Jump to content
ardel

Ayetel Kürsi Mucizesi (Yaşayanlar Buraya)

Recommended Posts

Evet Filize katılıyorum...Ezberinde olmayan arkadaşlar bir kağıda yazsın ve aklına geldikçe ordan okusun... Bende Üniv.de sınavlar için Ayetel Kürsüyü okumamı söylemişlerdi arkadaşlar ama ben ezbere bilmiyordum...Bir kağıda yazdım duayı ve her sınava girmeden önce okuyordum kağıttan..Sonra bir gün yurtta ranzada yatarken birden okumaya başladım hiç aklımda yoktu o an dua...Sonra hayretler içinde kalkdım tekrar tekrar okudum ezberlemiştim o gün bu gündür ezberden okuyorum...Ezberlemek isteyen böyle yapsın arkadaşlar

bende bu mucizeyi carsamba günü yasadim. Okula gidiyordum sabah bisiklet ile her zamanki gibi dualarimi yolda giderken okurdum o günde tam okula yaklastim aklima geldi ayetel kürsi dedim okuyim okula girmeden tam ben duayi icimden okudummki 10 saniye fln sonra bana araba carptii araba bisiklet yoluna girdi ve ben fazla bisiler olmadan ucuz atlattim diyebilirim yani siyriklar ve kalcamda kolumda incilmeler var kafamda yere carpti ama gecirmeli tokam sayesinde siper oldu sanki ya allahim yarebbim bu mucizeyi birebir yasadim ben allahima sükürler olsun korudu beni yüce rabbim. Ayetel kürsinin mucizesini ancak insan yasayinca tam algiliyor ya hic kimse okumadan biyere gitmesin bence cünki ben düsünüyorum ya okumasaydim belkide suan burda bunlari yaziyor bile olmazdim veyahut daha kötü durumdada olabilirdim allahima sükürler olsun herkez bu duaya siki siki sarilsinn...

ben her sabah okula giderken yasinin başından , ve cealna mim beyni ayetine kadar okur ve ayetel kürs i ile bitiririm..

100 fatiha okurum ve okul çıkışı da gelirken 100 ayetel kürs 'i okurum..

gerçekten inanılmaz etkisini görüyorum..

açlığı hssetmiyorm .

rabbim her türlü kötülükten korunmam için sanki o anda görünmez bir güç sürekli beni koruyor gibi..

muhteşem bir mucize..

herkese tavsiye ederim..

• Like 1

Guest strong

benim yaşadığım mucizemi bilmiyorum ama ilk defa oldu.bikeresinde işte gezmeye gidiyodum.giderken içimden gerçekten ama içimden ayetel kürsi okumak geldi .bende okumaya başladım.tam okuyodum yürüdüğüm yerin yan tarafında bi yer var.zenginlerin geldiği biyer.işte tam ordan yürürken tabi o arada ayetel kürsi okuyorum yumruğumdan büyük bitaş kafamı sıırdı geçti.sadece elime çarptı.tabi ödüm koptu benim.ama bişeyler olcağını hissetmiştim.acaba kafama gelse nolurdu.merak ediyorum:D

Ayet-el Kürsi okduğumdan beri başıma kötü bir şey gelmedi çok şükür..Eskiden acayip düşerdim,sevmediğim insanlardan kötülük görürdüm,ayrıca birde çok korkağımdır uyuyamazdım resmen üç harfli gelir diye...Sonra Ayet-el Kürsi'yi buldum öğrendim şimdi her şey daha iyi..

Guest FiLiZ

beş harfliler, üç harflilerden daha tehlikelidirler..

çoğuna 'insan' deriz ama Allah'tan korkusu olmayan şu beş harflilerden herşey beklenir

Allah asıl onların şerrinden korusun

(bu arada bu konuyla ilgili Mustafa Karataş hocamızın bi dediği aklıma geldi

telefonda biri bi soru sorarken 'üç harfli'demişti de o da 'niye cinlere üç harfli derler

ne zararı var, biz insanlara beş harfli mi diyoruz..'falan demişti

bencede yani gelip yiyecek halleri yokya..:)

Guest H0P3&D3STiNY
beş harfliler, üç harflilerden daha tehlikelidirler..

çoğuna 'insan' deriz ama Allah'tan korkusu olmayan şu beş harflilerden herşey beklenir

Allah asıl onların şerrinden korusun

cok güsel söylemisin

bende büyük bir mucize yasamadim ama nezaman okusam kendimi cok iyi hisediorum ;)

Guest mercedesamg102

mrb arkadaslar... kısaca soyle diyebilirim.. ben 170 ayetel kürsi okuduktan sonra cok acaip seyler hissetmeye basladım.. karsımdakinin düşünccesini okur hale gelmıstım... kalbinden gecenı bilir haldeydim.. okumayı bıraktım.. korktum...abimin marangoz atolyesinde kendısının elini makineye kaptıracagını gördum.. ayetel kürsi okudum ona.. makina patladı ama bize bisey olmadı..ayetel kürsiyi okumayı bırakmayın.. bu arada ikindiden sonra 18 defa okumak cok faydalı.. bilin ki ayetel kürsiden asla zarar gelmez ...

bir gün 7 yaşındaki kızımın okul arkadaşı gelerek sokakta oynayabilirmiyiz diye rica etti ben normalde sokaga bırakmam tek başına korkarım kızımın arkadaşı çok ısrar etti kıramadım tabi benimkide sonra ben size camdan bakayımda hadi biraz oynayın dedin birkaç dakika sonra gözden kayboldular bende merakla sokaga çıktım kızım çok korkmuştu ne olduğunu sordum .bizim sokaktan aşağıki sokağa inen dik ve uzunca bir merdiven vardı.kızım dediki anneciğim ben az kalsın bu merdivenlerden düşüyordum.kızımın anlattığına göre tam dengesini kaybedip düşerken sanki arkamda çok güçlü bir adam vardı anne beni arkamdan tuttu ve çekti bende düşmekten kurtuldum. o el beni tutmasaydı ben bu merdivenlerden yuvarlanabilirdim dedi.aklıma hemen kızımı sokağa gönderirken arkasından okuyup üflediğim ayetel kürsi geldi ve Rabbime şükrettim.

Guest beverlyhills

paylaşımlarınız için teşekkürler ben de okuyayım hemen