Jump to content
ardel

Ayetel Kürsi Mucizesi (Yaşayanlar Buraya)

Recommended Posts

ben de ezberlemeyi çok istiyorum ama ezberleyemiyorum maalesef:(

satır satır yaz.. numara ver sıra ile başla birinci satırı ezberleyince ikinci satırı çalış... bu şekilde çabucak ezberlersin...

birde ezbere başlamadan... Allahümmetah hikmete venşur aleyna rahmeteke ya zel celali vel ikram ...de dua et Rabbim ezberletir...

• Like 1

her gün kitaptan okuyun belli bir süre sonra ezberliyorsunuz zaten ben öyle ezberledim

bende ayetel kürsinin faziletini yaşadım.. değmemem gereken bir elektrik kablosuna ellemiştim bilmeden ve büyük kıvılcımlarla beni geri attı.ama bir şey olmadı Allah c.c izniyle.elektrikçi geldiğinde hayret etti..sana nasıl bir şey olmadı diye normalde insanı öldürebilecek güçte bir akımmış..ve saymadığım atlattığım trafik kazaları ...çok faziletli bir ayet mutlaka herkesin ezberlemesi ve okuması gerekli bence..

bende bir haftada 786 adet okunan terkibin faydasını gördüm.313 ayetel kürsiyi zaten söylememe bile gerek yok.ne zaman niyetlensem şükür dileğim kabul oldu.rabbim selamete çıkardı.her gece okumadan yatmam,yola çıkarkende mutlaka okurum.ayetel kürsi çok güçlü bir ayet...

Guest Sassa

313 ayetel kursiyi eski erkek arkadaşmla yeniden biraraya gelmek için okuyordum bir gece...ayrılalı aylar olmuştu ve biz haberleşmiyorduk bile.dularımı okurken birden telefonum çaldı.arayan oydu! inanamadım.telefonu açtığımda gayet umt verici güzel bir konuşma yapmıştık.sonrasında hiç bri zaman istediğim gbi bir ilşkim olmadı onnunla ne yazık ki..yeniden biraraya gelsek d egelgitlerden ibaretti yaşadıklarımız. sonradan da anladım ki olmaması çok hayrlıymş şükrettim...ama o gece dualarımı okurken onun arayışını hiç unutamam...

çok sırrı var okudum hamdolsun çok şeye şahit oldum.. inanmak yeter ama sırlar söylenmez........:)

Guest aysehan

okudugum zaman bende cok mucızelerını yaşadım , unutuyorum ara ara , konuyu acan arkadaştan Allah razı olsun

Çok şükür yaşadım. Hayatımda iki önemli olay oldu. Birinde ayetel kürsi okumam sayesinde ailecek ölümden döndük.