Jump to content
ardel

Ayetel Kürsi Mucizesi (Yaşayanlar Buraya)

Recommended Posts

Bunun herzaman etkisini gördüm ve yaşadım..İşyerinde beni rahatsız eden insanlardan korunma amaçlı okudum.Niyet dilemeden sadece sayısız okudum.Ortam o kadar tehlikeliymiş ki meğer birden çıkışım verildi.İlk etapda şok oldum..Sonradan olayın idrakine vardım.Şimdi o huzursuzluğum yok şükür..Her ne niyetle okunursa etkisi olan bir ayeti kerime..

• Like 2

Arkadaskar ben bir dilegim icin 313 ayetel kursi okudum duam 1 haftada kabul oldu. Ama insan hayirlisini istemeli hakimda hic ayirli olmadi.

Baştan sona kadar hepsini okudum özellikle başlangıçta çok güzel örnekler vardı sonlara doğru konu artık günlük 1000 gibi muhabbetlere geçmiş tabi o arkadaşlarıda tebrik etmek lazım:clapping: bende ayetel kürsi mucizesi yaşadım bunlardan biri cuma gecesi kıbleye doğru 170 ayetel kürsi okudum çok şükür birçok duam kabul oldu bu okumalarımda sınavlar için olanda vardı çalışıp dua edince beklediğimden çok daha güzel sonuçlar elde ettim çok şükür Allaha fakat yeterli çalışmayı göstrmeyip dua ettiğimde yani ayetel kürsi okuduğumda bu sefer istediğim sonucu elde edemesemde olası durum için içim rahatlıyordu ayrıca rüyalarımı olumlu yönde etkilemişti tam ne olduğunu söyleyemiyorum etkisi gider korkusuyla sonra belli bi süre ara verdim ayetel kürsiye... bigün içim çok sıkıldı günlük ayetel kürsi okumaya başladım sayısını tam hatırlamıyorum.ondan sonra rüyalarımda değişme olmuştu bi kişinin benim hakkımdaki düşüncelerini öğrenmiştim.ama işte o durumu ben iyi değerlendiremedim Allah bize yardım ediyor çok şükür ama bizimdr iyi düşünüp akllımızı kullanmamız gerekiyor ben o konuda yetersiz kalmıştım yanlış tercihlerde bulundum o ara yine ara verdim ayetel kürsiye ama tabi bu arada başka dualarda bulunuyordun şimdi yazılanları okudukça benimde yaşadıklarım aklıma geldikçe aslında bol bol okumalıyız hiç bırakmamalıyız bu kürsiyi ve daha birçok dualar tekrar günlük okumalarıma başladım ve Allah razı olsun bu konuyu açan arkadaştan onun sayesinde de birçok güzel paylaşımlarla karşılastık.

• Like 1

Arkadaskar ben bir dilegim icin 313 ayetel kursi okudum duam 1 haftada kabul oldu. Ama insan hayirlisini istemeli hakimda hic ayirli olmadi.

Tam olarak nasıl okudun arkadaşım benimde bugün okumaya niyetim var ama günün önemi var mıdir

Arkadaşlar bende düzenli bir şekilde ayetel kürsi okuyorum.Ama okurken çok vesveseye kapılıyorum.Harfleri tam çıkarıcam diye çok yavaş okuyorum.Bir tane okumam 30 saniyeden fazla sürüyor.Sizin okuma hızınız nasıl arkadaşlar.Okurken mahreçlere aşırı dikkat ediyor musunuz.Kaç saniye sürüyor bir adet okumanız.Cevaplarsanız sevinirim.

Arkadaşlar bende düzenli bir şekilde ayetel kürsi okuyorum.Ama okurken çok vesveseye kapılıyorum.Harfleri tam çıkarıcam diye çok yavaş okuyorum.Bir tane okumam 30 saniyeden fazla sürüyor.Sizin okuma hızınız nasıl arkadaşlar.Okurken mahreçlere aşırı dikkat ediyor musunuz.Kaç saniye sürüyor bir adet okumanız.Cevaplarsanız sevinirim.

Cevap vericekyokmu

@Huseyin,

Benim Arapcam yoktur- ogrenmek gbi bir hevesim de hic olmadi, kisaca, oyle ince islerini falan bilmem... Ama senelerdir hergun okurum, dilim dondugu gibi, bir cok mucizesini de yasadim bu halimle... Sekle takilmayin kisaca, ozune dikkat edin, inanarak teslimiyetle okuyun, suphe ile olmaz bu isler... Benim nacizane cevabim budur...

Edited by İη¢ιѕєℓ

@Huseyin,

Benim Arapcam yoktur- ogrenmek gbi bir hevesim de hic olmadi, kisaca, oyle ince islerini falan bilmem... Ama senelerdir hergun okurum, dilim dondugu gibi, bir cok mucizesini de yasadim bu halimle... Sekle takilmayin kisaca, ozune dikkat edin, inanarak teslimiyetle okuyun, suphe ile olmaz bu isler... Benim nacizane cevabim budur...

teşekkür ederim kesinlikle haklısın.Yani tabi orjinal şekliyle okumak önemli ama asıl önemli olan samimiyet.Bende ayetel kürsinin bereketini yaşamak istiyorum.Okurken yerine ulaşıyor mudur diye hep şüphe ederdim