Jump to content
Guest egzanturk

Keriyr Cin Daveti Tastiklendi (Çok Basit -Çok Aşırı Etkili)

Recommended Posts

Guest severad

sen sogan ekmegi yesen daha hoş olur ama neyse

Guest udiolgun61

dulerya teşekkür ediyorum ama üzgün olduğum bir noktayı da belirtmek isterim müsadenle

Guest severad

nerden biliyon .peşini bırakmazlar yok bin yaşındalar yok torunununa siyaret ederler. bırakın şu saçma konuşmalarıda dünyaya dönün .. allah dilemezse . senin yanına kimse gelmez. şu hayal aleminden bir çıkın artık

Guest udiolgun61

teşekkür ediyorum dulerya

Guest dulerya

ne demek sayın udiolgun61 , musade sizindir. Burda sizi yargılamak istemiyorum çünkü herkes bilgilidir bir şeyler hakkında. herkesin bir fikri vardır.

zaten bilgisiz cahil olmaz, bildiği bir şey hakkında son yerdeyim diyen kişi cahildir. size hakaret etmişsem beni affedin, hakaret etmeye hakkım yok.

Guest udiolgun61

hakaret olarak algılamadım sadece düşündüklerinizi erken yazdığınız geçti aklımdan, akıllı birisiniz bu çok açık.

sizin bu konuyla alakalı tepkiniz nedir bunu öğrenmek istiyorum.......

yani onlarla görüşüyor musunuz ? eğer öyleyse bu nasıl oldu? ....vs .. gibi

Guest udiolgun61

bazı insanlar sadece duyduklarını gerçek bilgi olarak algılarlar onun için de ne dediklerini bilmezler ne diyeyim.

ben ilim sahibi miyim ? hayır kesinlikle değilim ama elimden geldiği kadar okumaya ve daha fazlasını öğrenmeye çalışıyorum her zaman

Paylaşım konularına önyargıyla yaklaşmak yerine Bilginizle katkıda bulunursanız katılım daha güzel ve ilginç hale gelir..Bilmediğiniz konularda o yanlıştır bu yanlıştır demek doğru değil çünkü başka kaynaklarda anlatılan paylaşımlar başka insanların bilgi ve deneyimlerine dayalıdır.

Bu tür terkipleri uygulamak isteyen kişi yapmak istedikten sonra kimse önüne geçemez,yapmayın etmeyin demek yerine susmak en doğrusu,Birçok insanın hadimi,cini vardır fakat bildiğiniz gibi bilgiler sınırlı değildir birçok şeye vakıf oldukça insanlar yeni yeni şeyler keşfedip hem zararlarını görüyor hemde ilmi açıdan mertebe mertebe yükselebiliyor.O yüzden bu gibi benzer konularda bilgi paylaşımında bulunurken uslubunuza dikkat edip karşı tarafı kırmadan ve insanları herhangi bir tartışmaya sürüklememeye dikkat ediniz.

tartışma içeren bütün mesajlar silinmiştir..

iyi niyetle kimseye bir yaptırımda bulunulmamıştır..Aynı tutumu devam ettirmeniz halinde gereken yapılacaktır..

Cinin insanlara görünmediğine nasıl kanat getiriyorsunuz orasını anlamış değilim.

Guest egzanturk

Konu açılış amacından sapmış.Bilgi düzeyimi,seviyemi vs sizlere belirtmedim.Sadece yüzlerce insan arıyor çağırma vs ben denediklerimi ve sonuçlarını yazıyor.Bana kalkıp psikolojiktir vs yazabilirsiniz ama ben ve arkadaşım etkilendi diye belirttim.Bu sadece bana ders oldu.Kendinize sahip olabilirsiniz ama bilgi sahibi olmayan 2 kişi daha kısaca işi yokuşa sürdü.Defalarca tecrube ettiğim davetler var ve az çok bilgim var.Ha herşeyi biliyorum demiyorum.Sadece diğer kişilerin belirli davetlerde dikkatli olması için yaşadıklarımı paylaşıyorum.Sizden çağırma nasıldır ,bana gosterin gibi bir istekte bulunmuyorum elimde yuzlerce kaynak zaten mevcut.Bu tertipte sufliler genel oalrak icabetediyor.Belirtmek istediğim bu.Kendine guvenemeyen uygulamasın ve yapılan ortam tek kişilik ve tek kullanımlık bir ortam olsun.

Cinlerin var olduklarını hepimiz biliyoruz.Ama şu görme,konuşma işini yapanları ben anlamıyorum :rofl: Ben nerden baksanız 50 davet denedim,hiçbir şekilde ne görsel birşey gördüm ne de işitsel birşey.Size olanları kısaca yazayım.Genelde yalnız kalıcağım bir yer,ortamsa hafif karanlık olur.Olan şeyse şunlar;

-Olduğunuz ortam size bayıcı geliyor,

-Kulağınızda sanki bir zil çalıyormuş gibi çınlıyor (genelde tek kulağım,bazense her ikiside).

-Durup dururken terlemeye başlıyorum.

-Kalbimin tam üstü karıncalanmaya başlıyor,bazense üzerinden sanki bir yılan gibi birşey geçiyor.

-Vucudumda çeşitli kızarıklar oluşuyor,gözlerimin altında,bazense dudağımda uçuk çıkıyor ve tüm bunları hissedebiliyorum.

-Üzerime bir ağırlık çöküyor.

-Sanki içimde 2 kişi oluyor ve karşılıklı tartışıyorlar.

gibi şeyler,,,Benim bilgim sadece bu konu hakkında yüzlerce yazı okumamdır.Bu işten anlayan biride olduğum pek söylenemez ama yinede deniyorum ve denemeye devam ediyorum.Üzerimdeki etkiler yukarda yazdığım tarz şeylerdir.Son olarak ben bu konularla ilgili çokca yazılar ve videolar izledim.Dikkat ettimde yok içine cin girmeler,konuşmalar,garip hareket etmeler vs gibi şeyler hep müslüman toplumlarda oluyor,bana biri bunu açıklarsa çok sevinirim. ^^