Jump to content
ılyada

Altıncı Hissi Kuvvetli Burçlar Hangileridir?

Recommended Posts

Akrep, çok farklıdır. Korkulacak derecede hissiyatlıdırlar.

• Like 3

Herkes burcuna göre yazmış ama makalede,yükselen burca göre değerlendirme var.Ben de yükselen su ve ateş gruplarının gizli ilimlere yetenekli doğduklarına şahit oldum.Hava elementi yükselen  kova burcu olanların astroloji yeteneği gelişmiştir.Kısmen yay asc de iyidir ama birçok defa yükselen yayların bu alanları reddettiğini gördüm.Retro gezegenlere sahip yaylar genellikle realist oluyorlar.Yani asc yay ateş grubu olarak hissiyat listesinden çıkarılmalı bence.

Alıntı

Akrep, çok farklıdır. Korkulacak derecede hissiyatlıdırlar.

aynen arkadaşım bi akrep burcu olarak sana yüzde yüz katılıyorum

• Like 1

Böyle bir genelleme yapılması klasik batı astrolojisine göre çok mantıksız.Birincisi kişinin burcu dediğimiz sadece güneş ‘in bulunduğu burçtur ki bunun da ön planda olma sebebi etkili olmasından ziyade başka sebeplere dayanır.Ayrıca kişinin güneşi çok hissiyatlı sandığımız bir burçta ve 12 . Evde ise o hissiyat dışarı çıkamaz.Hadi normal evlerden birinde olsun ee diğer 6 tane klasik gezegen hava grubunda ise ne olacak?Element bazlı düşünürsek yazıda doğru olan yerler var.Fakat sadece kişi balık burcu vs. hissiyatlı demek yanlış bilgi çorbasıdır.Ancak doğum haritası bir bütün olarak değerlendirildikten sonra bu konuda bir ön görüde bulunmalıdır.

Posted (edited)

AKREP BURCUYUM HİSSİYATA DAİR HİÇ BİŞEY YOK.

Edited by hanafta
  • Thanks 1

sonveda, 11.05.2010 - 14:30 yazdı:

bende akrebim çok şeyi hiisediyorum insanların yüzlerine bakınca karakterlerini bile anlıyorum...

Ne guzel demissiniz.bende akrebim yuzlerine bakmama bile gerek yok.insanlarin karakterlerini cok iyi cozerim ve asla hislerim beni yaniltmaz.yanildigimi dusunup supheye dussem bile gercek yuzlerini er gec gorurum.olacaklari daha once hissetmemle ilgili de soyleyecek cok sey var hele ruyalarin cikmasina hic girmeyeyim😜

• Like 2

hanafta, 2 saat önce yazdı:

AKREP BURCUYUM HİSSİYATA DAİR HİÇ BİŞEY YOK.

Çok gerçekçi bir yorum gerçekten.Zaten astroloji eğitimi almış yada biraz bilgi sahibi olan biri sırf şu burcum şöyleyim diye konuşmaz.Malesef bu gibi konuşmalar astrolojiyi yanlış tanıtmaktan öteyede gitmez.Sizin gibi gerçek yorum yapan arkadaşlara bir astroloji öğrencisi olarak teşekkür ediyorum.

• Thanks 1