Jump to content
ozianna

Tarotla Büyü Yapmak Mümkün müdür?

Recommended Posts

Arkadaslar ben 11 yildir da bu isin icindeyim ve o kadar cok arastirmalar yaptim ki ogrendiklerimi paylasayim dedim.

Bu tarot kartlari o kadar inanilmaz yol gosterici ve inanilmaz bir ilim resmen, ayrica bilen varmi bilmem ama tarot fal degil arkadaslar astroloji basligi altinda geciyo avrupaya da 1400 yillarinda girmis ama aslinda onlarda baska yerden almis yani resimler surekli yeniden cizildiginden en son avrupada cizildiginde o hale gelmis ama aslinda tarihi bilinmiyo tarotun.

Simdi benim inanilmaz buldugum her kartin kendine ait bir guzelligi ve anlami olmasi ve her zaman baktiginizda gercekten dogru cikiyo ben hic tarotun yanlis ciktigina denk gelmedim kim icin actiysam gercekten o kisinin gecmiste yasadiklari hanesinde olmus seyler simdiki zamanda da olan olaylardan bahsediyo inanilmaz derin bisey.

Benim deyinmek istedigim sey, bu tarotu bilmeyenler uzaktan bir kagit fali gibi basit bisey olarak gorebilir ama isin icine daldikca aslinda kartlarin insan beyni ve kainatla baglantisi oldugu gercegi anlasiliyo.

Uzun zamandir tarotla ilgili arastirma yapiyorum ve yabanci bir hint sitesinde bir yorum buldum burda paylasmak istedim, tarotla buyu yapmak gercekten mumkunmus ve bunu daha once yapanlar varmis. Yani gelecek hanesine olmasini istedigin seylerin anlamini veren kartlari birlestirerek bir kombinasyon yapiyomussun.

Yani diyelim gecmis hanesine zaten olmus olan bir seyi temsil eden karti koyup simdikine de olani temsil edeni koyup gelecek hanesine de olacagi degil de olmasini istedigin kartlari koyup hatta isimler yazip ve sekiller yapip bile buyu yapanlar varmis bi birinci ogrendigim gercek.

Ikinci gercege gelince, kartlarin enerji verdigini biliyordum ama bu enerjin aslinda bir buyu kadar etkili oldugunu da okudum o sitede. Hatta duyduguma gore tarotun en kotu karti olan yikilan kule kartini asla acik birakmamak gerekirmis cunku yikilan kula felaket ve kotu olayi davet eden cok olumsuz bir kartmis. Hatta sitede bir ornek vermis, Bruce Willis in bir filmi var turkcesini bilmiyorum ama hatirlarsiniz, hani bi kiz var 17 yaslarinda cocuklar kizi takip ediyo sonra kizin evine giriyolar kizin bi erkek kardesi var ufak bi de babasi var anneleri yok bunlari esir aliyolar evlerinde falan Bruce Willis de polis. O filmi bile yapan bu tarota biraz merakli belli :-D hatta bi anda kiz kapiyi kapatiyo ki kapida yikilan kule karti asili, yani filmi yapan bile o kartin felaket davet ettiginden haberddar J

Her neyse konumuza donelim simdi ben cok muthis bisey yaptim kendimden ornek vericem, ben Dubai’de yasayan bir bayanim ve burada benim meslegim emlakcilik aslinda ve buyuk bir kriz var biliyosunuz ki islerim cok bozuk. Bu sitede diyoki her problem temsil eden bir kart vardir tarotta ve bu problemin cozumunu temsil eden de bir kart vardir mesela ay kartiyla gunes karti gibi. Ay batinca gunes dogar gunes batinca ay gelir gibisinden bu butun kartlar icin gecerli, fakirlik karti da var zenginlik de, ya da olum karti oldugu gibi dogum karti, hamilelik ve kisirligi temsil eden kartlar gibi.

Simdi bu sitede problemlerin bile tarotla cozulebilceginden bahsetmis, bunu Allaha es kosmak falan algilamayin arkadaslar hepimiz Allaha inaniyoruz ben de inaniyorum ama unutmayin ki “sirket sahibine danismadan once sirketin mudurune danisilabilir” zihniyetine sahibim ben yani bir seyi allahtan da istersin onun altindaki birinden de rica edersin bir sakincasi yoktur. Bi evliyaya bi sey okuyup iyilik ya da duasini nasip etmek gibi bisey her neyse konuyu dagitmayalim.

Simdi bu sitede diyoki probleminiz neyse o sorunu cozen karti acin ve acik birakin be inanilmaaaaaaaaaaaaaaaz mukemmel bi sey bu, resmen 3 gundur uyguluyorum ve buyu gibi etkisi var. Ben su kartlari actim

Kupa altilisi (etkisi eskiden ozlemi duyulan kaybolmus bir seyi getirmesidir yani eski ekonominin geri gelmesi icin actim)

Para onlusu (en yuksek kazanc kartidir onlu oldugu icin en buyuk sayidir ve en buyuk paralari temsil eder)

Imparatorice (Bolluk ve bereket kartidir)

Para altilisi (borclari odeyen, para dagitan comertlik temsilcisi bir karttir)

Asiklar karti (iliskideki sorunlari duzeltir - :-D ufak bir sorun var da )

Gunes (problem cozucudur, her ne olursa olsun her problem cozer)

Kader carki (firsat davetcisidir, surekli firsat kapisi acar, ummadiginiz yerden firsat kapilari acilir)

Bu yukarda yazdiklarim bazilari icin sacmalik gibi gelebilir ama bunlar tarotun en olumlu kartlari ve ben de onlari actim ve inanirmisiniz son 3 gundur kartlari actigimdan beri telefonum susmuyo hic olmiycak yerden alicilar beni ariyolar ev almak icin ve yakinda insallah bi satis da yapicam. Herkese tavsiye ederim sorunu olanlar sadece 1 hafta denesinler ve tarotun olumlu kartini acsinlar ozellikle gunes ve kader carki karti her derde deva.

