Jump to content
Guest egzanturk

Keriyr Cin Daveti Tastiklendi (Çok Basit -Çok Aşırı Etkili)

Recommended Posts

Guest eflatun3

ya arkadaşlar tüm yorumları okudum kafam karıştı cin çağırmak için tam ibadet etmek gerekir deniyor birde çağırınca gelir deniyor hangisine inanacağımı sapıttım ben cin çağırma tekniklerini denemedim ama gelmelerini ve benle irtibata geçmelerini istiyorum bana yardımcı olacak arkadaşlar bana özel mesaj atabilirler.

Guest apocalypse

Konuda adı geçen ifritler ile ilgili bir görüşümü paylaşayım.

Üst düzey güçleri olan bu cinlerin sultanları gibidirler ifritler.Öyle geldikleri kimseler de bu düzeye yakın insanlardan olur.

Size muhtemelen gelen Allah u alem sıradan bir cin olma ihtimali yüksektir.Arkadaşların da dediği gibi eğer gerçekten ifrit gelseydi sizin şuan ya felçli veya kalpten gitmiş yahut tamamen sapıtmış olmanız gerekirdi ki ilmi durumunuz yoksa tabii..

Guest fredom61

evet gördum kadarıyla bu sitede cınle göruşen konuşan olmadını iddaa edn arkadaşım urumhamataylı ve şaman yada ötekı eskı uyelerden bahsedıyor kızımız şişman bir cının hala yanında oldugunu konuşmadıgını ve zmanı geldı mı onunla konuşacagını söyleyen hoca........senın dedıgın bu eskı uyeler bıle bı zaman benden yardım istemişti sebebını merak edıyormusun söyluyorum.......gittigin o hoca dedın insan bu bir...mendel yaptı senın için o hocaı bozması o cinle anlaştı şişman dedın cinle ve o cin sana ismini bile yalan söyledı bu iki....üçüncüsü hüddam ilmini gerçekten ögrenmek istıyorsan sana bu ilmi anlatan güzel bir kitap lazım sana hoca olcak bir kitap......buda 600 ytl en ucuzuda 400 ytl istanbul sahaflar çarşısında yaşlı bır amca satıyor ismini ve dukkanını veremem herkesede vermıyor....ve kitabı eskı osmanlıca yazıyor...sen eskı osmanlıca bılmıyorsun çevırı yaptırman gerek bunun içinde el yazması evlerı var istanbulda 400 ytl de onlara verdınıu düşünürsek bır mılyar eder...deger mı degmezmı dıye sorarsan eger bu durumdaysan sonuna kadar deger o kitapdakı bır yaprak senın gıdıp sordugun hocadan beş tane eder....o kitap 600 yaprak....bırde iii bir hüddamcı olman gerek durumun itibarıyla bunuda yapabılmen için cifir ilmini ögrenmen gerek 300 ytl tam anlatımlı aynı yerden bır kıtap daha alman gerek tamamen orjınal.....bırde ay mevzılerını ve yıldızların şekillerını bılmen gerek....senın dedın gıbı on beş yıl 7 yıl sekiz yıl dıye bişi yokl..........

