Jump to content
Guest egzanturk

Keriyr Cin Daveti Tastiklendi (Çok Basit -Çok Aşırı Etkili)

Recommended Posts

Guest superlover9

sen algılarsın ama seni algılarlarmı orasını bilemem

--- Sonraki mesaj ---

Şuraya bak yaa,bir bana gelmiyorlar demek?? :( Ne var bende,bende mi bir anormallik var,yada benden tırsıyorlar mı ya? :(

sana yakışan bir çağırma yöntemi vereyim sana al bir parça ekmek yattıgın yastıgın altına koy uyu güzel bi tanışırsın

Guest dulerya
hakaret olarak algılamadım sadece düşündüklerinizi erken yazdığınız geçti aklımdan, akıllı birisiniz bu çok açık.

sizin bu konuyla alakalı tepkiniz nedir bunu öğrenmek istiyorum.......

yani onlarla görüşüyor musunuz ? eğer öyleyse bu nasıl oldu? ....vs .. gibi

Doğuştan astral seyahat yeteneğine sahibim. hatırladığım ilk astral seyahat 1 yaşındayken gerçekleşti. zamanla bu yeteneğimin daha da farkına vardım. küçük yaşlardayken bir çok varlık ile tanıştım, görünmeyenlerin aksine. görünmeyenlerle pek fazla görüşmedim ama bir takım olaylar olduğunda bizzat şahit oluyorum. mesela cinlerin çağ atladığını ve hayatlarının bir çok alanında reforma gittiklerini bizzat gördüm.

Guest superlover9

ben cinlerin toplandıklara alanlara gittim çok uzak yerden birtanesi bana iğneler getiriyor

Guest -SchattenPrinz-
Doğuştan astral seyahat yeteneğine sahibim. hatırladığım ilk astral seyahat 1 yaşındayken gerçekleşti. zamanla bu yeteneğimin daha da farkına vardım. küçük yaşlardayken bir çok varlık ile tanıştım, görünmeyenlerin aksine. görünmeyenlerle pek fazla görüşmedim ama bir takım olaylar olduğunda bizzat şahit oluyorum. mesela cinlerin çağ atladığını ve hayatlarının bir çok alanında reforma gittiklerini bizzat gördüm.

senle dalga gecmek yada tartisma ortami yaratmak icin yazmiyorum,meraktan yaziyorum... demissinki 1 yasimdan beri astral seyahat yapiyorum, bilimsel olarak insanlar 4 yaslarindan öncesini hatirliyamaz deniliyor. yani kac insan 3 yasini hatirliyor neler yaptigini hatirliyor, bu böyle iken siz 1 yasinizda astral seyahat yaptiginizi hatirladginizi söylüyorsunuz.dikkatimi ceken bir konuydu (amac söylediginizi inkar etmek vs degil,)

diger bir konuda cinler disinda baska varliklarla temas halindeoldugunuzu söylemissiniz. bu konuyu sakincasi yoksa acarmisiniz? ne gibi varliklar? kimler? ve ne türbir temas? temasda genelde neler yapar neler konusursunuz? ne paylasirsiniz karsilikli yani?

tekrar ediyorum beni yanlis anlamayin diye, amac sizin dediklerinizi inkar etmek vs degil, merakdan dolayi soruyorum. saygilar

--- Sonraki mesaj ---

ben cinlerin toplandıklara alanlara gittim çok uzak yerden birtanesi bana iğneler getiriyor

selam arkadasim, cinlerin toplandiklari alan demissin, biraz acarmisin? bunlar bir alandami toplaniyorlar? toplaniyorlarsa nasilbir alan ve toplanma sebebleri nedir? ve sana nicin igne getiriyor birisi? o igneler ne icin ? ve o igneleri ne yapiyorsunuz? selamlar saygilar

Guest dulerya

Sayın schattenprinz

tanıştığım varlıklar arasında ; ejderhalar, gölge varlıklar, gök sakinleri ve bir takım ruhlar var. gölge varlıklar cinlerin en çok korktuğu varlıklardır. ejderhalar ise bir zamanlar insanlarla iletişim kurmuş ama kötü niyetli insanlar yüzünden gizlenmişlerdir.

18 yaşıma kadar gördüğüm hiç bir şeyi unutmadım. 18 yaşımdayken yani 2 sene önce başımdan bir olay geçti , bu siteden bir çok insan ve ben, bilhassa ben büyük zararlar gördük. bu olay sonunda gördüğüm şeyleri aklımda tutamıyorum artık ama astral seyahat yeteneğimi kaybetmiş değilim. bir çok yeteneğimi kaybettim o olayda ve geri alamıyorum. bunun için uzman arkadaşlarım ve ben çalışıyoruz.

Guest -SchattenPrinz-
Sayın schattenprinz

tanıştığım varlıklar arasında ; ejderhalar, gölge varlıklar, gök sakinleri ve bir takım ruhlar var. gölge varlıklar cinlerin en çok korktuğu varlıklardır. ejderhalar ise bir zamanlar insanlarla iletişim kurmuş ama kötü niyetli insanlar yüzünden gizlenmişlerdir.

