Jump to content
Guest egzanturk

Keriyr Cin Daveti Tastiklendi (Çok Basit -Çok Aşırı Etkili)

Recommended Posts

Guest dulerya

onlar 1000 sene ay yaşına göre yaşıyorlar. yani yaklaşık 80 yıl eder .

Guest udiolgun61

anlamadığım birşey var.herkese açıklamaları için çok teşekkür ediyorum ama bir sıkıntı var bir eksik var kaçak birşeyler var.burda herkes ilim bilim sahibi bir ben mi cahilim yoksa herkes eşit sadece biraz fazla bilgisi olan kendini diğerlerinden üstün görme çabasında.

yahu madem o kadar ilim sahibisiniz burda herkese birşeyleri açıklayın gerisini de o insanlar düşünşün aklı yerinden çıkar çıkmaz imanını kaybeder ya da güçlendirir.parayla imanın kimde olduğu bilinmez diye laf söylemiş atalarımız.kimin inancı kimden az ya da çok çok bunu hiçkimse bilemez kusura bakmayın ve aynı zamanda kimin bilgisi kimden az ya da çok bunu da hiçkimse bilemez.

burası bir paylaşım ortamı, insanların kafasında olan soruları sorunları paylaştığı ve bir şekilde bir cevap almaya çalıştığı bir yer.neden bu kadar yargılayıcı ve alaycısınız anlamıyorum.ben 26 yaşımdayım ve 7 senedir bu tarz olayların içindeyim bir şekilde, yani 19 yaşımdan beri.siz kaç yaşınızdasınız kaç senedir birşeyler öğreniyorsunuz bu konuyla alakalı ve biliyorsunuz da beni yargılama hakkını kendinizde buluyorsunuz anlamadım.şeffaflık istiyorsanız buyrun size şeffaflık şansı iyi ya da kötü değerlendirmek sizin elinizde

Guest dulerya

söylediklerine beni de kattıysan eğer seni yargıladığımı düşünme. 7 sene ben bu işin içerisindeyim diyiyorsun.

benim söylediklerim dışında , bu ilimleri uygulamanın bir yolu yok. Ya Ulu meclis e kadar kendini duyuracaksın ya da deccaliyet meclisi seni seçicek. böyle bir insanında bu tür şeylere ihtiyacı kalmıyor. buda nerden baksan 20-30 ya da 40 sene alıyor. tabi ki doğuştan yetenekliysen 2 senede 80 yılın yolunuda alabilirsin.

7 sene boyunca ne kdar yol katteddin.

yok arkadaşım ilim felan taslamak diyil hani yapmak isteyen varsa bilsin ne olacığını babında yoksa tabiki kimsenin tekelinde değil KÜN FE YEKÜN Allah isterse derhal olur hani ufaktır yaşı merak eder veya çok korkar hasta olur yada başka bir zarar olur benim verdiğim yol en güzeli meşagatli yani bilsin ona göre yoksa ne kimsenin imanı nede ilmi yanlış anlama benimki bir öneri alınma emi canım benim udiolgun61 yaşlı fosililin dip notu gibi tamamı bak kalbim kırılıyo alınma herkes yazsın fikrini siz içinde istediğinizi süz diğer yapacaklarda süzsün olumu

Guest severad

denemek istersen sana hiç okumadan bir yol göstereyim . onu yap ilimede gerek yok okumaya namaz kılmaya . hiç birisine gerek kalmadan gelir bulurlar seni .. yatagının altına biraz kül sogan kabugu ve biraz ekmek kırıntısı ser .. 3 güne kalmaz seni bulurlar denenmiştir şüpen olmasın

Guest udiolgun61

bir süre öncesine kadar duyuyordum ama artık duyamıyorum çünkü ilim sahibi olduğunu düşündüğüm birisinin oyununa geldim ve bu yetimi kaybettim ama çevremde olduklarını biliyorum.yazılı bilgi olarak soruyorsanız kopyala yapıştır bilgileri okumaktan vazgeçeli epey zaman oldu.siz bu ilme sahip misiniz ? bu kadar kesin konuşabildiğinize göre sahipsiniz.yanlış anlamazsanız birşey söylemek istiyorum, eğer sahipseniz şuanda burda birşeyler yazabilecek vakti nerden buluyorsunuz ?

--- Sonraki mesaj ---

severad arkadaşım farkındasın hala alaycı tavrın devam etmekte lütfen böyle olmasın çok rica ediyorum.tartışma ve bilgi paylaşım ortamındayız bu çok güzel ama alaycı olmak hiçbirşeyin çözümü değildir

Guest severad

ben alay etmiyorum o yazdıgım gerçektir .kenzul cevahirde geçer bu

Guest udiolgun61
söylediklerine beni de kattıysan eğer seni yargıladığımı düşünme. 7 sene ben bu işin içerisindeyim diyiyorsun.

benim söylediklerim dışında , bu ilimleri uygulamanın bir yolu yok. Ya Ulu meclis e kadar kendini duyuracaksın ya da deccaliyet meclisi seni seçicek. böyle bir insanında bu tür şeylere ihtiyacı kalmıyor. buda nerden baksan 20-30 ya da 40 sene alıyor. tabi ki doğuştan yetenekliysen 2 senede 80 yılın yolunuda alabilirsin.

7 sene boyunca ne kdar yol katteddin.

ilk başladığı zamanlarda kendiliğinden olmaya başladı ben hiçbirşey yapmadım ama sonradan içine dahil olabileceğimi farkettim ve ilgilenmeye başladım.ilk başlarda çok fazla bilgim yoktu ve okudum epey bir bilgi sahibi olduktan sonra da epey bir uğraştım.duymak en üst seviyedeydi bunun dışında tam anlamıyla göremiyordum yani hiçkimse göremez zaten asıl suretleriyle gölge olarak ya da yansıma olarak gördüğüm olmuştur en fazla.

--- Sonraki mesaj ---

ben alay etmiyorum o yazdıgım gerçektir .kenzul cevahirde geçer bu

kenzül havası da cevahirin de çeşitli versiyonlarını okumuşluğum vardır.sizin alıntı yaptığınız kısım bunları yapmayın musallat sebebi olurlar gibi birşey olması lazım yanlış hatırlamıyorsam.çünkü soğan kabuğu bir nevi onlar için bizim gözümüzde maddiyat tarzında birşey içerir

onlar 1000 sene ay yaşına göre yaşıyorlar. yani yaklaşık 80 yıl eder .

Onlar çok daha fazla yaşıyorlar galiba.2000 yıl falan.Peygamber Efendimiz hayattayken müslüman olan bir cin vardı hala yaşıyan.Adı Ebu Yusuf'tu sanırım..

Guest severad

hiç kimse göremez deme arkadaşım benim hala yanımda . hiç ayrılmaz benden ..