Jump to content
Guest makina_mühendisi

Barışmak için Dua Hayırlı Bir Evlilik için Dua

Recommended Posts

Guest elf3477

Ricanız güzel ama çogu insan için bu çok zor. Bence buraya kopyala yapıştır yaparsak herkes yararlanır.

Guest mühendis_ist
Ricanız güzel ama çogu insan için bu çok zor. Bence buraya kopyala yapıştır yaparsak herkes yararlanır.

sizde haklısınız fakat latince harflerde genellikle yanlış yazılım olduğu için yanlıs manalara gelinebiliyor.

Diyanete göre ve islam alimlerine göre türkce meali okunursa fazıletı yuksek oldugu diyanetın sayfasında yayınlanmıstır

Guest pamukprenses
evet sadece belirtilen ayetler

--- Sonraki mesaj ---

mesela inşirah 1-3 tekvir 25-27 bunlarda sadece 1. 3. ve 25. 27. ayetleri mi okuyrz.yoksa bunlar arsındakaln ayaetleride mi okuyacğz???[/QUO

1den 3 kadar olan ayetler

sadece belirtilen ayetler denmiş, sonra da 1 den 3 e kadar olan ayetler denmiş. İnşirah suresinin ilk 3 ayeti okunacak ama diğerleri? 25, 26,27 mi yoksa sadece 25 ve 27 mi? arada 26 okunmayacak mı?

Guest ayse_gul

merhabalar arkadaşlar.ben de var ama mühendiz kardeşimiz buraya yazamayın dediği için kopyalayamadım.okuması çok kolay.burda uzun gibi görünüyor ama rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Tekvir 25-27 ayetler

Vakıa 83-87: ayetler

İnşirah 1-3:ayetler

Rahman 7-9: ayetler

Fatır 19-22: ayetler

Fecr 27-28: ayetler

Hakka 33-35:ayetler Felak 1-5: ayet arkadaslar bu ayetlerin ortasindaki ayetleri okuyormuyuz yoksa sadece sayisi yazilan ayetlerimi okuyoruz bilenler veya bunu yapanlar lutfen cevaplayabilir mi

Guest badehan
evet sadece belirtilen ayetler

--- Sonraki mesaj ---

mesela inşirah 1-3 tekvir 25-27 bunlarda sadece 1. 3. ve 25. 27. ayetleri mi okuyrz.yoksa bunlar arsındakaln ayaetleride mi okuyacğz???[/QUO

1den 3 kadar olan ayetler

bende anlamadım sayın makine mühendisi.önce aradakiler okunmayacak belirtilen ayetler dediniz ;;sonrada 1 den 3 çe kadar olan ayetler dediniz.kafam iyice karıştı benim.

Guest aslı_han

inş olur neden olmasın