Jump to content
ardel

Ayetel Kürsi Mucizesi (Yaşayanlar Buraya)

Recommended Posts

ayetel kürsi ile müptelası olduğum hayatı geride bıraktım özellikle perşembe geceleri bol bol okurum 6-7-8 defa kurban olduğum sizi duyuyor

Guest mrvenr

ay cok etkilendim :) zaten istiyordum hep okumak ama ezberimde yok :S şimdi el ghamdi di var hafız ben onu cok seviyorum :) ondan dinleye dinleye ezberlicem :) herkese bu sekil ezberlemeyi tavsiye ederim ;)

Guest GURGUR

Ben okumuyorum cünkü eZberim cok yok ama benim kolyem var icine islenmis sekilde ayetel kürsi, disari cikinca asiyorum hep boynuma öylede faydasi oluyormu yoksa nolur nolmaz ezberlimmi?

Guest

Lisede staja gittiğim şirket çok kötü davranıyordu.Resmen hamallık yapıyordum.Günde 2 kamyon dolusu malzeme indiriyordum depoya yinede patronun küfürlerine dayanmak zorundaydım stajımın yanmaması için.Stajımın bitmesine 20 gün kala patronun küfürlerine dayanamayarak bayağı bi ateşli tartıştık patronla.En sonunda çıktım işten.Zaten zorda olan maddi durumum bir yıl daha liseyi kaldırmazdı.Çıktım stajdan gitmedim birdaha oraya.Bir sonraki gün bir kadın geldi kapıya elinde biraz kitap.Çocuğum hasta diyordu.Allah rızası için diyordu.Bense beni o zalim adamın esaretine atan allaha kızmıyor değildim.Çocuğum hasta diyince bir miktar para verdim.Kadın bana seç dedi kitaplardan, bense ne ônemi var sen istediğini ver dedim.Kadın kitapları karıştırdı bana allahın isimleri ve içinde ayetel kürsinin faydalarının bulunduğu bir kitap verdi.Tabiki ayetel kürsinin faydalarını okuyunca nasılsa boştayım deyip 170 ayetel kürsiyi o gün denemeye başladım.2. Günde içimde ağlamaklı bir sevinç oluştu bütün dertlerimin sade oluşunu gördüm.8.Gün ikindi vaktinde namaza başladım.Tabi okul beni staja gitti sanıyor.Okulun kapanmasına 1 hafta kala öğretmen işletmelerden staj kağıtlarını toplamış öğrencilerin staj puanlarını okuyor.Benim staj hesaplamamı 90 okudu.Bir an kaldım.Nasıl olur hocam dedim.Hoca, işletme senden çok memnun dedi.Bu imkansızdı.O adam benim stajımı kesin yakardı.Ayrıca bana staj ücreti haricinde beni normal elaman gibi gösterip birde zarf hazırlamışlar.Çalıstığım günleri normal aylıkla hesaplayıp ücretimi verdiler.Bence imkansızdı ama bunu ayetel kürsiye bağladım.Okul bitimini 3 gün geçti ekmek parası diyip inşaatta amele olarak işe başladım.Ve benim akranlarımın yatmaktan usandıklarını bilirim.Daha bu neki.

1 gün uyku uyanıklık arasında 2 kadın kafamın ucunda konuşuyor benim hakkımda ve benim zor şartlarda işletme okuyucağımı söylüyorlardı.2 yık boyunca üniversite sınavına girip düzgün yerler tutmasına rağmen gidemedim.En sonunda açıktan işletmeyi kazandınız kağıdı gelince o kadınlar aklıma geldi.Ve dedikleri gibide oldu bu sene 1 sınıf ama hem bedenen hem aklen çalıştığım için çok yorgunum ve sınavları çok zor verdim.Daha bi çok olay geçti.Tabi sadece bu ayet değil mesala 100 bin ihlas okumalarına katıldığım günden bu yana çok güzel değişiklikler oldu.Diyorumki anlatılmaz yaşanır. Saygılar.

