Jump to content
Sign in to follow this  
Guest tuse

Şeytan Ve Cinlerden Korunmak İçin Okunan Bu Duayı Okuyan Varmı...

Recommended Posts

Guest superlover9

allah ve peygamberinizin adını alın daha etkilidir

Ya ne istiyorsunuz şu cinlerden onlarda bizler gibi yaşıyor ölüyor evleniyor , siz şeytandan korunmak istiyorsanız Ayet-el Kürsi 'yi okuyun olsun bitsin sürekli cinleri hedef alarak iş yapmayın onlar zaten biz insanlarla normal şartlarda uğraşmaz ki çokça anan ve onlarla uğraşanlarla uğraşırlar siz sadece Allahın rızasını kazanmak için uğraşın yeter ;)

Guest severad

allah ve peygamberimizi zikirmi edelim yani....

ben bu duayi 5 6 gunden beri okuyorum ve kendimi cok iyi hisetmeye basladim cok sukur ,yani daha pozitif oldum ,icimde olan sikinti yani negatif dusunceler durdu ...Sanki aklim ve kendi dusuncelerim daha ayan oldu dua ve ibadetlerim daha kolaylasti gibi ....Depresyonum gitti :) korkularimda azaldi ....Cok guzel bir dua bencesi herkese tafsiye ederim...

--- Sonraki mesaj ---

tuse duayi yanlis yazmissin canim duzeltsen iyi olur...

her dua etkılıdır etkısı yok dıye bısey olurmu kardesım sana ufak bır bılgı paylasayım cınlerın ınançsız olanları ayetlerden cok korkmaz ayetler bılınçlı bır teknıge sahıpsenız yakıcıdır ama bılınçsız yapılan teknıkler ancak bas agrıtır en etkılı korunma yöntemı cinlerın en rahatsız oldugu la ilahe illahlah zıkrını çekın bol bol ya hayy zıkrı cok etkılıdır onlara o an dua ayet okuma sansınız yoksa yanı uyku arası ezber yoksa bunları uygulayın la ilahe illallah zıkrıne baslayın sıkıntı olursa bedenınızde ya hayy zıkrıne gecın sıkıntı olunca ya allah zıkrıyle devam edın yanlız bu zıkırler unutmayınkı dılle degıl kalple cekılmelı kalp atısınız zıkırle rıtm tutsun butun bedenınız sacınızdan ayak tırnagınıza kadar tıtremelı sadece o zıkırlerın kudretını dusunun ve kalbınız beynınız sadece o kelımelerle cınlasın konsantre ve gerısı muhtesem bır rahatlık bırde beynınızden nıyet yanı onlardan korunmakmı sadece sızden uzak durmalarımı yakmakmı o nıyet dogrultusunda tam anlamıyla olursa basarı muhakkak

Guest hayran_255
her dua etkılıdır etkısı yok dıye bısey olurmu kardesım sana ufak bır bılgı paylasayım cınlerın ınançsız olanları ayetlerden cok korkmaz ayetler bılınçlı bır teknıge sahıpsenız yakıcıdır ama bılınçsız yapılan teknıkler ancak bas agrıtır en etkılı korunma yöntemı cinlerın en rahatsız oldugu la ilahe illahlah zıkrını çekın bol bol ya hayy zıkrı cok etkılıdır onlara o an dua ayet okuma sansınız yoksa yanı uyku arası ezber yoksa bunları uygulayın la ilahe illallah zıkrıne baslayın sıkıntı olursa bedenınızde ya hayy zıkrıne gecın sıkıntı olunca ya allah zıkrıyle devam edın yanlız bu zıkırler unutmayınkı dılle degıl kalple cekılmelı kalp atısınız zıkırle rıtm tutsun butun bedenınız sacınızdan ayak tırnagınıza kadar tıtremelı sadece o zıkırlerın kudretını dusunun ve kalbınız beynınız sadece o kelımelerle cınlasın konsantre ve gerısı muhtesem bır rahatlık bırde beynınızden nıyet yanı onlardan korunmakmı sadece sızden uzak durmalarımı yakmakmı o nıyet dogrultusunda tam anlamıyla olursa basarı muhakkak

