Jump to content
Sign in to follow this  
ılyada

Altıncı Hissi Kuvvetli Burçlar Hangileridir?

Recommended Posts

kova rüyalarım ve kel alaka yemin ederek söylediğim ve görürsünüz dediğim şey olur. yemin etmem normalde.

hoşlanmadığım insanın kesinlikle yamuğu çıkar.

• Like 2

Ben hızlarının çıktığında insanların iyi kalpli ve iyi niyetli olduğunu düşünüyorum temiz kalbin olanlar hisseder

• Like 1

Balık. Eğer kafasında kurduğu için, ona inanmak istediği için bir şeyler kurmayıp bir anda bir şey hissediyorsa kesin o doğru çıkıyor. Sonra biraz kurcalayınca kanıtı da ele geçiriyorum, tapuyla belgeyle gidiyorum karşısına. Yalanında diretirken bir anda kanıtı söylüyorum kalıyor öyle. Saf gibi durması sizin onu hafife alıp açık vermenizi istemesinden. Cok zekiyim diye ortada gezeni bile kaç kez yakaladım. Arkadaşımı boşandım diye yalan söyleyenden hislerim sayesinde kurtardım ama tek kendime ilaç olmuyor bu hisler. İnanmak istediğime inanıyorum çünkü kendimle ilgili meselelerde :(

Akrep tabi ki,hep haklı çıkmak ben sana demiştim demek zor olsada insanlar hakkında hislerim oldukça kuvvetlidir.Hislerle ilgili daha bir çok özel durumu var akrep burçlarının...

• Thanks 1

Aaa şey itiraz ediyorum sayın hakim, yengeç, akrep, balık su gurubu burçlarıdır, toprak gurubunu çok severler, ateşle de hava gurubu iyi anlaşır, aslında arkasında ki sır çok daha derin ama burada yazmayacağım. Yönetici gezegenlerden, tabiatlara kadar değil çok daha derin aslında. AMA herkesin hassas olduğu noktalar ve her bir noktanın sahibi var tabii ki! :)

Lakin Benim Tabii ki diyenlerin hepsinin yanıldığını söylemek zorundayım, hiç bir şey hiç kimsenin tek elinde değil, üzgünüm :)

4 Elementin her birinin ayrı özelliği var ve masonların söylediğinin aksine hiç bir element bir diğerine üstün değil aslında!!! Ateş, Su, Hava, Toprak, bu arada sıralamam bir birine düşman olan elementlerden, Su ateşe, hava, toprağa düşmandır bilin bakalım neden!? Yönetici gezegenleri ve tabiatları bir birine uyumlu olan insanlar aşkın doruklarında yaşayacaklar, onlara selam olsun! :)

Diğerleri sadece yorum, bilimsel olsalar bile :D