Jump to content
Guest Celal

Para Sıkıntısı Çekenler

Recommended Posts

Guest Celal

İnsan hep direk düşünmek yerine şunu yaparsam bunu yapmam lazım diye isteklerini erteler.Çoğunluklada olumsuz inanç sistemi yüzünden isteklerine ulaşamaz.

Olumsuz düşünceleri bırakın.

Para pistir.Para kazanmak zordur.Para kazanmak için çok çalışmak lazımdır.

Bir çok insan durduğu yerde bir reklam filminde oynayıp veya bir buluş yapıp.Trilyonlarla para alıyor.Bu onların çekim gücü ve inanmalarından oluyor.

Yapılması gereken şudur. Eğer para sıkıntınız varsa direk parayı düşünün.Ama, eğer,olmaz gibi olumsuz yakınmaları bırakın.Nasıl yada ne şekilde geleceğinide bırakın.Olumsuz en ufak bir düşünce enerjiyi azaltır.Direk parayı çektiğinizi düşünün hissedin.Siz bu güce sahipsiniz ,yılmayın bir hafta uygulayın.Gerekirse para görselleri kullanın,hemen olmuyor demeyin yılmayın. Sonunda her yerden para size gelecektir.Deneyip uygulayın sonrada buradan yazın. Alın sizin olsun.

.

pr4.jpg

Guest Celal
düşünürken olumlama yapmak gerekirmi

Deha basit ve sıradan olandır. Zeka çokluk sınırlılıktır. En basit yoldan ama,eğer,şöyle olursa vs gibi şeyler kullanmadan.Direk mıknatıs gibi parayı çektiğinizi hissedin.Aslında bunu farkına varmadan çok istediğimiz diğer şeyler içinde yaparız.Otomatik olarak. Çok istenen bir eşya vs.

fakat zihinde olamaz ,mümkün değil,para bana gelmez,şansızım gibi bir sürü olumsuz düşünce ve inanç sistemleri vardır. Bunları atın.İnanmayın.

Direk elinizde ,vizyonunuzda,paranın size geldiğini düşünün hissedin. Gerisini boşverin.İnanın..denemekten bir zarar gelmez. Ama siz denemeye başlayınca zihinde konuşmaya başlar. Aman olurmu öyle şey. Bu kadar basit olurmu.Zihin karmaşayı sever.Olumsuzlukları sıralar.Olumsuza inanmayın.

çok ilginç peki celal bey siz böyle düşünerek çektinizmi parayı mıknatıs gibii deneyimli olmalısınızz...

Guest Celal
çok ilginç peki celal bey siz böyle düşünerek çektinizmi parayı mıknatıs gibii deneyimli olmalısınızz...

Evet ,İnanın sırf para değil bir çok başka şeydede denedim.İstediğim bir araba (rengi ,,otomatik vites olması ayrıntıya kadar)

Ev ( kendinizi içinde görüp hissetmek)

Ben ilk başta para sizlere direk gelsin istiyorum. İlk amacımız para şu an.Diğerlerini sonra anlatırım.

Bakın bu okuduğunuz mesajı tam olarak alır ve anlarsanız inanın bu size heyacan verip hayatınızın değişme noktası olacaktır.kendinize inanın gücünüze inanın.

peki çok param var diyerek mi düşünmek gerek nasıl?

peki gün içinde "Direk elinizde ,vizyonunuzda,paranın size geldiğini düşünün hissedin" bunu nasıl başaracağız, nasıl telkin etmek gerekir zihni.

Guest Celal
peki çok param var diyerek mi düşünmek gerek nasıl?

Bakın madde bir enerjiye sahiptir. Kütleler bir birini çeker yada iter.Gezegenlere bakın çekim güçleri vardır. İnsanında çekim gücü vardır.

sorun neyi nasıl kendine çekeceğini bilmemek. Yada yaşarken ne yaptığının farkında olmamak.

Çok param var diye düşünmek sadece düşüncedir. inanmak ve hissetmekte gerekir. Düşünüp hissettiğiniz şey yaşamınızda sizin gerçeğiniz olur.

Ben en basit yolla parayı düşünün demekle elinizde cebinizde yüklü miktarda para olduğunu bunu ŞİMDİ kendinize çektiğinizi hissedin diyorum.

görsel kullanın.Para resimleri kullanın .Zihninizde DİREK parayı görün.Aldığınız görün.

Zihin direnecektir. Olurmu öyle şey.Hemen bir sürü kuşku,olumsuz düşünce,engel,SÜREYİ UZATMA çıkaracaktır.Mesela 2 yıl sonra anca şu olursa eline bu para geçer gibi.Nerden nasıl geleceğini düşünmeyin.ŞİMDİ nakit parayı düşünün.Aldığınızı düşünün ,paranın kokusunu dokunuşunu avucunuzda hissedin.Kendinize çekemeyeceğiniz yalandır. İnsanlar erteler,zora koşar,bir takım koşullara bağlar.Koşul yoktur.

Guest sogukyenen

ben umutsuzdum ama kendimi buna adayacagım. bakim ilk etkisi ne olacak.

Allah hakim olandır.

deneyecegim.

sonuçlarını yazmak nasip olsun.