Jump to content
Guest egzanturk

Keriyr Cin Daveti Tastiklendi (Çok Basit -Çok Aşırı Etkili)

Recommended Posts

Guest udiolgun61

kendi suretleriyle görünmeleri yasaklanmıştır onun için kılık değiştirebilme özelliklerine sahiptirler

Guest severad

aslı ateştir zaten yani dumandır zaten göremeyiz . her şekilde gözükebilirler . bazan insan bazan hayvan ..

Guest udiolgun61

benim de söylemek istediğim buydu zaten.sizin yanınızda olduklarını kanıtlamak için bazen de öylesine ilgi duydukları için farklı şekillerde görünebilir bu doğrudur

--- Sonraki mesaj ---

dumansız ateşten yaratılmış varlıklardır ve bunun için müslüman olmayanları insanları sevmezler hatta dalga geçerler."insanları niye yarattın senin yarattığın bu insanın biz burnundan girer desti hacetinden çıkarız" tarzlarda ...

Guest severad

arkadaşım ben sana bişeyleri açıklamak isterdim ama gerek yok ben ne çagırdım nede davet ettim .. tombul bir erkkek geldi hala benimle beraber . hiç konuşmadık .halada konuşmuyor benimle .. danıştım bir kaç hocama zamanı var diyor. ..ilk gördüğümde hayal zannettim ikinci ğördüğümde .şoke girdim 2 sene piskolojik tedavi gördüm . yeni yeni alışmaya başladım .....vucudumdaki bütün gücümü kuvvetimi emiyor sanki . çok halsiz düşüyorum baş agrılarıda cabası ...

Guest udiolgun61

konuşabilmemiz hoşuma giderdi ama siz bazı konulardan ötürü uzaklaşmışsınız bişey söyleyemem

Guest dulerya

bu sitedekilerin hiçbiri cinlerle görüşmüyor, konuşmuyor ve onları duymuyor. ama eski üyelerden urumhamatahayil ve şaman kardeşlerim hariç.

istesenizde yapamazsınız. ancak çok yaşlıysanız belki yapabilirsiniz ya da doğuştan yetenekliyseniz yapabilirsiniz.

bu yüzden palavraları bırakın artık, bırakında bir gelişme gösterin.

cinler ay yaşına göre yaşlanırlar bu yüzden 1000 sene yaşayan bir cin 80 yaşına kadar yaşamıştır. insanoğlunun neler yapabileceğine şahit oldum , kusura bakmayın ama sizinde bir şeyler başarabilmeniz için çok yol kattedmelisiniz.

yok eğer ben cinleri görüyorum diyiyorsanız o zaman kanıtlayın..

Guest udiolgun61

evet birileri birşeyler söylemeli ama lütfen kopyala yapıştırlarla satırları doldurmasın hiçkimse

desenize ben konuştuğumu sanırken yanılmışım vallahi heba oldu ömrüm o vakit soğan ekmek felan koyyumda avutuyum bari kendimi ben bu acı ile yaşayamam gari gidiyom cinlerde sizin olsun bulunca geri döncem ha...

• Confused 1

Guest dulerya

siz merak etmeyin udilolgun61 ben bu kopyala yapıştırmaları önlemek için arşivimi siteye açıcam. artık herkes doğru şeyler öğrenecek. ordan burdan birşeyler öğrenipte bilmişlik taslayanların , bildiği hiçbişey yok. bu konularda uzman bazı kişileride siteye davet edicem, vakit bulurlarsa gelirler.

Guest udiolgun61

şanaa neden bu kadar alıngan davranıyorsun anlamadım doğrusu.sadece bilgiyi paylaşmayla alakalı birşeyler söylüyorum yargıladığım filan yok yanlış biliyorsun dediğim yok hele hele ki kesinlikle dalga geçmiyorum