• Like 3

Guest semantik

belli ki annen yaşındayım hatta daha yaşlı..... Allahım gayretini artırsın,her işinde ayetelkürsi hürmetine su gibi akkınlık versin....hiççç bırakma ayetelkürsüyü... inşaallah bana emanet verilen çocuklarım da senin gibi gayrete gelir... QUOTE=emosoft;1527632]Lisede staja gittiğim şirket çok kötü davranıyordu.Resmen hamallık yapıyordum.Günde 2 kamyon dolusu malzeme indiriyordum depoya yinede patronun küfürlerine dayanmak zorundaydım stajımın yanmaması için.Stajımın bitmesine 20 gün kala patronun küfürlerine dayanamayarak bayağı bi ateşli tartıştık patronla.En sonunda çıktım işten.Zaten zorda olan maddi durumum bir yıl daha liseyi kaldırmazdı.Çıktım stajdan gitmedim birdaha oraya.Bir sonraki gün bir kadın geldi kapıya elinde biraz kitap.Çocuğum hasta diyordu.Allah rızası için diyordu.Bense beni o zalim adamın esaretine atan allaha kızmıyor değildim.Çocuğum hasta diyince bir miktar para verdim.Kadın bana seç dedi kitaplardan, bense ne ônemi var sen istediğini ver dedim.Kadın kitapları karıştırdı bana allahın isimleri ve içinde ayetel kürsinin faydalarının bulunduğu bir kitap verdi.Tabiki ayetel kürsinin faydalarını okuyunca nasılsa boştayım deyip 170 ayetel kürsiyi o gün denemeye başladım.2. Günde içimde ağlamaklı bir sevinç oluştu bütün dertlerimin sade oluşunu gördüm.8.Gün ikindi vaktinde namaza başladım.Tabi okul beni staja gitti sanıyor.Okulun kapanmasına 1 hafta kala öğretmen işletmelerden staj kağıtlarını toplamış öğrencilerin staj puanlarını okuyor.Benim staj hesaplamamı 90 okudu.Bir an kaldım.Nasıl olur hocam dedim.Hoca, işletme senden çok memnun dedi.Bu imkansızdı.O adam benim stajımı kesin yakardı.Ayrıca bana staj ücreti haricinde beni normal elaman gibi gösterip birde zarf hazırlamışlar.Çalıstığım günleri normal aylıkla hesaplayıp ücretimi verdiler.Bence imkansızdı ama bunu ayetel kürsiye bağladım.Okul bitimini 3 gün geçti ekmek parası diyip inşaatta amele olarak işe başladım.Ve benim akranlarımın yatmaktan usandıklarını bilirim.Daha bu neki.

1 gün uyku uyanıklık arasında 2 kadın kafamın ucunda konuşuyor benim hakkımda ve benim zor şartlarda işletme okuyucağımı söylüyorlardı.2 yık boyunca üniversite sınavına girip düzgün yerler tutmasına rağmen gidemedim.En sonunda açıktan işletmeyi kazandınız kağıdı gelince o kadınlar aklıma geldi.Ve dedikleri gibide oldu bu sene 1 sınıf ama hem bedenen hem aklen çalıştığım için çok yorgunum ve sınavları çok zor verdim.Daha bi çok olay geçti.Tabi sadece bu ayet değil mesala 100 bin ihlas okumalarına katıldığım günden bu yana çok güzel değişiklikler oldu.Diyorumki anlatılmaz yaşanır. Saygılar.

Ayetel kürsünün muazzam bir gücü vardır Kuranın askeridir okuyun devamlı

sayısız aklınıza geldikçe etrafınızdaki Ayetelkürsü zırhı koruyacaktır bütün kötüklereden hepimizi.

Guest semantik

gayretli emosoft,güzel can.....Allahım gayretini arttırsın,ayetelkürsi çok kuvvetidir,hiç bırakma...ayetelkürsü hürmetine Allah her işine su gibi akkınlık versin inşaallah.annen yaşında olmalıyım:)) inşallah benden doganlar da senin gibi gayrete gelirler de ezberlerler...

Guest FiLiZ

Arkadaşlar ezberlemek için üstüste okumakdan daha etkili bi yol var

hergün bikaç kere okuyun, mesela her namazdan sonra 1 kere bakarak öyle ezber amaçlı değil

bi süre sonra otomatik olarak aklınıza girecektir zaten

ezber için bu yol en etkilisi

bı kere 3 harflıler musallat olmustu bana.gecelerı karabasan falan basardı bı gecede 2-3 kez gelırdı.benım bılgısayardada ayetel kursı mp3 olarak var.bırısı cok gzel okuyor.hoparloru basıma koydum.pcdende ayetel kursıyı actım.sabaha kadar basımda okundu.ama o kadar rahat uyudum kı.gece ayatel kursı okuyordum ynede 3 harflılerı hıssedıyrdm.annem okurdu daha az hssederdm.ama basımda sureklı okununca dha bır rahat uyudum hc bısey gelmedı.bırgun denedım 1 gun actım bır gun acmadım.bır gun basıyorlardı bırgun basmıyorlardı (:

• Like 1