Jump to content
ılyada

Altıncı Hissi Kuvvetli Burçlar Hangileridir?

Recommended Posts

Guest melita
Genelde su burçlarının sezgileri kuvvetlidir..

özellikle de akrebin sezgileri.Çoğu falcı medyum insanlar akreplerden cıkar..çünkü yönetici gezegenleri pluton..hatta gece flash tv de cıkan rüya yorumlayan fal bakan bi kadın var o da akrep burcu imiş..

yengeçler de istedikleri şeyleri cabuk çekiyolar yakın arkadasım yengeç burcu,aklından geçirdigi oluveriyo hemen,canım şunu istedi diyo mesela karşısına cıkıyo hemen:) kalbi temiz derler ya onun gibi..

evet ben yengeçmiyim bilmiorum ama bende o dediğin nadir ama kötü şeyler çok fazla oluo msn im açık misal patron gelse şuan msn imi açık görse kötü olur diorum patt yanıbaşımda bitioverio 22 temmuz doğumgünüm

Guest sen-ağlama

ben akrep burcuyum...akrep lerin hisleri çok kuvvetli

bence burçlarla o kadar alakası yok gibi ben başağım ama bugün bize kimler gelecek die bile sezerim yani kişiden kişiye değişiyo sanırsam:thumbsup:

Guest plaza

Aslan burcu olan abim var 18 ağustoslu.

onun hisleri çok kuvvetlidir kimi zaman şaşırtır bizede söyler şu olacak bu olacak acayip gizemli bi insandır abim diye söylemiyorum hani!..

kendime yararım zararım yok daha :D

Çok isterim ama maaalesef hiç ama hiç yok.Teraziyim diyorum.Ama bazı yerlerde başak olarak geçiyor.

balık ve akrepler dir ..ama diğer burçlarda da varsa bu yükselenlerinden ileri gelir...

• Like 1

Guest kanaryaprenses

bence burçla alakası yok. bende kova burcuyum. altıncı hissim benimde kuvvetli ve benim gördüğüm rüyalarda çıkar.

konuyu açan arkadaşımın eline sağlık.ama burçlarla ilgisi yok diye düşünüyorum.benimde hislerim kuvvetlidir.yay burcuyum.....

ben terazı burcuyum ama 6. hısmı artık ne denıyorsa sezılerım cok kuvvetlı dıebılırım bence burclarla ılgısı yok bu olayın

katılıyorum...ben de boğayım ama his konusunda bazen tavan yapıyorum.....ayrıca su burçlarının hisleri kuvvetli fakat hayatımda tanıdığım en hırslı ve uyanık kişiler (iş konusunda) yengeç burcudur....genellemeler yapılmamalı

--- Sonraki mesaj ---

bi ayrıca daha:)....en eliaçık,bonkör ve çevresi geniş burç boğa burcudur....

--- Sonraki mesaj ---

bence burçlarla o kadar alakası yok gibi ben başağım ama bugün bize kimler gelecek die bile sezerim yani kişiden kişiye değişiyo sanırsam:thumbsup:

konuyla ilgisi yok ama....alya o kim??? mahsun kırmızıgül mü???

• Like 1

Guest GÜNEŞ

kesinlikle akrep