Jump to content
Guest Celal

Para Sıkıntısı Çekenler

Recommended Posts

Celal beye her açıdan katılıyorum düşünce yogunlasınca gercekten oluyor fakat biz zaman ayırıp uygulama yapmıyoruz

Guest benkar

Ben dualarında böyle kabul olduğuna inanıyorum [ENERJİNİN MADDEYE DÖNÜŞMESİ]bir şeyler düşünüp dua ediyoruz yani istiyoruz bir bakıyoruz olmuş yani duamız kabul olmuş ....allah razı olsun kafamda bu düşünce vardı siz anahtar oldunuz ...celal tşk.

Guest incitozu

arkadaslar bende elde ettiklerimi sıralıyım,ufak olanda var buyuk olanda benim için önemli olan olması.1-şu anki arabam;şu anki arabamı 2008 yılında aldım,2005 ten beri istiyordum ama sadece istiyordum,çekim yasasından hiç haberim yoktu o zaman, 2007 yılında kitaplar okumaya basladım ve ufak oyunlar oynadım kendimce,örnegin her gün girip netten alacagım aracın ilanlarına bakardım,resimlerini masaüstü yapmıştım zaten :)sonra gözümü kapatıp direksiyonunu tuttugumu,kokusunu ,vitesini düşünüp hissetmeye odaklanırdım.sitede yürüyerek markete giderken benim istediğim arabaan varsa yol güzergahımda,çaktırmadan dokunup 'sana sahip olabilirim'derdim.yani yatıp kalkıp tutku derecesinde istedim ve en sonunda sadece 1 yıl içinde aldım arabamı,ummadıgım yerlerden paralar geldi,harcamadım tuttum bir kısmınada senet yapıp aldım işte,borcuda bitti.bu büyük olandı ama ufak şeylerde var;2- cok istediğim bi kitap vardı bir türlü almak nasip olmamıstı,adını bile tam bilmiyordum ama dış kapagını hatırlıyordum tvde görmüştüm,kitapcıya tarif ederim nasılsa o bilir diyordum,derken kuzenim bana okumadıgı kitapları yollamay karar vermiş bir gün,veeee içinde o kitap ta vardı işn ilginç yanı kuzenim o tür kitapları okumazdı,aradım sen ne alaka aldın bu kitabı dedim,o da bana o kitap benim degilki dedi!!!sonra kurcalamyı bıraktım ve tesekkur ettim ayagıma kadar gelen istediğime,isteyin istediğinizi belli edin,sempatik olun isyankar degil,ne istiyorsanız sahip olursunuz....