Jump to content
ardel

Ayetel Kürsi Mucizesi (Yaşayanlar Buraya)

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar.Ben hergün sabah evden çıkarken aklıma geldikçe bie yere giderken mutlaka Ayetel kürsi yi okurum.Sayısız mucizesini yaşadım.Sizinde yaşadığınız unutamadığınız mucizeler varsa burda paylaşalım.iİnşallah başkalarınında Ayetel Kürsiyi okumasına sebeb oluruz

Guest ToprakSu

bende ayetel kürsiyi okuyorum ve eğer üzerimde ağırlık varsa içimden geğirti gibi çıkıyor ve gözyaşı olarak. felak nas ve ayetel kürsi.

Yazıyı okur okumaz aklıma geçirmiş olduğum trafik kazası geldi.

ne zaman arabaya binsem , arabadan ininceye kadar ayetel kürsi okurum. rabbime şükür ağır bir kazam olmadı.

İş nedeniyle, İstanbul'dan kütahya'ya geliyoruz eşim yorgun arabayı kenara çekelim az uyuyalım dedik gece 02:30 civarıydı 43km yolumuz kalmıştı yol çok kalabalık araba çekicek yer yok yavaş yavaş giderken ben devamlı okuyorum(ayetel kürsü'yü)yol hali uyumayalım derken benim gözler daldı aman bi gözleri açtık yolun ortasında dönüyoruz hiç arabada yok kalabalık yol birden boşalmış. Uçurum kenarı durduk arabadan inicez şöför kapısı açıldı benim kapım açılmıyor hepimiz kapıyı zorluyoruz açılmıyor neyse öbür tarafdan indik arabaya bakıyoruz. bizim açamadığımız kapı sonuna kadar açık aşağısı uçurum..Yüce rabbim koruyor...(arabada şirket çalışanı 2 kişi ben eşim ve kızım 5 kişiydik.hepimiz hayret içinde kalmıştık.)

• Like 2

Çok ümitsiz bir durumda iş arıyordum, ayrıldığım şirkete de dönmek istemiyordum. Bir yaz gecesi abdest alıp ayetel kürsiyi okudum. 2 gün sonra iyi bir maaşla bir işe başladım. Dilimden düşürmediğim, ihtiyacım olsun olmasın aklıma geldikçe sürekli sayısız okuduğum yaşam iksirim. Okuyupta hacetimin giderilmediği olmadı elhamdülillah.

bende ehliyet sinavina girecegim gece,,zaten hep okurum...rüyamda ehliyetimi yaptiran hocami gördüm bana..kalk pasaportunu koy cantana unutmusun dedi..hakkaten gece sat 4 kalktim..ve unutmusum.. sabah 6 ya dogru da..

kulagima okudular..7 ayetel kürsi suya oku ic..kim söyledi bilemem..ama sabah yaptim...ve zaten gidene kadar sayisi belirsiz aytel kürsi okudum..ve allahin izniyle hic heyecan bile yapmadan..15 dakka aldim..hayatta unutmam..elhamdüllilah.

arkadaslar ayetel kürsinin bazı saatlerde okunması ıle olabılecek seyın bıle engellendıgını soyluyorlar

yanı yanlıs talıhsız zamanlarda okunursa dılege engel oluyormus

bu dogru mu

Her dua ayrı bir mucize zaten:),kimbilir farkında olmadığımız ne mucizeler yaşamışızdır.ayetel kürsi nin özellikle koruyuculuğuna çok inanırım.

Ben de her arabaya bindiğimde okurum. Koruduğuna inanıyorum. Ancak çok kuvvetli bir koruyucu olduğu için sevgili yüksekvoltaj , fazla sayıda okunursa insanı korumak için sevdiklerinden bile uzaklaştırabilir diye bahsetmişti. Sizi üzecek bir sevdiğiniz çok okuduğunuz için yaklaşamıyor örneğin..

• Like 1

siteden buldum çok etkilendim......

bende ayetel kursiyi cok okurdum isden gelirden devamli okurdum bir ayetel kursi okurdum sagima uflerdim bir okurdum soluma bir okurdum onume arkama bir yukariya bir asagiya en sonda 7. oluyor cevreme uflerdim daire seklinde bir gun isten geliyorum yine normal bir gun arkamdam bir oglan bir kufur ederek geliyor ama kavga var heralde dedim oglan yan tarafima geldi bisitletle agza alinamayacak kufurler bu oglan kime kufur ediyo acaba boyle dedim arkama donup baktim kimse yok on tarafdada kimse yok sadece ben varim yolda o an korku girdi icime oglan bisitletle ilerden geri dondu yine kufurler ederek ama bana bakarak yanimdan gecdi yine bana yapiyor kufurleri ama oglani tanimiyorum ilk defa goruyorum eve gitmem icinde ara yol var orasi daha issiz oraya girmem lazim baktim oglan uzaklasdi o issiz yola gittim gelen giten yok arkamdan yokus var yokusu tirmaniyorum yolun bir tarafida bos bir bahce tam yolu bitiriyorum bir baktim oglan yokusun basinda bisitlekle yine durmus bana bakiyor kis gunu herkes evinde dusunuyorum bagirsam kimse duymaz bir taraf bahce bu dedim beni bahceye iter tecavuz efip oldurecek beni artik dedim cantami ariyorum bu arada bir kalem bile bulsam onu kullanacagim yemek goturdugum cam kap geldi elime onunla onun kafasina vuracagim artik bu arada yurumeye devam ediyorum devamlida okuyorum o anda yaklastik birbirimize oglanla birden bire bahcenin her her tarafindan isiklar yandi bir suru adam cikti bahceden bagirarak konusuyor adamlar belki on kisi var ama isin tuhafi hic bakmadim adamlarar bagirarak konusup muhabbet ediyorlar sapik oglanda bir bahceye bakiyor bir bana bu sekilde bakarak yanimdan gecti hic bir sey demedi bir sey yapmadi eve vardim bende kardesim vardi evde soylemedim kardesimede 2 saat sonra anlattim olayi cunku kardesim kareteci dayakdan oldururdu onu kardesimin basi belaya girmesin dedim sonra kardesim bir hafta takip etti beni kimse yokdu sonra dusundumde o bahcenin onunden iki yildir geciyordum hic bir isik hic bir kimse yokdu sonrada hic gormedim orda kimseyi YUCE RABBIM'in Yardımıydı O Gece Sükürler Olsun

• Like 2