Jump to content
Guest egzanturk

Keriyr Cin Daveti Tastiklendi (Çok Basit -Çok Aşırı Etkili)

Recommended Posts

Guest egzanturk
Cinlerin var olduklarını hepimiz biliyoruz.Ama şu görme,konuşma işini yapanları ben anlamıyorum :rofl: Ben nerden baksanız 50 davet denedim,hiçbir şekilde ne görsel birşey gördüm ne de işitsel birşey.Size olanları kısaca yazayım.Genelde yalnız kalıcağım bir yer,ortamsa hafif karanlık olur.Olan şeyse şunlar;

-Olduğunuz ortam size bayıcı geliyor,

-Kulağınızda sanki bir zil çalıyormuş gibi çınlıyor (genelde tek kulağım,bazense her ikiside).

-Durup dururken terlemeye başlıyorum.

-Kalbimin tam üstü karıncalanmaya başlıyor,bazense üzerinden sanki bir yılan gibi birşey geçiyor.

-Vucudumda çeşitli kızarıklar oluşuyor,gözlerimin altında,bazense dudağımda uçuk çıkıyor ve tüm bunları hissedebiliyorum.

-Üzerime bir ağırlık çöküyor.

-Sanki içimde 2 kişi oluyor ve karşılıklı tartışıyorlar.

gibi şeyler,,,Benim bilgim sadece bu konu hakkında yüzlerce yazı okumamdır.Bu işten anlayan biride olduğum pek söylenemez ama yinede deniyorum ve denemeye devam ediyorum.Üzerimdeki etkiler yukarda yazdığım tarz şeylerdir.Son olarak ben bu konularla ilgili çokca yazılar ve videolar izledim.Dikkat ettimde yok içine cin girmeler,konuşmalar,mal mal hareket etmeler vs gibi şeyler hep müslüman toplumlarda oluyor,bana biri bunu açıklarsa çok sevinirim. ^^

Allah ıslah etsin.Birçok olaya şahit oldum.Her göz herşeyi görecek diye birşey yoktur.Sana tavsiye defalarca denemelerinde gözünle göremediğin fakat icabet edilen davetler olabileceğidir.Zamanla ortaya çıkar belirli belirtilerde bence.Video ile,görüyorum diyen bir kişiyle bu tarz konuşmalar yanlış.Çocukluğundan beri bu tarz olaylar yaşadığını söyleyen,şizofren zannettiğim fakat gördüğü anda şurda diye yerini işaret edip belirttiği yerde cin işaretlerini,hareketlenme ve yoğunlaşmaları gördüğüm hadiseler oldu.Kur'an-ı Kerim yoldaşın olsun tek kaynak o bence.Sonrasında da kapasiten dahilinde birşeyler yaşarsın.Bilemessin şu an önceki davetlerinle kendine bir hatta birkaç musallat kazandırıp kazandıramadığını.Yüzümde gözümde kızarmalar vs bişiler demişsin en büyük belirtilerden biride ensede yanmadır diyebilirim fiziksel olarak.Öncelikle bir işin erbabına ne kadar zarardan döndüğün konusunda danış.Selametle...

Allah ıslah etsin.Birçok olaya şahit oldum.Her göz herşeyi görecek diye birşey yoktur.Sana tavsiye defalarca denemelerinde gözünle göremediğin fakat icabet edilen davetler olabileceğidir.Zamanla ortaya çıkar belirli belirtilerde bence.Video ile,görüyorum diyen bir kişiyle bu tarz konuşmalar yanlış.Çocukluğundan beri bu tarz olaylar yaşadığını söyleyen,şizofren zannettiğim fakat gördüğü anda şurda diye yerini işaret edip belirttiği yerde cin işaretlerini,hareketlenme ve yoğunlaşmaları gördüğüm hadiseler oldu.Kur'an-ı Kerim yoldaşın olsun tek kaynak o bence.Sonrasında da kapasiten dahilinde birşeyler yaşarsın.Bilemessin şu an önceki davetlerinle kendine bir hatta birkaç musallat kazandırıp kazandıramadığını.Yüzümde gözümde kızarmalar vs bişiler demişsin en büyük belirtilerden biride ensede yanmadır diyebilirim fiziksel olarak.Öncelikle bir işin erbabına ne kadar zarardan döndüğün konusunda danış.Selametle...

