Jump to content
ardel

Ayetel Kürsi Mucizesi (Yaşayanlar Buraya)

Recommended Posts

Zaten Ayetel Kürsünün son ayeti Çok koruyucuymuş. O kısmı 3 veya 7 kere tekrar etmekte çok büyük koruma sağlıyormuş. Cinler anlatılan bir hikayeye göre okısma kadar tekrar edip orayı asla söyleyemiyorlarmış. Çünkü yanıyorlarmış.

daha fazla okusak ne olur acaba. Ebrara mesaj atmıştım ama cevap gelmedi, siteye girmiyor artık herhalde.

bende Ayetelkürsiyi çok okurum işlerimin daha kolay olduğunu hissediyorum. Ama şunu düşünüyorum 40 gün 1000 er defa okuyan varmı aranızda, etkisini merak ediyorum. Anlatırsanız sevinirim.

kadınların özel gününde okuma caiz olsaydı ayet olmasaydı ben okurdum

nefsani gücünüz yetiyor ise 40 gün 1000 er defa okuyun, toplam 40 gün olacak yani temiz olduğunuz ve okuduğunuz günlerin sayısı 40 olacak, özel gün bittiği anda o günün 1000 tane okumasını yapmalısınız

lakiiinn

nefsiniz yeterli değilse, gıybet vs varsa hiç yüksek sayıda okumayın çünkü gelen görevliler sizin o halinizden epey rahatsız olacak

nefsani gücünüz yetiyor ise 40 gün 1000 er defa okuyun, toplam 40 gün olacak yani temiz olduğunuz ve okuduğunuz günlerin sayısı 40 olacak, özel gün bittiği anda o günün 1000 tane okumasını yapmalısınız

lakiiinn

nefsiniz yeterli değilse, gıybet vs varsa hiç yüksek sayıda okumayın çünkü gelen görevliler sizin o halinizden epey rahatsız olacak

1000 tane okumanın ne gıbı açılımları oluyor pekı?

manevi aleme dair açılımlar yaşamaya başlarsınız, önceliği elbette tüm kötü insanlardan düşüncelerden ve davranışlardan korunmanız oluyor fakat 40 gün 1000 okuyup bi anda bıçak gibi kesmemelisiniz okumayı, az az devam etmeniz gerekiyor

mesela az az derken ne kadar sayı verebılır mısınız..kotu ınsanlardan uzak durmak kadar güzel bırsey var mı kı!

en az 101 olarak devam edilmeli
tsk ederım Damla..bellı bır nıyet edılmelı mı yoksa Allah rızası ıcın okuyorum deyıp mı okumalıyız?

Allah rızası için okuyorum demek daima olması gereken tek niyettir, O'nun rızası olunca herşey olur