--- Sonraki mesaj ---

yanı ulu meclıs bılmem ne bunları karıştırma bıldıgın sende kalsın ve sakla bencek......çünkü hiçbirşey bılmıyorsun şuan ben öyle göruyorum........insanlar nefıslerını bır haftalık rıyazat perhızınde bıle tutamıyor....bır hafta hiç gunah işlemeden yeşil yapraklarla beslenecek kaç kişi var burda....bencek belki bir kişi çıkar belkide 10 kişi oda çok zor.....istersenız deneyın arkadaşlar.....deneyın cevap yazın.....nekadar zor oldugunu ben bılıyorum......eskıden insanlar uzun yaşardı bu yuzden 8 yıl yada on beş yıl gerektı bazı şeyler için...şimdik öyle degıl.....rahmanı yoldan mürşidin varsa ve yada bir riyazat perhızıne gırıp derece atabılıyorsan sunnetler dahılındeysen.......ben 41 gunde anlatım şekilde 41 gun sabreden bır ınsanın yecuc mecuc yada başka bır ruhanı hiç farketmez sonuca gıder bencek....en basıtını söyluyorum arkadaşlar...bakın bu davetlerı b ınlerce ınsan yapıyor ve bınlerce ınsanın elınde bu davetler var derece atmak zor degıl 15 yıl yada sekız yıl da degıl isteyen 41 gunde bu kızın teorılerını çürütebılır ve ben ıddaaa edıyorum ve kefıl oluyorum bır davette ben yazarım bır hafta içinde yazdım şartlar dahılınde hareket edıp verdım davetı yapan arkadaşım cin sahıbı olcaktır........bu kız buna cevap yazsın bende davetı vercem......herşeyı açıklayamadım çünkü kitap yazmam gerekır burda bır suru soru olcaktır ama cevapların mantıklı olcagına emın olun sorularınızı beklıyorum.....

--- Sonraki mesaj ---

lütfen benı yanlış anlamayın cın sahıbı olmak kolay degıl sadecek uygun kişiyi ben seçer davetıde ona ben verırırım......bu sıteden.....

--- Sonraki mesaj ---

yukardakı arkadaş hüddam ilmi farklı bir ilimdir....alkol sigara hiçbişi etkılemez huddam ılmını bazı ınce noktaları vardr okadar yaşam şeklın yedıgın içtıgın vesaire vesaire....bu ilmi sana hiçbir hoca anlatmaz bedeli var......600 ytl verıp alcaksın kitabı çalışacaksın........rahmanı dedınde şu kardeşim....kuranıkerımde bazı ayetlere cınlerın rahmanılerı hizmet edıyor rahmanı cınler sadecek allah için hareket eder başka hiçbişi için hiçbişi yapmaz....bu yuzden öyle söyluyorlar buda dogru genişçe açamadım için özürdülerım....

--- Sonraki mesaj ---

kuranıkerımdekı her ayetten meyve yıyemezsın..çünkü her ayetın hem rahmanı hemde suflı hizmetlısı vardır.....hem iiyi hem kötü olursan bı arada bır derede gıdersın ya tam ii ya da tam kötü olcaksın......

egzanturk......doğrusu çok egzantrik:)

Guest 1 kul

sizin bu davetinize gelen bebek cin. ki geldiğinden şüpeliyim. 3 yıl önce yaptığım bir davet geldide aklıma bu işler bu kadr bebek oyuncağımı diyorm bu yazdıklarınızı okuyunca.

İnanmayınız. musallat ve cinler tarafından alay edilme söz konusu.

Guest hakkyolu
İfrit cinsinden olduklarını tahmin ediyorum.Ulvi veya sufli konusunda görüş belirtemeyeceğim.

Neden belirtemiyorsun "ulvi ifritlerde" mi cikti artik?

--- Sonraki mesaj ---

Cinlerin var olduklarını hepimiz biliyoruz.Ama şu görme,konuşma işini yapanları ben anlamıyorum :rofl: Ben nerden baksanız 50 davet denedim,hiçbir şekilde ne görsel birşey gördüm ne de işitsel birşey.Size olanları kısaca yazayım.Genelde yalnız kalıcağım bir yer,ortamsa hafif karanlık olur.Olan şeyse şunlar;

-Olduğunuz ortam size bayıcı geliyor,

-Kulağınızda sanki bir zil çalıyormuş gibi çınlıyor (genelde tek kulağım,bazense her ikiside).

-Durup dururken terlemeye başlıyorum.

-Kalbimin tam üstü karıncalanmaya başlıyor,bazense üzerinden sanki bir yılan gibi birşey geçiyor.

