Jump to content
Sign in to follow this  
Guest tuse

Şeytan Ve Cinlerden Korunmak İçin Okunan Bu Duayı Okuyan Varmı...

Recommended Posts

Guest tuse

arkadaşlar çok teşekkürler paylaşımlarınız çok güzel....

--- Sonraki mesaj ---

bende bu duayı okuyorum kaç gündür ve faydasını görmeye başladım ancak okuken birden halsizleşiyorum ve elim kolum kalkmaz oluyor nedense halsizleşiyorum ...birde bu dualr abdestsizde ekilebilirmiş arkadaşlar bayanlar özel günlerindede çekebilirmiş...bu duaya devam edelim mutlaka ben 41 sabah 41 akşam okumaya devam ediyorum işallah..

--- Sonraki mesaj ---

her dua etkılıdır etkısı yok dıye bısey olurmu kardesım sana ufak bır bılgı paylasayım cınlerın ınançsız olanları ayetlerden cok korkmaz ayetler bılınçlı bır teknıge sahıpsenız yakıcıdır ama bılınçsız yapılan teknıkler ancak bas agrıtır en etkılı korunma yöntemı cinlerın en rahatsız oldugu la ilahe illahlah zıkrını çekın bol bol ya hayy zıkrı cok etkılıdır onlara o an dua ayet okuma sansınız yoksa yanı uyku arası ezber yoksa bunları uygulayın la ilahe illallah zıkrıne baslayın sıkıntı olursa bedenınızde ya hayy zıkrıne gecın sıkıntı olunca ya allah zıkrıyle devam edın yanlız bu zıkırler unutmayınkı dılle degıl kalple cekılmelı kalp atısınız zıkırle rıtm tutsun butun bedenınız sacınızdan ayak tırnagınıza kadar tıtremelı sadece o zıkırlerın kudretını dusunun ve kalbınız beynınız sadece o kelımelerle cınlasın konsantre ve gerısı muhtesem bır rahatlık bırde beynınızden nıyet yanı onlardan korunmakmı sadece sızden uzak durmalarımı yakmakmı o nıyet dogrultusunda tam anlamıyla olursa basarı muhakkak[/QUO

teşekkürler farizat kardeşim bunuda okucam işallah..

Ben 41 kere okudum müthiş baş ağrısı ve iç sıkıntısı oldu. Ama sonuna kadar devam etmek istiyorum. Çünkü bende sosyal fobi ve depresyon var...

kimisinde korku depresyon vesvese ne varsa geçiyor ; kimisinde de adeta şikayetler artıyor ....... ACABA BU FARK NERDEN KAYNAKLANIYOR ......... gerç şikayetlerinin geçtiğini söyleyen üyeden sebep olanın çıktığı anlaşılıyor .........9_9

kimisinde korku depresyon vesvese ne varsa geçiyor ; kimisinde de adeta şikayetler artıyor ....... ACABA BU FARK NERDEN KAYNAKLANIYOR ......... gerç şikayetlerinin geçtiğini söyleyen üyeden sebep olanın çıktığı anlaşılıyor .........9_9

Bunun nedeni sebep olanın güçlü yada zayıf olmasından kaynaklanıyor.

Bunun nedeni sebep olanın güçlü yada zayıf olmasından kaynaklanıyor.

....hmmm...Allah razı olsun...

Guest markos
erolca, 27.03.2010 - 18:50 yazdı:

bu kuranı kerimden bir surenin ayetleridir.

Zayıf cinlere karşı çok etkilidir.

Musallat olan cin kişinin vücudunda ise ve bu cin zayıf bir cin ise bu ayetleri arka arkaya hızlıca 300 500 kere akuyarak cinin sol koldan çıkması sağlanabilir. (çıkmasa bile sol kolda uyuşma hissedilir)

okurken gusl abdestli olmak etkiyi artırır

vallahi bazen hatim indirsen çıkmıyor yani oda savunma mekanizmaları geliştiriyor bedene girdimi sorun çok büyük

yıllar, 27.03.2010 - 21:32 yazdı:

Kardeşler,daha önceden yine başka bir konu başlığı altında bu duadan söz eden kardeşler vardı.Bende bu duayı biliyorum,çok güzel bir dua ve ben her gün bir aralar41 kere okumayı adet edinmiştim.Sonraları okumak istemedim,çünkü bende bu cinli etkilerin olmadığını düşünerek okumak istemedim.Bilmiyorum arkadaşlar lütfen bilen söylesin,bu duayı herkes ama herkes okusa bir mahsuru olurmu?

kardeşim mahsuru şuki okumaya devam ettikce manevi olarak kuvvetlenirsin devamlı koruma altında olursun

Selam arkadaşlar

ben uzun yıllardır panik atak hastası olduğumu daha öncede yazmıştım duanızı istemiştim. Fakat son 4 yıldır geçirdiğim ani ataklar cinlerden kaynaklanabilir dedi ilmi kuvvetli bir tanıdığım. Çünki eskiden bir olay olduğunda çok korktuğumda yada üzüldüğümde geçirirdim şimdi sebepsiz yere bir anda ölümle burun buruna geliyorum ve dakikalarca can çekişiyorum Allah kimselere vermesin:( 

Acaba bende bu zikri çeksem mi?? Yada ben günde kaç kere çekmem tesirini daha da arttırır,??? Bilenlerden cevap bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim varolun