Jump to content
Vakt-i Leyl

Yasemin Dalkılıç Hastaneye Kaldırıldı

Recommended Posts

Rekortmen dalgıç Yasemin Dalkılıç, antrenman sırasında rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı... Dalkılıç'ın bilincinin açık olduğu öğrenildi.

Antalya'nın Kaş İlçesi'nde 1 Mayıs tarihinde rekor dalışı yapmaya hazırlanan Dünya Sualtı Serbest Dalış Rekortmeni Yasemin Dalkılıç, Kaş'ta yaptığı antrenman dalışında vurgun yedi.

Yasemin Dalkılıç, çağrılan ambulans helikopter ile Antalya'da hastaneye kaldırıldı

habertürk

Guest Alperen

müthiş bi yetenek.. nazar değmiştir kesin..

Rekortmen dalgıç Yasemin Dalkılıç,

Burası yanlış olmuş , psikopat dalgıç yasemin dalkılıç olacaktı :)

Ben de 13 yıl prof. yüzdüm genelde antremanlarda hedefin üzerine çıkılmaya çalışılır , yarış (Veya konuya göre rekor denemesi) sırasında oluşan heyecan ve dikkat dağınıklığındna ötürü , çıkabildiğin maksimum derece rekorun üzerinde olur. Bazen de kendi limitlerini zorlarken başına bişey gelir , aslında nazar falan değil bazen de abartmak olabiliyor böyle şeylere sebep...

Burası yanlış olmuş , psikopat dalgıç yasemin dalkılıç olacaktı :)

Ben de 13 yıl prof. yüzdüm genelde antremanlarda hedefin üzerine çıkılmaya çalışılır , yarış (Veya konuya göre rekor denemesi) sırasında oluşan heyecan ve dikkat dağınıklığındna ötürü , çıkabildiğin maksimum derece rekorun üzerinde olur. Bazen de kendi limitlerini zorlarken başına bişey gelir , aslında nazar falan değil bazen de abartmak olabiliyor böyle şeylere sebep...

demekki o da ondan zevk alıyor yapabilecek birşey yok ama ülkemizin adınıda bir yerlere taşımış bir şahsiyet bana göre Allah şifasını versin demek bu kadar zor mu?fatal :)

• Like 1