Jump to content
vav

Türk Kızları mı Rus Kızları mı Daha Güzel? [Tartışma]

Recommended Posts

turkish hatun :D :D

en güzelini sen yorumlami$in harbiden :D kisa ve öz!!!!

Dürüst olmak gerekirse rus kızlarI daha güzel ama bizim kızlar gibi şirin değiller soğuklar.Ben eşimin işinden dolayı birkaç aylığına Moskovada bulunmuştum ama inanın bunalıma girdim o kadar güzellerki kendimi çok çirkin hissetmiştim.

Dürüst olmak gerekirse rus kızlarI daha güzel ama bizim kızlar gibi şirin değiller soğuklar.Ben eşimin işinden dolayı birkaç aylığına Moskovada bulunmuştum ama inanın bunalıma girdim o kadar güzellerki kendimi çok çirkin hissetmiştim.

ben böyle bir$ey duymami$tim..çok enteresan gerçekten.. tecrubeni bizlerle payla$digin için çok t$k!!!

soguk olduklarini tahmin etmi$tim onun için konuda hatirlatiyim dedim..

tabiki türk kizlari daha güzel...

hatta benim cousen bile bana "abla bir sürü kadinla birliklte oldum ayri ayri memleketlerden, ama hic birisi bizim türklerin yerini tutmuyor" dedi...

yani bence türk kadini..

Türk kızları genel olarak pek güzel değildir ama kendini çok bişey sanır , komplekslidir , kaprislidir , erkeğin yularını elinde tutmaya çalışıp güç savaşına girer , trip yapar , taktı mı takar , yetinmesini bilmez ve bu anlattıklarım anlatabileceklerimin sadece girişidir.

Ama (milyonda bir de olsa) iyisi de tam iyidir, bi stadyum dolusu türk kızı ve dünya kızları karması yapın , bir tane gerçekten iyisinin yerini tutmaz...

Gerçekten arayıp bulabilirsen türk kızının iyisi , vakit harcayamam uğraştırmasın kısa yoldan mutlu olayım benzeri birşey diyorsan rus mühendisliğine güven...

Guest mekânsız

tabiki rus kızları onlar erkeğine daha çok bağlı oluyor çevremde çok var :)

Guest gralice

erkek olsaydım onları seçmezdim lezbiyen olsaydım yine onları seçmezdim yani her ihtimali düşündüm :) afedersiniz ama bana basit geliyorlar. müslüman olsalardı belki kriz yaşanırdı o zaman türk kızları evde kalabilirdik :) onların yaptığını türk kızları yapsa onlara verdiğiniz değeri vereceğinizi hiç sanmıyorum.

Guest blöf

Bence mukayese dahi edilmez. Banko Sharapova..:)

şahsen bu konu erkeklere dair..zira seçimi onlar yapacaklar ben deil...:D