Benim zaten bu işlere bulaşmamın nedeni zaten bana büyü yapılması,yapan kişiyide tesadüf işte arkadaşına anlatırken oraya denk geldim.Sonrasında o büyüyü temizlemeye uğraşırken kendimi davetler yaparken buldum.Hiçbir şekildede görmedim,konuşmadım.Öyle birşey olmasıda bana imkansız geliyor.Gözükme ve konuşma dışında geldiklerini kabul ediyorum zaten kendimden biliyorum.Ancak biri gördüm diyorsa bana ben %100 şüpheyle yaklaşırım.Kaldıki bu forumda sürekli gördüğünü iddia eden tiplerlede konuştum.Bana sadece adımı soyadımı vs vermemi istediler verdim.Hiçbir cinde görmedim,duymadın.Ben burada cinlerleri görmenin ve konuşmanın imkansız olduğu düşüncemi paylaşıyorsam emin ol kimseyle alay etmek,yada onu bozmak için değildir,bunun gerçekten imkansız olduğuna inanmamdır sebep.

İmkansız diye bişey yok cinlerle konuşan insanlar var ben ne davet ettim nede başka birşey onların bana geliş sebebi farklıydı

Bazende insanlar çağırıyorum ama gelmiyor diyor sonrada bir takım değişiklikler olduğundan yakınıyor uyuyamadığını uyumaya çalıştığını sıkıntılı uyuduğunu vs.. buna benzer şeyler söylüyor

Şuraya bak yaa,bir bana gelmiyorlar demek?? :( Ne var bende,bende mi bir anormallik var,yada benden tırsıyorlar mı ya? :(

Şuraya bak yaa,bir bana gelmiyorlar demek?? :( Ne var bende,bende mi bir anormallik var,yada benden tırsıyorlar mı ya? :(

öyle algılamayın bir zaman sonra rahatsızlık vermeye başlarlar yada yaşamınızla ilgili sizi sıkıntıya sokarlar ne amaçla davet ettiğinize bağlı diyelim..merakınızdanmı çağırdınız yoksa ilim biliyorsunuzda başka bir sebeptenmi çağırdınız..

öyle algılamayın bir zaman sonra rahatsızlık vermeye başlarlar yada yaşamınızla ilgili sizi sıkıntıya sokarlar ne amaçla davet ettiğinize bağlı diyelim..merakınızdanmı çağırdınız yoksa ilim biliyorsunuzda başka bir sebeptenmi çağırdınız..

Zaten daha fazla ne kadar rahatsız edilebilirim ki? :D Bari çıksın karşıma desin benim derdim şu... ^^

Merak ne güzel şey,güzel şey merak :D

Guest superlover9

4 büyük cin padişahı vardır isimlerini zikredersin daha sonra öğrendiğin bir cin ismini zikredersin o seni bulur etkili olabilmesi için karanlık bir orman olması yeterli buda etkili yöntemdir ama korkmaman için klabinin çıkarılıp yıkanması gerek bilmem anlatabildimmi hiç görmeyenler için yazdım.

konuyu açan arkadaşa sesleniyorum söylediklerini bakır bir tasa su doldurup içine bakarak söyle orda göreceginden daha az korkarsın belkide kormassın arada beklerken tası örtmeyi unutma oda olmassa mengel oku

Yaz tatilinde olsaydım orman kolayda burada orman nerdeee :D Tavsiyelerin için teşekkürler,şu padişahları ve bir tane ismi bana özelden gönderirsen çok sevinirim. ^^

yatkınlığın varsa olur görürsün duyarsın konuşursun algıların kapalı veya bir olay geçmemiş ise başından zor, sadece Mira gayet güzel anlatmış kben kavgasını etmeden fikir yazabilene saygı duyoruz bu tür konu açıldığında saçmalama ve uslübu bozmadan herkes ne nasıl oluyor anlatabiliyor güzelide bu zaten

yatkınlığın varsa olur görürsün duyarsın konuşursun algıların kapalı veya bir olay geçmemiş ise başından zor, sadece Mira gayet güzel anlatmış kben kavgasını etmeden fikir yazabilene saygı duyoruz bu tür konu açıldığında saçmalama ve uslübu bozmadan herkes ne nasıl oluyor anlatabiliyor güzelide bu zaten

Yatkınlığım var,şöyleki;bu işlerle fazla haşır neşirim.Sürekli yazılar okuyorum vs. Zaten seri bir şekilde Arapça okuyup yazabiliyorumda.Başından bir olay geçmemişse zor diyorsun ya,ne tür bir olay olabilir bu,belki geçmiştir,bu yüzden soruyorum. ^^

Şu söz ettiğin algıları açmanın bir yolu var mı?

Yani kısaca ne yapmam gerekiyor?