18 yaşıma kadar gördüğüm hiç bir şeyi unutmadım. 18 yaşımdayken yani 2 sene önce başımdan bir olay geçti , bu siteden bir çok insan ve ben, bilhassa ben büyük zararlar gördük. bu olay sonunda gördüğüm şeyleri aklımda tutamıyorum artık ama astral seyahat yeteneğimi kaybetmiş değilim. bir çok yeteneğimi kaybettim o olayda ve geri alamıyorum. bunun için uzman arkadaşlarım ve ben çalışıyoruz.

cevabin icin tesekürler. ejderhalar demissin,ejderhalar gercekten varmi yani? dünyadaki insanlardan nasil saklaniyorlar?

birde cinler gölge varliklardan nicin korkuyorlar? gölge varliklara bu ismin verilme sebebi gölge olmalarindan ötürümü?

senden ricam, ejderha ve gölge varlik konusunu acarmisin ? sorularima yanit verirmisin?

sevgiler saygilar

Guest dulerya

ejderhalar 1000 lerce sene önce insanlarla iletişim kurmuşlar. ejderhalar yer ile gök sakinlerinin arasındadırlar. su, toprak, hava , ateş elementlerinden ejderler vardır. bu ejderhalardan ateş ve hava ejderhaları insanlarla iletişim kurmuşlar ancak bir takım kötü niyetli insanlar , ejderhaları kendi çıkarları için kullandıkları için ve ejderhaların nesillerini tehlikeye soktukları için gizlenme kararı almışlar. onlar enerjisel bedene sahipler ve bilge olanları vardır. bilge olanlar yer ile gök arasında değil, gök sakinlerinin arasına yerleşmişlerdir. bilge ejderhalar halen bir takım insanlarla iletişim kuruyorlar. aklınıza rehberler gelebilir ancak rehberlerin aksine onlardan kesin ve doğru bilgi dışında yardım göremezsiniz.

gölge varlıklar... bu varlıklar cinlerle besleniyorlar ama her türlü cin değil. yeraltı sakinleridir. cinleri kontrol edebiliyorlar. (ifritler ve meridler hariç) ancak onların

huviviyetinde cinlerden muhafız cinler onların gönüllü muhafızlığını yapıyorlar. muhafızları sayesinde yer yüzündeki bir çok olaya müdahale edebiliyorlar. bu varlıklardan bir tane istanbul da daha keşfedilmemiş bir yeraltı sarnıcında gizleniyor. daha doğrusu 2 sene önce oraya hapsedildi. insanlarla doğrudan ilişki içerisinde olamıyorlar. bir muhafızın gözetimindeki gölge varlık kabuğundan çıkmış ancak kısa sürede bahsedilen yere hapsedilmiştir. çıktığı vakit insanlarda bir çok olumsuz vakalar gözlemlendi , arkadaşlarım ve ben büyük yaralar aldık. yeteneklerimden bazılarını aldı ama bu tehlikeyi bastırdık. ( 2 sene önce ).

gölge varlıklara bu ismin verilmesinin sebebi yer altında karanlığın olduğu yerlerde yaşıyorlar. cinler korkuyor çünkü cinlerin gücü yetmediği gibi bazılarıyla besleniyorlarda.

gök sakinleri, genellikle meleklerden oluşuyor. ancak içlerinden insanlar, bilge ejderhalar ve asla öğrenemeyeceğimiz bir çok varlık var. bu varlıkların görevi yer yüzü sakinlerini denetlemek, dünyada reformlara ve bir takım felsefik akımların doğmasına izin vermektir. mesela; nihilzm akımı gök sakinleri aracılığıyla çıkmıştır.

sormak istediğin başka bir şey varsa , çekinmeden söylebilirsin

Guest -SchattenPrinz-

gercekten ilginc konulardan bahsediyorsun. sorulara hazir olman ve kabülden ötürüde tesekür ederim.

simdi ejderhalar enerji varliklari demistin, yani ejderhalar hani su bizimbildigimiz filmerldeki gibi etten kemikten varliklar degil yani? dogrumu anladim? yada her varlik enerjimsi varliktir ... fakat maddesi itibariyle birbirlerinden farklilik gösterirler, insanlar et kemik, cinler atesin dumani, melekler ruhani vs vs gibi. peki ya bu ejderhalar nasil bir tabiata sahip? eskiden yasayan ejderhalar ile senin su anda bahsettiklerin arasinda ne fark var? ve görünüs itibariyle sekilleri bildigimizklasik ejderha seklimi?

gölge varliklar toprak altinda yasadigi icin gölge varlik deniyor demissin.peki bunlarin fiziki sekli neye benziyor? yani anladigim kadariyla simsiyah bir gölge seklinde degiller.... bunlarin insanlara zarari yokmu?

peki bizlerin bazen karsilastigimiz ufolarin (ki bazilarinin cin oynu oldugunu, kimisinin insani ,kimisininde dünya disi varliklar oldugunu biliyorum) bu senin gökyüzü varliklariyla bir baglantisi varmi?

dulerya ejderha dedigin varlıklar astralde cok görünüyor degil mi?

peki seklen bizim filmlerde izledigimiz suretteler mi yoksa nasıllar

bize anlat lütfen

teşekkürler