Jump to content
ardel

Ayetel Kürsi Mucizesi (Yaşayanlar Buraya)

Recommended Posts

selam arkadaşlar,ben de bu duayı çok okurdum hala da okurum(eskisi kadar olmasa da:(...)Fakat bir şey soracam:bu siteye girdikten sonra tesadüfende olsa arada bir cinlerin hışmına uğramış arkadaşların olaylarını okudum.Çoğu ayetel kürsi okudum felak nas okudum gitmedi diyorlar.ben buna anlam veremiyorum.Bunu açıklayabilecek aklı-başında bir müslüman varmı?...:((((

koruyucu dua kullanılması gerek benim bildiğim cin musallatından başka türlü kurtuluş yok

Guest Ebrulu

yanlis okuyorlar galiba ,

Guest sero37

bir sabaha karsıydı yne öğrencilik hali kahvltıya cıktım köpek geliyor ac köpekler falan cok bzim orada dedim kacıp girecek biyerde yok dedim allahım yardım et ayetel kürsi okudum sadakallahul azim dedim köpek sanki birisi geri cagırmıs gibi döndü gitti yoksa halim içler acısı allaha sükürler olsun....

üniversitede ögrenciyken hem çalışıp hem okuduğum için iki sene boyunca hergece evime gece çok geç saatlerde dönmek zorundaydım, tenha ve tehlikeli sokaklardan geçmeme ragmen hiçbir kötü olay yaşamadım çok şükür, o zamanlar sürekli ayetel kürsi, ihlas , felak, nas okuyordum ve bütün işlerimde yolunda gidiyordu.Şimdi nedense okumuyorum.Bu başlığı görünce nekadar kayıpta olduğumu farkettim.

Anlatacağım olay 3-4 ay önce oldu. Yakınlarımızdan genç bir bayan, beyin tümörü teşhisiyle hastaneye yattı ve çok acil olarak ameliyata alındı. Parça patolojiye gönderildi, yakınımız hastahanede yatıyor. Ameliyat sonrası beyin emarı çekilmesi gerek, hasta hazırlanıyor, makinaya koyuyorlar, gel görki yakınımız feryat figan beni çıkarın diye bağırıyor, çaresiz emar çekilemeden makinadan çıkarılıyor. Hastalığın verdiği psikolojik etki ile de emar çekilen makinanın içi çok dar, çok karanlık, tıpkı mezara benziyor diye emar çektirmiyor, kimseler ikna edemiyor, emar da çekilmesi gerek mutlaka. Hasta tekrar hazırlanıyor, emar çekilecek, yine girmem diye tutturmuş, yakınları çaresiz, ablası diyor ki; bak Sibelciğim, ben sana Ayet-el Kürsi okudum. Sen emara gir bak Allah'ın askerleri sana mutlaka yardıma gelecek, göreceksin diye daha bir sürü ikna sözleriyle zorla makinaya giriyor. Herkes yine feryat figan beklerken, Sibel hn. gayet sakin gayet rahat emar çekilip çıkarılıyor. Ablası hemen yanına koşuyor, gördün mü bak hiçte korktuğun kadar değilmiş diyor. İşin can alıcı noktası burası; Sibel hn. ağlayarak ablasına diyor ki; " abla, ben makinaya girer girmez, senin dediğin gibi Allah'ın askerleri geldi yanıma, herbiri makinanın o daracık duvarlarını ittiler, etrafım çok genişledi, apaydınlık oldu, emar bitinceye kadar da yanımdan ayrılmadılar, hiç korkmadım. Ablacığım ne olur birdahaki emar çekilirken ne olur sen yanımda ol, yine Ayet-el Kürsî oku, Allah'ın askerleri gelsin yanıma. Sibel hanım sonraki günlerde, çekilmesi gereken emarları rahatlıkla çekildi, hastaneden çıktı, şimdi evinde tedavi görüyor.

• Like 2

ben de gece yatarken ,sabah, evden dışarıya çıkarken okurum,

Allaha şükür

benim de hayati bir sınavım vardı okul yıllarında, ne çok çalışmıştım.. sınavdan çıkınca bir soruyu yanlış cevapladığımı görüp panik oldum...sonuçların açıklanması oldukça uzadı, kar yüzünden tatil girdi araya, o uzunca müddette ben sürekli ayetel kürsi okudum.. sınav sonuçları açıklanınca tam not aldığımı hayretle görüp , hemen hocamın yanına koşturdum "yanlışlık var herhalde benim yanlış cevabım vardı" dedim .. kontrol etti, ilginçtir o cevap doğruydu gerçekten.. yazı da benimdi ama gariptir ki ben yazmamıştım..

Ayetel kursiyi gunde en az 100 kere okumaya devam edin ozaman gercek gücünü görürsünüz ;) hatta 170 kere okumaya okuyabilirsinizde 313 kere okumaya calisin.Sadece 10 gün inanarak teslimiyetle okuyun ve sonra olacaklari görün rabbimin gücünü görürsünüz.Ben herzaman faydasini gördüm..özellikle dilek ve niyetletrmde gucsuz kaldigim da...

• Like 3