-Vucudumda çeşitli kızarıklar oluşuyor,gözlerimin altında,bazense dudağımda uçuk çıkıyor ve tüm bunları hissedebiliyorum.

-Üzerime bir ağırlık çöküyor.

-Sanki içimde 2 kişi oluyor ve karşılıklı tartışıyorlar.

gibi şeyler,,,Benim bilgim sadece bu konu hakkında yüzlerce yazı okumamdır.Bu işten anlayan biride olduğum pek söylenemez ama yinede deniyorum ve denemeye devam ediyorum.Üzerimdeki etkiler yukarda yazdığım tarz şeylerdir.Son olarak ben bu konularla ilgili çokca yazılar ve videolar izledim.Dikkat ettimde yok içine cin girmeler,konuşmalar,garip hareket etmeler vs gibi şeyler hep müslüman toplumlarda oluyor,bana biri bunu açıklarsa çok sevinirim. ^^

Siz Yunanistan kökenlisiniz zanediyorum ? Senin Atalarin yüzyillardir Zeus Pan yada afrodit (ashtaroth) ismindeki varliklarla irtibata gecmis onlara ayin yapmistir.Nasil oluyorda sufli davetlerde basarisiz oluyorsunuz anlayamadim acikcasi? Bence davetlerde basarili olmak istiyorsan sufli davetlerle ilgileneceksin,özelikle senin icin daha yararli olur.Davet etmek istediginiz entitelerin sizinle yakin özeliklere sahip olmasi gerekir örnegin gezegen ve burc bakimindan yada ideoloji ve felsefe bakimindan benzerlikler olmasi gerekir.

Siz ehli sünet ve Takva sahibi inanan akil sahibi bir Mümin olmadiginiz icin (Hakaret olarak algilama)sufli enerjilerin negatif enerjisinin baskisi altinda kaliyorsunuz.Havas ilminin ki berhetiye isimleri Havas Ilmi ile dogrudan alakalidir de bazi sartlari vardir!" Okkultizim ve paganist Kültürüne daha yatkin oldugunuzdan dolayi sizin bu Ilimde basarili olma sansiniz cok az.

Meliklerin ve rahmani müekelerin dostlugunu kazanamadiniz.Seytanla cok daha iyi bir dostluk iliskisi icersine girebileceginizi düsünüyorum ki zaten kendi Helenist Tarihini arastiracak olursan farkedeceksin.Sizin eski Kültürünüzde gecen varliklarin bir cogu "Demon"olarak kabul edilmektedir.Bir insanin Tanriya mi seytana mi inaniyor olmasi bence oldukca önemli bir konudur.Karistirmamak gerek allah carpar adami:)

Guest methusos
Yatkınlığım var,şöyleki;bu işlerle fazla haşır neşirim.Sürekli yazılar okuyorum vs. Zaten seri bir şekilde Arapça okuyup yazabiliyorumda.Başından bir olay geçmemişse zor diyorsun ya,ne tür bir olay olabilir bu,belki geçmiştir,bu yüzden soruyorum. ^^

Şu söz ettiğin algıları açmanın bir yolu var mı?

Yani kısaca ne yapmam gerekiyor?

yazıp okumak yetiyo mu ben biliyorum da sıkarsa birileri musallat etsin diyorum kimse bi nane yapamıyo???

o gelen kedidir kedi . cin veya ifrit falan degil. allahım nelere kaldı bu işler çocuk oyuncagı oldu artık

Ayıp ayıp ne demek kedidir.

Vallahi kedi olamaz olsaydı bu şimdi kafayı verdi.

Kediden daha küçük CANLIdır.

Mesala FARE.

Guest cevapsızsoru

...kez okuyun

kusura bakma arkadaşım ama böyle daha dikkat çekici olmadı mı yazdığın ? şimdi gerçekten merak eden biri sayısız bunu okusa ve aklının kaldıramayacağı birşeyle karşılaşsa ne olacak acaba ???