Jump to content
deryasozeri

İş ve Kısmet Açıklığı İçin

Recommended Posts

Herkese hayırlı Cumalar;

Size kendim bizzat uygulamış olduğum uygulamayı paylaşıyorum:

İş açıklığı,kısmet açıklığı için cuma saatinde yani sela ile ezan arasında 19 adet Cuma süresini okuyorsunuz ve bunu 3 cuma tekrarlıyorsunuz.

Allah'ın izniyle kısmetiniz açılır.Ben bunu sevdiğim bir ablamdan öğrenip uyguladım.

Ve sonuç aldım.Allah dualarımızı kabul etsin.

• Like 3

kısmet açıklığı için cuma suresini 18 adet biliyordum

kısmet açıklığı için cuma suresini 18 adet biliyordum

ben 19 okudum arkadaşım.bana söyleyen abla 19 demişti.

hem maddi hem manevi anlamda mı bir kısmet açıklığı oluyor?ben cuma suresini evlenemek isteyen kişiler okur diye duymuştum yanılmıyorsam.

hem maddi hem manevi anlamda mı bir kısmet açıklığı oluyor?ben cuma suresini evlenemek isteyen kişiler okur diye duymuştum yanılmıyorsam.

bana tanıdığım bir ablasöyledi.kısmet açıklığı için 3 cuma 19 kere sela ile ezan arası oku dedi.bende kısmet açıklığı deyince kendimzaten evli olduğumiçin bunu maddi olarak düşündüm ve borçlarımızın ödenmesi ve eşimin işyerindeki işlerin açılması niyetine okudum.ve okuma bittikten sonra içerde alamdığımız 2 aylık maaşımız vardı.biz birini verseler

diye kara kara düşünürken ikisini birden adldık ve sonradan öğrendiğime göre eşimişyerinde tam 5 adet ihale kazandıklarını söyledi.bende bunu paylaştım.ayet Allah'ın ayetleri zaten iş ve eylenceyi bırakıp cuma saatindeki ibadetten bahsediyor.yani niyetim benim işle ilgiliydi ve oldu.karar sizin:)

Guest şeb_i arus

yya cok değiil mi 19 tane nasıl yetişecek azcık bi zaman içinde....

zaten kısacık bi sure hemen okunuyor

190000 kez cuma suresini de okusan o kismetin açilacaği yoksa açılmaz!!!

arkadaşım bu şekild düşünürsen hiç açılmaz.iyi düşün ki rabbimiyi şeyler getirsin.unutma Allah'ın izzet ve ikramı boldur.olmuyorsa da öbür dünyada verir.bu az şey mi?

--- Sonraki mesaj ---

yya cok değiil mi 19 tane nasıl yetişecek azcık bi zaman içinde....

süre zaten bir sayfalık bir süre.yani yetişiyor.ben doğru okunması açısından kabe imamlarını açarak okuyorum.öyle bile yetişiyor.benim üç tane çocuğum var.bazen yetişmiyordu.ona rağmen Allah dualarımı kabul etti.burada ihlas ve samimiyet önemli.siz başlayın gerisi gelir:)Allah kabul etsin:)