Dedin bilgileri tuttum kardesım denıcem 1 kez daha teşekkurler

Guest yıllar

Bu müthiş bir dua...Konuyu açan kardeşim okuyan var mı bu duayı diyorya hani sonu marid le biten dua o işte. Bende hergün okuyorum,müthiş pozitif yapıyor..Aslında okumaya başlayalı 5 gün kadar oldu daha.2 gün önce bir rüya gördüm sabaha kadarda bu rüya ile uğraştım.Siyah pantolon ve ceket giymiş,uzun boylu,5 veya 6 tane erkek...Gözleri japon gözleri gibi çekik...Hepside birbirine benziyordu.Kurtlar vadisinde toplu gezen siyah takım elbiseler giymiş erkekler...Yanıma geldiler ve benim bu okuduğum duayı okumama için beni vazgeçirmek istediler.Kibar bir uslupla boş ver ne yapıcan bu duayı okum dediler.Ama bende herhangi bir korku olmadı...Sabah kalktığımda bu duayı hiç bırakmamam gerektiğini daha iyi anladım.Şimdi allahın izni ile okuyorum...

Guest kendini_arayan_adam

bu ayetleri okumadan önce

Lâ havle velâ kuvvete illâ billah!.

çekerseniz etkisi artar

Bu müthiş bir dua...Konuyu açan kardeşim okuyan var mı bu duayı diyorya hani sonu marid le biten dua o işte. Bende hergün okuyorum,müthiş pozitif yapıyor..Aslında okumaya başlayalı 5 gün kadar oldu daha.2 gün önce bir rüya gördüm sabaha kadarda bu rüya ile uğraştım.Siyah pantolon ve ceket giymiş,uzun boylu,5 veya 6 tane erkek...Gözleri japon gözleri gibi çekik...Hepside birbirine benziyordu.Kurtlar vadisinde toplu gezen siyah takım elbiseler giymiş erkekler...Yanıma geldiler ve benim bu okuduğum duayı okumama için beni vazgeçirmek istediler.Kibar bir uslupla boş ver ne yapıcan bu duayı okum dediler.Ama bende herhangi bir korku olmadı...Sabah kalktığımda bu duayı hiç bırakmamam gerektiğini daha iyi anladım.Şimdi allahın izni ile okuyorum...

slm yiilar bende bu duaya basladigim zamanlarda yani 2 gununde cok korkulu ruyalar gordum 2 siyah adam odamdaydi yani okadar gercektiki anlatamam sanki ruya gibi deyildi ve biri bana dogru yaklasti ve bana tecavuz etmek istedi ve ayaklarimi tutugunu hisetim ve cok korktum ve icimden ,,Hasbunalllahu ve nimel Vekil '' dedim ve onun duman oldugunu gordum ve uyandim ,cok buyuk bir agrlik sanki ustumden kalkti ...Ve anladim ki he gun okumam gerekiyor bu duayi cok buyuk bir duadir ....

--- Sonraki mesaj ---

bu ayetleri okumadan önce

Lâ havle velâ kuvvete illâ billah!.

çekerseniz etkisi artar

cok tsk ederim tafsiyenizi insallah yaparim...

Guest levm

Sanıldığından etkili bir duadır.Birçok kez tecrübe edilmiştir.Büyü,menfi nazar,musallat gibi durumlarda etkilidir.Özellikle zikir çalışması yapanlara düzenli devam edilmesi tavsiye edilir.Korunmanın sadece dışsal varlıklardan değil,içsel olarakta talep edilmesi hususu genelde gözden kaçırılan önemli bir konudur.Dua incelenirse her iki durum açısından da korunma talep edildiği ( vesveselerinden -içsel- ve etrafımda bulunmalarından -dışsal- ) ve son ayette hiçbir sınırlama yada sonraki zaman kavramı olmadan 'koruduk' hükmünün olduğu görülür..