Bakım yapılmıyor konuda sadece bilgi amaçlı açılmıştır........Bakım yapılsın diye mesaj yazmamanız rica olunur.......

Guest a$ik

Ozianna,

Konu icin cok tesekkurler

Ben de zamaninda cok ilgilenmistim tarotla ancak sonradan biraktim ve unuttum maalesef tarot bakmayi

Sana tarotun ciktigi konusunda kesinlikle katiliyorum.

Bu acik kalan kartlarin durmasi gereken ozel bir yer var mi? Ve ne kadar sure acik tutalim. Bi de is bulmak icin hangi karti tavsiye edersin ?

Valla ben kartlari oyle sehpanin uzerine actim gercekten hepsi de etki ediyo, hayatimdaki problemlerin hepsi bi anda cozulmeye basladi, maddi sorunlarim cozuluyo iliskimdeki sorun da iyilesiyo falan ve o kadar ilginc ki hangi karti actiysam onun olumlu etkisi geliyo. Bu arada sitede bi ornek bakim yapmayi cok isterdim yasak mi bu gercekten ya? ne zevkli olurdu baksaydim, benim amacim burdan birilerini cekme falan degil sadece oylesine renk gelsin maksatli :-)

Guest monster men

Evet oyöntemi bende uyguluyorum tarota baktıktan sonra ne için açık bırakıcaksam bazı kartları açık bırakırım hep güneş ,ve kader çarkı kartının işsizlik için büyük bi etkisi vardır genelde hayatında baya değişiklikler olacaktır ama kartlarla arandaki bağa bağlı bu senin kedi elinde genede sen arandaki bağı ne kadar güçlü tutarsan okadar etkisi artar..

Cok inanilmaz birbiriyle baglantisi var kartlarin her kartin gercekten de bi tersi var gunesle ayin baglantisina ne demeli, gunesin slogani da "gunes mutlaka dogar" yani her aci olayin bi bitisi vardir gunes de zaten o bitisi iyilesmeyi simgeliyo ay karti da karanlik bi tunelden gecis gibi mesela kilic onlusu karti falan aciyi simgeliyo ama kisa sureli aci, inanilmaz bisey bu tarot yaa!

--- Sonraki mesaj ---

Acik birakilmasi gereken kartlarin hatta listesini yollayayim hangi sorun icin hangi kartin acilmasi gerekirse

Issizlik - kader carki, gunes

konsantrasyon sorunu cekenler - buyucu, para ikilisi

nasipsizlik, gecim sikintisi - imparatorice, para altilisi

kariyer yapmak isteyen - imparator

iliskide problemler icin - asiklar karti

hayatinin degismesini isteyenler - kader carki

surumcemede kalmis problemin bitmesi icin - dunya

evlenmek isteyen - degnek dortlusu, imparatorice, kupa ikilisi

bir kavganin sona ermesi, barismak icin - kupa ikilisi

sevgilisine kavusmak isteyen ya da gurbetten donmek isteyen - kupa onlusu

borclarin odenmesi icin -para altilisi

ozıanna kardesım neden cin musallatı konusu acıyosun burda yazdıkların ne alaka senden hıc bısey anlamadım tarota kahve falına sıhıre buyuye bu durumların kımdır kahramanları sen cınlerle ıs bırlıgı yap sonra musallat var nasıl kurtulucam de ınsan oglu bazen hak edıyo hep cınlere suc bulmak olmuyormus demekkı allah sana akıl versın

Guest a$ik
Cok inanilmaz birbiriyle baglantisi var kartlarin her kartin gercekten de bi tersi var gunesle ayin baglantisina ne demeli, gunesin slogani da "gunes mutlaka dogar" yani her aci olayin bi bitisi vardir gunes de zaten o bitisi iyilesmeyi simgeliyo ay karti da karanlik bi tunelden gecis gibi mesela kilic onlusu karti falan aciyi simgeliyo ama kisa sureli aci, inanilmaz bisey bu tarot yaa!

--- Sonraki mesaj ---

Acik birakilmasi gereken kartlarin hatta listesini yollayayim hangi sorun icin hangi kartin acilmasi gerekirse

Issizlik - kader carki, gunes

konsantrasyon sorunu cekenler - buyucu, para ikilisi

nasipsizlik, gecim sikintisi - imparatorice, para altilisi

kariyer yapmak isteyen - imparator

iliskide problemler icin - asiklar karti

hayatinin degismesini isteyenler - kader carki

surumcemede kalmis problemin bitmesi icin - dunya

evlenmek isteyen - degnek dortlusu, imparatorice, kupa ikilisi

bir kavganin sona ermesi, barismak icin - kupa ikilisi

sevgilisine kavusmak isteyen ya da gurbetten donmek isteyen - kupa onlusu

borclarin odenmesi icin -para altilisi

Supersin :) Cok saol ben de yapacagim en kisa surede

Ozelden msj atsam bana tarot bakar misin?

Bu arada yine gidip deste alasim geldi tekrar bakmaya baslamak icin (evdeki eski destlerle bakmak istemiyorum)

Guest Alacakaranlık

Bu çok güzel bir konu.Bunu bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederim.Sorunların çözümü yanı başımdaymışta hiç farketmemişim.