Jump to content
Guest egzanturk

Keriyr Cin Daveti Tastiklendi (Çok Basit -Çok Aşırı Etkili)

Recommended Posts

Guest dulerya

ejederhalar latiftir ve insanlara genellikle tarihi şekillerde olan çizimlerde ki gibi görünürler ama daha farklı şekillerde de görünebilir.

flimlerdekiyle uzaktan yakından bir ilgisi yoktur, etten kemikten değildir. şimdi ki ejderhaların eski ejderhalardan bir farkı yok. tek farkı insanlardan gizlenmişlerdir.

gölge varlıklların insanlara doğrudan zararı olabilir ama yeraltından çıkmaları gerekir. bunun dışında bir takım cinleri etkisi altına alabiliyorlar ve muhafız cinler sayesinde yer yüzündeki bir çok olaya müdahalae edebiliyorlar ama muhafız cinlerin onlara hizmet ettiiğini düşünmeyin asıl görevlerii yer yüzüne çıkmalarını engellemek içindir. çıkan bir gölge varlığın ağır sonuçları oldu ama atlatıldı. gölgeye benzemiyorlar, ne yazık kı şekli hakkkında bir tarifi mümkün değil.

Tartıştığınız konunun Şuanki konuyla ilgisi yok,Lütfen konuyu başka yerlere taşımayalım ana konu hakkında paylaşımda bulunacaksanız buyrunama konuyu paylaşan üyeye haksızlık etmiyelim.

Konu dışı mesajlar silinecektir..Uyarıyı dikkate almanız önemle rica olunur..

Guest KaRa_YiLaN
cin çagırmak .gerçekte ilim işidir her insan oturup bişeyleri okuyarak cin çagıramaz mutlaka ilim sahibi olmak ve birazda şerbetli olmak lazım . okudun ugraştın geldi bir zat onun ne oldugunu ne bileceksin . tabi aklın yerinde kalırsa söylersin onun ne oldugunu .. bırakın arkadaşlar . müslüman cin taifesi tam şeriat içinde yaşarlar.sen tam şeriata uyuyorsan çagırmadan gelirler . eğer şeriattan haberin yoksa sakın ugraşmayın bu işlerle...cinli şeytan ğelir yanınıza alır götürür imanınızı aklınızı eyvah dersiniz.

Buna katılıyorum.. İllaki müslüman bir cin , padişah, veya taifeyle konuşmak tanışmak istişare etmek istiyorsan önce namazın niyazın tam, İmanın bütün olmalı.. Aksi halde hiç bir şekilde müslüman olanlarıyla irtibat kuramazsın..Arkadaşın dediği şeriatta ancak hak tarikat yoludur..Bu yola baş koyup zikirle kalbini açan arkadaşlar bilirler.

çok doğru ben sigara içtiğimden eskiden heryer kül kırıntısıydı bazen ayağımla falan basıyordum beni buldular :D sigarayı bıraksam herşey guzel olacak ama bırakamıyorum benimle aralarındaki tek bağ sigara ve sigara külü

denemek istersen sana hiç okumadan bir yol göstereyim . onu yap ilimede gerek yok okumaya namaz kılmaya . hiç birisine gerek kalmadan gelir bulurlar seni .. yatagının altına biraz kül sogan kabugu ve biraz ekmek kırıntısı ser .. 3 güne kalmaz seni bulurlar denenmiştir şüpen olmasın

--- Sonraki mesaj ---

dulerya yazılarını çok beğeniyorum seninle tanışmak isterim.çok dolu konuşuyorsun

bu sitedekilerin hiçbiri cinlerle görüşmüyor, konuşmuyor ve onları duymuyor. ama eski üyelerden urumhamatahayil ve şaman kardeşlerim hariç.

istesenizde yapamazsınız. ancak çok yaşlıysanız belki yapabilirsiniz ya da doğuştan yetenekliyseniz yapabilirsiniz.

bu yüzden palavraları bırakın artık, bırakında bir gelişme gösterin.

cinler ay yaşına göre yaşlanırlar bu yüzden 1000 sene yaşayan bir cin 80 yaşına kadar yaşamıştır. insanoğlunun neler yapabileceğine şahit oldum , kusura bakmayın ama sizinde bir şeyler başarabilmeniz için çok yol kattedmelisiniz.

yok eğer ben cinleri görüyorum diyiyorsanız o zaman kanıtlayın..

