Jump to content
Guest YuksekVoltaj

İçimizde Kim Var?

Recommended Posts

Önce sen değiştiğinde göreceksin ki herşey ve herkes değişecek.

değişmeyenlerde çekip gidecek hayatından.

İşte bu bence işin püf noktası bu. Kişinin kendini değiştirmesi.

Yüreğine sağlık kardeşim. Selametle

Önce sen değiştiğinde göreceksin ki herşey ve herkes değişecek.

değişmeyenlerde çekip gidecek hayatından.

--- Sonraki mesaj ---

evet ben bunu yasadim yani bir gun bir is arkadasi beni cok uzmusttu ve ben kendim bilincli uzlmemem izin vermedim onu afettim ve o hayatimdan cikip giti yani isini deystirdi hemen affetim gun

Guest yıllar

Sayın yüksek voltaj kardeşim bu iş için para harcayabilme gücü olan var olamayan var.Olamayanlar ne yapacak,karnını doyurmak zorunda ,hayatını zor şartlar altında kazanan insanlar var,bu insanların bu gibi yardımlardan faydalanabilme şansı ne olabilir acaba?

Evet yardımcı olduğunuzun farkındayım,ama dediğim şu,her kes biliyor artık kodlananların temizlenmesi gerektiğini.Bizler bunları televizyonlardada dinliyoruz,kitaplardada okuyoruz,temizleme işlemi konusunda yardım almak gerekiyor bunuda anladım...Peki benim bu temizleme işlemi için parasal yönüm zayıfsa ne olacak,hiç istifade edemiyecekmiyim.Tabiyiki bu benim problemim,bu problem hiç kimseyi bağlamaz değilmi.Halbuki keşke bu kadar özel durumlar için insanlık adına şöyle yaparsanız temizleyebilirsiniz denseydi de insanlık istifade edip daha mutlu bir toplum olabilseydi.saygılar...

Guest YuksekVoltaj

Her zorlukla beraber bir kolaylık vardır... niyetine gir ille yardım gelecektir. ama sen önce niyetine gir. Paranın yapamayacağı kapılar açılır sana o zaman.

Bazen bir bakarız sanki her yerden kolaylık ve yardım yağıyor. Sanki başımızdan aşağıya bereket yağıyor ama hemen ardından kısa bir süre sonra bozulur sanki bu sihirli hava.

Her insan mükemmel olarak boş kap gibi doğar ama daha sonra o kadar çöp dolar ki o saf yaratılışımıza. Bize ait olmayan ne varsa toplarız çöpçü gibi.

Her insan mükemmel olarak boş kap gibi doğar ama daha sonra o kadar çöp dolar ki o saf yaratılışımıza. Bize ait olmayan ne varsa toplarız çöpçü gibi.

bayıldım bunlara guzel bır yazı tesekkurler yuksekvoltas

Guest badehan

yüksek voltaj hoşgeldiniz.yine süper bir konu.harikasınız.evet malesef maddiyat bazen ayağımızı bağlıyor.

2.ci sayfada dediğiniz yazma yöntemini biraz açarmısnız.mesela olmasını istediğim bir olayımı yazıcam kağıda.sonra o olayla ilgili olumsuz düşüncelerimimi yazıcam.niye olmuyur falan.ardındanda o olayın olmasını istediğim şekliylemi yazıcam yani olumsuz düşüncelerimi olumluyla değiştiricem.doğru anlamışmıyım.

Guest Îکє†
Sürekli yaşanan şeyler.......Yani fotokopi gibi yaşadığımız şeyler.....

Siz eşinizdenden sürekli hakaret yiyerek,karşınızdaki size bunca zamandır yaptığı haksızlıkların faturasını ama herşeyin faturasını size yüklerse bunun benimle ne ilgisi olabilirki.B en bilinç altımı temizliycem,peki 20 yıldır hayatımı paylaştığım insan ne yapacak.Nasıl temizleyebilirim allah aşkına etrafınızda olumsuzluklar yaşarsanız,kendi kendimi kandıramam herhalde.Yok ya bana biraz bu tip şeyler artık anlamsız gelmeye başladı.

Ozaman yüksek voltaj kardeşim, bilincimizi nasıl arındırıcaz

bize bundan bahsedin.Bu konuda çok kitap var herzaman okuyoruz.Sizin yazdıklarınızı ,çizdiklerinizi,konuştuğunuz herşeyi inanın biliyoruz.Bize nasıl temizliycez,bahsedin.İllaki ben temizlemek için bu seanslara katılmak ve para vermek zorunda olmamalıyım.Bu işin kolay yolu olmalı...Ama bakın bilinç altınızı temizlemenin yolu budur diyen yok....selametle

Sayın yüksek voltaj kardeşim bu iş için para harcayabilme gücü olan var olamayan var.Olamayanlar ne yapacak,karnını doyurmak zorunda ,hayatını zor şartlar altında kazanan insanlar var,bu insanların bu gibi yardımlardan faydalanabilme şansı ne olabilir acaba?

Evet yardımcı olduğunuzun farkındayım,ama dediğim şu,her kes biliyor artık kodlananların temizlenmesi gerektiğini.Bizler bunları televizyonlardada dinliyoruz,kitaplardada okuyoruz,temizleme işlemi konusunda yardım almak gerekiyor bunuda anladım...Peki benim bu temizleme işlemi için parasal yönüm zayıfsa ne olacak,hiç istifade edemiyecekmiyim.Tabiyiki bu benim problemim,bu problem hiç kimseyi bağlamaz değilmi.Halbuki keşke bu kadar özel durumlar için insanlık adına şöyle yaparsanız temizleyebilirsiniz denseydi de insanlık istifade edip daha mutlu bir toplum olabilseydi.saygılar...

her iki yazınıza da gönülden katılıyorum.............

Guest YuksekVoltaj

Ben katılamıyorum bu düşünceye, bir çok konuda boş yerlere harcanabilen meblağlar kendinizi geliştirme gibi önemli bir konuya harcanabilir. insanlar sigaraya ayda 300-400 harcıyorlar kendileri için bu kadar bile harcayamam diyen kişi olduğu gibi kalmalı bence...

kendimizde içimizde ki biz... evet kendi patronumuz olmak için içimizdekini bilmeliyiz ama nasıl...:) konuyu anlat lütfen yüksekvoltaj...:)

Guest YuksekVoltaj

Anlatacağım tabii ki gerektiği kadar.. birde fırsat bulabilsem.