Jump to content
Guest egzanturk

Keriyr Cin Daveti Tastiklendi (Çok Basit -Çok Aşırı Etkili)

Recommended Posts

onuda yaptım psikolojik bir rahatsızlığım yok :D

Bence kesinlikle psikolojik tedavi görmelisin.. Acilen :)

Guest TraumA

peki bu uygulamayı yapmanın bize faydası nedir?bize katkısı ne olacaktır?

Guest 6digital6

selamün aleyküm arkadaşlar neye tartışıyonuz boştan yere cinli tayfası insana bişey yapmaz bu bir yapma yetkisi deyoktur ben 18 sene üstümde bir yahhudi kızıyla yaşadım şöyle tarif edeyim bu bölgenin genarelenin kızıylla fakat bişey omadı ve bir hoca arkadasım benim üstümden bunu aldı aldı derken cin padişahlarının biri sayesinde yoksa alamıyollardı orası uzun hikaye sonr a ben neyaptım sitede yazan 7 gezegen davetini yaptım yüzüğe beş muktatd harfini yazdım ve tuutdu şimdi 5 hüddam ve 4 hocayla bir yaşıyorum ben onlardan memnunum onlarda benden konuşuyoruz ben bilmediklerimi soruyorum onlar cevaplayo güzel bence bi sorun yok nerden biliyon dersen yine aynı hoca arkdaşım vasıtasıyla öğrendim kokulacak bişey yok

Guest TraumA
selamün aleyküm arkadaşlar neye tartışıyonuz boştan yere cinli tayfası insana bişey yapmaz bu bir yapma yetkisi deyoktur ben 18 sene üstümde bir yahhudi kızıyla yaşadım şöyle tarif edeyim bu bölgenin genarelenin kızıylla fakat bişey omadı ve bir hoca arkadasım benim üstümden bunu aldı aldı derken cin padişahlarının biri sayesinde yoksa alamıyollardı orası uzun hikaye sonr a ben neyaptım sitede yazan 7 gezegen davetini yaptım yüzüğe beş muktatd harfini yazdım ve tuutdu şimdi 5 hüddam ve 4 hocayla bir yaşıyorum ben onlardan memnunum onlarda benden konuşuyoruz ben bilmediklerimi soruyorum onlar cevaplayo güzel bence bi sorun yok nerden biliyon dersen yine aynı hoca arkdaşım vasıtasıyla öğrendim kokulacak bişey yok

bana bu tarz şeyler pek inandırıcı gelmiyor..çünkü bu yaşanılanlar insan bedenini + ruhunu sarsmadan süregelen durumlar değildir.Sonuçta farklı boyutların sakinleriyle etkileşim içerisinde oluyorsunuz boyut farklılığı var insanın yapısı dışında olan bir evren..Bununda insana mutlaka olumsuz bir etkisi vardır..bu kadar basit şeyler değildir bu yaşanılanlar..

ayrıca bu tarz uygulamaları yapanlar mümkünse yaşadıklarını marifetmiş gibi yada normal bir olaymış gibi anlatmasın.Hassas olup,uygulayıp kötü sonuçlar yaşayan insanlar olabilir..

olayi öyle yalin anlatmiski arkadas bir ismi su kadar söyledim 4.gün geli,etkilendi,sakin tecrübesi olmayan denemesin vs. vs..

yok kardesim böyle adrese teslim esma,dua hersey bu kadar basit o-la-maz.....Bu zan degil kesin bilgi.....

Bu isi bilenler benim ne demek istedigimi anlamislardir............................................

Guest witlarge
o zaman anlatayım...

bir cin, bir insandan daha üstün değildir. bununla birlikte , bu zamanda cinler çağ atladığı için insanlara hiç görünmemeye başladılar. eskiden olsaydı , cinler insanlara ihtiyaç duyacağı için gelen davetleri kabul eder ve insanın huzuruna çıkarddı ama bugün böyle bir şeye ihtiyaçları yok.

bir de sigara içen insanlar varken karınları tok anlayacağın.

tüm bunların yanı sıra asıl nedene gelmek gerekirse ...

Ulu Meclis denilen bir kurultay vardır. Bu Ulu Meclis gök sakinleridir. Biz insanlar Yer yüzü sakinleriyiz. Ulu meclis in yer yüzünden il ve idare etme yetkileri vardır. Analaycağın, bir davet oldumu öncelikle bu ulu meclis in kabul etmesi gerekir. Ulu meclisin de kabul etmesinin bir takım kriterleri vardır.

çağıran kim?

çağıran kişinin Ulu meclis mertebesinde olması gerekir ama bu kişi o mertebeye geldiğinde cinlere de ihtiyacı kalmayacağından çağırma ihtiyacı kalmaz.

illa ki ulu meclis değil cinlerin sufli yanları olduğu gibi ulu meclisin tam tersi , deccaliyat meclisleri de vardır.

Yani anlayacağın cağıran kişinin ya Ulu meclis mertebesinde ya da deccaliyet meclisi mertebesinde olması gerekir.

gelen kişiler ise ifrit olmasının imkanı yoktur. şöyle ki biz nasıl ki hayvanlarla benzer özellik gösteriyoruz ve özel adımız insandır. cin de genel bir terimdir ve ifritlerde cinlerin insanlarıdır. bir ifrit gelecek olsa ve orda bir saniye sabit dursa orda ne var ne yok herşey yanar. çünkü inanılmaz bir yoğun enerji varlıklardır.

bu işi herkes yapamaz , yapan kişininde böyle bir şeye ihtiyacı yoktur.

Katılıyorum kardeşim sana bu arkadaşlar basit yollarla çağırmayı deniyorlar. ama geleni göndermek ayrı mesele. Meraklı arkadaşlar olmasa bizler nasıl para kazanırız....

ya arkadaslar kerıyr hüddam ismı degılmı yanlısmı bılıyorum acaba yada karıstırıyorum eger oysa hüddam görmek hemen hemen ımkansızdır o görduklerınız çerezdır huddam öyle o teknıklerle cok zor dur dıye bılıyorum

Guest fredom61

ulu meclıs mertebesı ni istısnalar bozuyur tabı de yoruma kapalıyım yorgunum haftaya inşallah bu konuya bişler yazarımö.

Guest misafir arkadaş

Vay be çok şaşırdım ne insanlar varmışda haberimiz yokmuş.Özellikle astral seyehat yapan biri var ya neler yazmış öyle ya.Sen kitap yazsana arkadaşım buraya bunları yazacağına en azından para kazanırsın çok sürükleyici şeyler yazıyorsun.Boşverin arkadaşlar Allah'ımıza ibadetimizden başka şeylerle uğraşmayalım hepsi boş şeyler bunlar.İslam dininde yükselmek için uğraşalım.Tabi yine sizin iradenize kalmış:)

Guest egzanturk

Gereksiz yorum yapmazsak sevinirim.Konuyu saptırmayalım.