--- Sonraki mesaj ---

ben hem duyuyorum hem konuşuyorum hem hissediyorum hem telepati kuruyorum fakat bende görüntü yok yani bi şeklin içinde görmüyorum cinleri.gözümle görmüyorum.şimdi ben şansızmıyım yoksa doğuştan yeteneklimiyim :)

bu sitedekilerin hiçbiri cinlerle görüşmüyor, konuşmuyor ve onları duymuyor. ama eski üyelerden urumhamatahayil ve şaman kardeşlerim hariç.

istesenizde yapamazsınız. ancak çok yaşlıysanız belki yapabilirsiniz ya da doğuştan yetenekliyseniz yapabilirsiniz.

bu yüzden palavraları bırakın artık, bırakında bir gelişme gösterin.

cinler ay yaşına göre yaşlanırlar bu yüzden 1000 sene yaşayan bir cin 80 yaşına kadar yaşamıştır. insanoğlunun neler yapabileceğine şahit oldum , kusura bakmayın ama sizinde bir şeyler başarabilmeniz için çok yol kattedmelisiniz.

yok eğer ben cinleri görüyorum diyiyorsanız o zaman kanıtlayın..

Guest abd..acar

ben hem duyuyorum hem konuşuyorum hem hissediyorum hem telepati kuruyorum fakat bende görüntü yok yani bi şeklin içinde görmüyorum cinleri.gözümle görmüyorum.şimdi ben şansızmıyım yoksa doğuştan yeteneklimiyim :)

Bence kesinlikle psikolojik tedavi görmelisin.. Acilen :)

Guest İbni Sina
Buna katılıyorum.. İllaki müslüman bir cin , padişah, veya taifeyle konuşmak tanışmak istişare etmek istiyorsan önce namazın niyazın tam, İmanın bütün olmalı.. Aksi halde hiç bir şekilde müslüman olanlarıyla irtibat kuramazsın..Arkadaşın dediği şeriatta ancak hak tarikat yoludur..Bu yola baş koyup zikirle kalbini açan arkadaşlar bilirler.

Güzel konuya değindinde, istersen Şartlarınıda yaz faydalansınlar. zaten konuyu açana lafım yok. aynı cinleri başka terkiblerle çağırıyor haberiyok

Guest gokhan2127

haramı helali bilen dini bütün yasayan insanların ve sürekli allahı anan insanların onlarla rahat irtibat kuracaklarını kenzül havas kitabı söylüyor dikkate alınması gerekir bence

Guest İbni Sina

Kenzül havas Seyyid Süleyman el hüseyni tarafından yazıldığı gibimi aktarıldı sanırın

Guest egzanturk

Yeni bir davet denedim ve yeni bir konu açacağım.İlgilenenler yeni konularımı kategoriden takip edebilir.Aynı kategoriden açacağım.KOnuda ilk mesajımda davetleri denedikçe doğrularını yazacağımı belirtmiştim.

Guest tayyibe

neden insanlar cinlere bu kadar meraklı bilmiyorum,ama bir yandanda merak iyidir çünkü bilmediğini öğrenir.etrafımızdaki koskocaman görünmeyen alem ise insanlık için hep merak konusu olmuştur. burada meraklılara bir ip ucu veriyorum( ALLAH TAALA İlmi İsteyene Verir) tabiki biraz zahmet çekeceksin-ki rahmete eresin....