Jump to content
ardel

Ayetel Kürsi Mucizesi (Yaşayanlar Buraya)

Recommended Posts

Konuyu baştan alıp okumaya başladım ve yorumlar çok güzel...Ben de ayetel kürsinin mucizesini yaşayanlardanım..

Geçen yaz kendi memleketimde akşam vakti misafirliğe davetliydim..Hava da çok sıcak..Normalde sandaletle dolaşmayı tercih ederim..O gün ne hikmetse tam sandalet giyecekken bir ses bunu giyme..Gidecek olduğun yerde akrep vs olur spor ayakkabı giy dedi ve hiç üşenmedim değiştirdim ayakkabıyı..İçimde tarifsiz bir sıkıntı vardı..Yaylada bir eve gideceğim için tedirgindim..Ortalıkta çok aydınlık değil tabii..Neyse arabaya bindim kullanmaya başladım ve yolda inene kadar sayısıız ayetel kürsi okuyorum...Arabadan indim eve kadar yine okuyorum bir yandanda bişey var mı etrafta diye bakınırken ayagımın ucunda koskoca bir akrep..Bastım tabii çığlığı neyse öldürdüler derken ucuz atlattım...Sandalet giymiş olsaydım kurtulmam zor olurdu...Şehre uzak bir yerde olunca müdahale söz konusu olamazdı. ..Çok kişi akrep sokmasından hayatını kaybetti ne yazıkki...Ayetel kürsinin mucizesini başıma gelecek felaketi önlemesiyle yaşadım...

• Like 3

Çok güzel bir mucize yaşamışsın gerçekten. bunlar görebildiklerimiz bir de eminim göremediğimiz şeylerden de korunuyoruzdur. Benim hemen rüyalarım değişti. Daha önceki deneyimlerimden de biliyorum. O kişinin benim için söylediği şeyi iyi ya da kötü rüyamda onun konuşmasıyla duyuyorum. Çok müthiş bir ayet...

Çok güzel bir mucize yaşamışsın gerçekten. bunlar görebildiklerimiz bir de eminim göremediğimiz şeylerden de korunuyoruzdur. Benim hemen rüyalarım değişti. Daha önceki deneyimlerimden de biliyorum. O kişinin benim için söylediği şeyi iyi ya da kötü rüyamda onun konuşmasıyla duyuyorum. Çok müthiş bir ayet...

Sana katılıyorum canım...Ben de günlük 170 okumak istiyorum allahın izniyle..Güzel şeyleri paylasmak nasip olur inşallah. .

ayetel kürsi, gerçekten farkında olduğumuz ya da olmadığımız pek çok mucizeye neden oluyor. Rabbim hep okumayı nasip etsin. ben özel günler hariç sürekli okurum gün içinde.

• Like 1

Zaten Ayetel Kürsünün son ayeti Çok koruyucuymuş. O kısmı 3 veya 7 kere tekrar etmekte çok büyük koruma sağlıyormuş. Cinler anlatılan bir hikayeye göre okısma kadar tekrar edip orayı asla söyleyemiyorlarmış. Çünkü yanıyorlarmış.

bizatihi yaşadım, rüyamda benle ugrastılar

ayetel kursı okuyordum benden sonra aynını tekrar edıyordu

son ayetı soyleyemedı ben de yumruk attım

it yere düştü ama kalkacak gibi oldu, tabi utanmadan da gülüyordu yere kapaklanmasına aldırmadan

varlıklar çok pişkin gerizekalı ve utanmaz oluyor

• Like 1

40 bini tamamladım hesapladığımdan geç bitirdim ama olsun hepinize lokum gülsuyu dağıtmak isterdim ama onların yerine geçsin hadi:)

40 bini tamamladım hesapladığımdan geç bitirdim ama olsun hepinize lokum gülsuyu dağıtmak isterdim ama onların yerine geçsin hadi:)

Hayırlı olsun eftalya..allah kabul etsin..bizlere de nasip etsinn ..yemiş kadar olduk :)

eftelya allah kabul etsin duan kabul olursa bıze de haber ver

bizatihi yaşadım, rüyamda benle ugrastılar

ayetel kursı okuyordum benden sonra aynını tekrar edıyordu

son ayetı soyleyemedı ben de yumruk attım

it yere düştü ama kalkacak gibi oldu, tabi utanmadan da gülüyordu yere kapaklanmasına aldırmadan

varlıklar çok pişkin gerizekalı ve utanmaz oluyor

Bak yemin ediyorum rüyamda aynısı banada oldu. Yeşil kapılı bir odanın içindeyim birkaç kişi daha var. Geldiler buradalar diyorlar ama onlar kapıdan içeri giremiyor. Kapının önünde durup bize bakıyorlar. ben hemen nas suresini okumaya başlıyorum sonra ayetel kürsi ye geçtim. hem gülüyorlar, hem benimle birlikte okuyorlar, eee tabi öyle olunca bende heyecanla şaşırıyorum ben baştan başlıyorum onlarda baştan başlıyor ; baktım sürekli şaşırıyorum bende bağırmaya başladım. Seni yaradan rahim ve rahman rabbinin adı ile sesleniyorum terk et burayı, rabbinin adıyla terk et.. kefereler kefereler kefereler derken uyandım. Uyanırken bağırmaya devam ediyordum. böyle bir rüyaydı.

yabanci ülkedeydim bir yabanci bayan ile ayni odada kaldik o bayan sanirim mistik büyü gibi seylerle ugrasiyordu farkli kitaplari da vardi biraz sohbetten sonra anlamistim neyse hergün kavga ediyordu benimlen ugrasiyordu kapiyi hep cekiyordum öylece yatiyordum daha sonra birbucuk ay sonra gitti odanin havasi farkli oldu hava alabildim daha sonra ne olduysa geceleri sIkismaya basladim kivranmaya basladim yatarken erken kalkmaylidim ayetel kürsi okuyordum gecmiyordu resmen bilmiyorum hayal miydi yorgunluktan mi ileri geliyordu siyah bir sekil gördüm korkmadim ama sIkistirmasi vardi darlik yapiyordu derin uykum olunca uykuya dalmam mümkün degildi akabinde felak nas okuya okuya bir türlü gitmedi neyse aklima ilginc birsey geldi ayetel kürsi yi son ayetini hep tekrar ettim o iste o andan itibaren derin uykuya dalip cok rahat geceleyebildim...

tekrar ettigim ayet budur Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm

• Like 1