bende yeni sayılırım site iyi. insanlar aile gibi tek kötü şey sitedeki yardım etmeye kapalı yardım isteklerine kulaklarını tıkamış ilim sahipleri bilgili insanlar kibirden mi umursamamazlık mı adını koyamıyorum yardım etmiyorlar eksik bu saygılar