Jump to content
ılyada

Altıncı Hissi Kuvvetli Burçlar Hangileridir?

Recommended Posts

ben kova burcuyum hislerim kuvvetlidir birde çevremde gördüğüm kadarıyla yengeçlerin de hisleri kuvvetli..

Guest BeyazGüvercin

Ben balik burcuyum hislerim ve sezgilerim cok kuvettlidir...Karsidaki konustugum kisinin görmedigim halde ruh halini hemen anlarim...Rabbime sonsuz sükürler olsun bu yetenegi verdigi icin...

Genelde yengeç ve balıkların 6.hisleri çok kuvvetlidir:).Bu özellikleri su grubu olmalarından kaynaklıdır sanırım.

ben 22 temmuz doğumluyum aslanada yengeçe de uyuyorum 6. hissim extramı kuvettli bu durumda : )

Hem yengeçten sezgisel hemde aslandan güç alan çok kuvvetlı bır altıncı hısse sahıpsın.Yukselen burcun toprak deyılse hıslerınde bır kırılma olmayacaktır.Aslandan güç alman senı aktıf ve ne istedığini bilen güçlü bir karakter yapacaktır.Sanslı bır dogum ve guç var

--- Sonraki mesaj ---

Genelde yengeç ve balıkların 6.hisleri çok kuvvetlidir:).Bu özellikleri su grubu olmalarından kaynaklıdır sanırım.

Su gurupları hıslerınde kırılma yaşamazlar.Dalga boyutu olarak düşünelim ve suyunda ıyı bır ıletken oldugunu dusunursek kuvvetlı ve guçlu hıslere sahıpler.Hayatlarında hep hıslerıyle gerceklesen olaylar arasında sok yasarlar.Su elementı bu acıdan çok degerlıdır

--- Sonraki mesaj ---

kesinlikle erkek arkadaşım kova burcu ve hisleri çok kuvvetli onun hakkında ne düşündüğümü hemen hissediyo...

Kova hava elementıdır ve yukselen burçlarda genellıkle atestır bu durum hava guruplarında kapalı olan on sezıyı acığa cıkartabılır.Ama bunu sağlayan ates elementıdır.Ates sayesınde hava elementı reaksıyon gosterebılır.Tam bılgı sahıbı olmadan hava elementını guru ılan etmeyelım lutfen.saygılar.lıon kıng

--- Sonraki mesaj ---

Dört Element Yalın bir şekilde ele alınırsa altıncı Altıncı his hususunda böyledir.Dikkat edilirse dört element olarak yaıyı ele aldım Kısa bir açıklama yapmak gerekirse;

HAVA=Ters elementi atesten ve topraktan etkılenır ve kendı elementınden

SU=Ters elementı topraktan ve atesten etkılenır ve kendı elementınden

ATEŞ=Ters elementi hava ve sudan etkılenır ve kendı elementınden

TOPRAK=Ters elementı su ve havadan etkılenır ve kendı elementınden etkılenır.

Bu etkılesımler yukselen burclarda etkılı olurlar.Ay burcunda ise etkılı deyıldır.Genel bir ornek verecek olursak.Başak bir toprak elementidir.Yukselen burcunda su elementı olan akreplık ozellıgı tasıyorsa hisleri çok kuvvetlı olur.Ama bu topragın deyıl su elementının ozellığidir.Açığa çıkar ve altıncı hıssı çok kuvvetlı olur.

Hava elementı kova yukselende aslan burcu ise hıslerı çok kuvvetlı olur.Ateş elementının bır ozelliği olan ön sezi hava elementınde etkılesim yapar ve ön sezinin ortaya çıkmasına sebebıyet verır.

Burçlarda ıkı onsezılı ve ıkıde on sezısız element yalın halde ve saf halde.Yukselen karması etmendır fakat bu yazı saf elementler için yanı karmaya ugramamıs....Karmayla ilgili ayrıca bir konu açacağım......saygılar.......lıon kıng

Bende teraziyim,her zaman olmasada 6.hissim beni yanıltmıyor.Ben 6.Hissin burçlara göre farklılık gösterdiğini değil,kişiden kişiye farklılık gösterdiğini düşünüyorum.6.Hissinin kuvvetli olduğunu iddia eden birçok kişininde bu tarz şeyleri ilgi ve dikkat çekmek için yaptığına çokça şahit oldum. ^^

cevaplara bakilirsa butun burclarin altinci hissi kuvvetliymis

cevaplara bakilirsa butun burclarin altinci hissi kuvvetliymis

Benim dışımda sanırım herkes:rofl:

Çok müneccim çıkar bu forumdan :rofl:

Guest gralice

hadi canım boğayım ama 6. hissim fazla kuvvetlidir.

Guest mistik

ben terazıyım aynı benı anlatmışsınnız orda yaaa.Hakkaten çift düşünmekten bıktım.paylaşımcı arkadaşa teşekkür.

--- Sonraki mesaj ---

katılıyorum yengeç be balıkların hıslerı super