Jump to content
Guest egzanturk

Keriyr Cin Daveti Tastiklendi (Çok Basit -Çok Aşırı Etkili)

Recommended Posts

Guest shadow
Günde ...defa Keriyr kelimesinin tekrarıyla olan cin davetinde 4. gecede sonuca ulaştım.Çok detay vermek istemiyorum.Direk olarak gördüm ve 4.gün kestim.Aynı evde yer alan arkadaşlarım (2 kişi) de etkilendi.

Gelenler kesinlikle basit değildi.İfrit cinsinden olduklarını tahmin ediyorum.Ulvi veya sufli konusunda görüş belirtemeyeceğim.Fakat gözlemlediğim kadarıyla sufli idiler.Davet sonrasında renginizin atacağından emi olabilirsiniz.Tecrübe sahibi olmayanlar kesinlikle bu daveti denemesin.Deneme yapılacak olsa bile ev ortamı gibi ortamlar yerine farklı mekanlarda yapılmalı.

Birkaç davet daha var deneyeceğim.Olumlu ve kesin sonuç aldıklarımı yeni konu açarak yazacağım.

o kadar güzel anlaşmışsınız ki,bu illmi bilmesem hemen inanıp yazına atlıcam.beynim çalışma sistemini bilmiş olsaydınız,bırakın bu arkadaşın keriy demesini,belli bir sayıya göre;ot,taş,ağaç,kuş,demir.....aklınıza ne geliyorsa deyiniz,beyniniz manyetik alan oluşturacak ve o oluşturduğu manyetik alanla beraber,gözlerinizin görmediği,ama beyninizin sadece ve sadece gördüğü bir dünya boyutuna(maşruşka boyuta)dalaca.iişte sizin beyninizin girdiği o dünyada o varlıklar var ki,sizlere müslüman bir cinin gelmesi o varlıkların sistemine tamamen aykırıdır.hal böyle iken nasıl oluyorda burda gelenlerin ulvimi suflimi olduğunu ben söylemicem dersiniz.hiç bir zaman hiç bir şartta müslüman gelmez.geliyor diyenler sadece o varlıkların elinde beyinleri esir ve aklına müdehale edilip o kişiyi istedikleri kadar yönlendiriyorlar.her bir zikir,frekan ayarı demektir.ot deseniz,o açılımda beyniniz o mananın oluşturduğu dünyaya dalacaktır......kova burcu,terazi ve ikizler burcu gibi akıllı ve zekalı burçlarda gece ve sabah erken doğumu yapanlar,21 günde beynin açılımını görürler,normal bir akla ve zekaya sahip olanlar ise2,3 ay içerisinde beynin açılımını gerçekleştirirler.bilmediğiniz bir aleme korunmasız sakın adım atmayınız.bedelini aklınıza müdehala edilmesi gibi telafizi belkide imkansız olacak bir dünyaya adım atmış olursunuz.

senin o ruh diye çağırdığın yokşu ölünün ruhu yokbunun ruhu diye çağırdığın ruh değil cindir ok işte cinler insnalarlqa öle oynarlar bir kere insan ölünce ruhu alemi berzah dediğimiz ruhlar alemine cıkar belli günler bid kişinin derecesine göre dünyaya inmesine izin verilir öyle her çağırdığın senin için alemi berzahdan inecek sana gelecek buna sadece gülerim mantıkla düşün öle birşey olsa çüzülmeyen cinayet kalırmı ölenin çağırsınlar ruhunu konuşsunlar etrafda ben medyumum ben şuyum ben bunu yaparım bn geleceği bilirim diyen büssürü hoca medyum bozuntusu var kendini evliye bile sananlar var neyse kardeşim..

Guest yanki

doğru diyorsun tevağuş Ruğlar belirli bir zamanda izinle gelirler oda ayda yılda birdir tabi her zaman olmaz

selam egzanturk görüşebilirmiyiz ben - mr all medya nasıl ögrenebilirim şöyle basit elde edebilecegim ve etkili bir hüddamım olsun istiyorum.bu mümkünmü kardeş bir cevap verirsen memnun olurum...

Günde ...defa Keriyr kelimesinin tekrarıyla olan cin davetinde 4. gecede sonuca ulaştım.Çok detay vermek istemiyorum.Direk olarak gördüm ve 4.gün kestim.Aynı evde yer alan arkadaşlarım (2 kişi) de etkilendi.

Gelenler kesinlikle basit değildi.İfrit cinsinden olduklarını tahmin ediyorum.Ulvi veya sufli konusunda görüş belirtemeyeceğim.Fakat gözlemlediğim kadarıyla sufli idiler.Davet sonrasında renginizin atacağından emi olabilirsiniz.Tecrübe sahibi olmayanlar kesinlikle bu daveti denemesin.Deneme yapılacak olsa bile ev ortamı gibi ortamlar yerine farklı mekanlarda yapılmalı.

Birkaç davet daha var deneyeceğim.Olumlu ve kesin sonuç aldıklarımı yeni konu açarak yazacağım.

Arkadaşım meydanı boş bulmuşsun ve iyice atmışsın.Ben günlerce ve yüzlerce zikrettim keriyrin diye hiç gelen giden olmadı.Bir yığında tütsü yaktım.Yahu bu cinler hep size mi geliyor.?