Jump to content
Guest Celal

Para Sıkıntısı Çekenler

Recommended Posts

alış veriş yapmaya korktugum zaman param bitiyor ve hiçbirsey alamıyorum

ama alısverıs yaptıkca daha cok param oluyor ve para daha cok gelıyor

bıter dıye korktugum an kısılıyor cemal bu konuda ne dusunuyorsunuz?

--- Sonraki mesaj ---

Bakın sırf sözle düşünmek,telkin etmek söylemek olmaz. Söz konuşma yetersizdir.

İlk olarak kendinize inanın . Bu Okuduklarınız size heyecan ve yeni bir istek verecektir.

Olumsuz şeylere inanmayın.Ertelemeyin. Koşul koymayın. Şu olursa olur vs.Zihnin olmusuz söylemlerini dinlemeyin.

Görsel kullanın.Hissedin .kokusunu,dokunuşunu,geldiğini,enerjisini.Nasıl nerden geleceğini düşünmek değil yanlış anlamayın. DİREK ŞİMDİ düşünmek

görmek. Koşula bağlamadan.Siz bir mıknatıs gibisiniz ve parayı cebinize elinize çekiyosunuz.Masanızda iç cebinizde para var.geliyor sürekli.

Eğer siz çekmeye şimdi başlarsanız (umarım anlayıp uygularsınız)

para size her yoldan gelir. Bulursunuz,hediye edilir,bi şey kazanırsınız,işinide inanılmaz paralar gelir.

Bakın Aşşağıdaki yeni habere

Ünlü işletmeci Ertekin Dinçay’ın Kalamış’taki işletmesinde düzenlenen doğum günü partisine 60 yıllık dostu Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç da katıldı .

Koç, 83 yaşına basan Dinçay’a 350 bin Euro değerinde son model bir Ferrari F430 model otomobil hediye etti. Rahmi Bey, Bay Şapka’ya 81. doğum gününde de bir Ford Kuga cip hediye etmişti.

Cemal Rahmi bey'in bir oncekı dogumgununde ford hediye etmesi ile 83. dogumgununde daha pahalı hediye vermesını nasıl yorumluyorsun?

neden sureklı hedıyelerın degerı artmıs sence

Ayrıca Rahmi bey'e buradan çağrı yapayım, bana da verin şu hediyelerden

Ozcan göreceksin Rahmi Koç günün birinde hem sana hem bana hediyelerimizi vericek :) bilinçaltı bu çağrımızı duymus olmalı

Guest Celal
alış veriş yapmaya korktugum zaman param bitiyor ve hiçbirsey alamıyorum

ama alısverıs yaptıkca daha cok param oluyor ve para daha cok gelıyor

bıter dıye korktugum an kısılıyor cemal bu konuda ne dusunuyorsunuz?

--- Sonraki mesaj ---

Cemal Rahmi bey'in bir oncekı dogumgununde ford hediye etmesi ile 83. dogumgununde daha pahalı hediye vermesını nasıl yorumluyorsun?

neden sureklı hedıyelerın degerı artmıs sence

Ayrıca Rahmi bey'e buradan çağrı yapayım, bana da verin şu hediyelerden

Korku ,endişe gibi olumsuz duyguları bırakın.Bolluk düşüncelerini benimseyin.Endişelendiğiniz korktuğunuz şey başınıza gelecektir.

Rahmi beye gelince herhalde artık 80 li yaşlara geldik napıcaz bu kadar parayı bari hediye edelim insanlara diye düşünmüş sanırım.Yaş arttıkça hediyede büyümüş.

O Zaman sıra bize geliyor çokmutlulukkk :)

--- Sonraki mesaj ---

Celal peki nasıl yapalım sürekli ben parayı çeken bir mıknatısım, para bana kolayca ve bolca geliyor diye olumlama mı yapmalıyız..

Guest Celal

--- Sonraki mesaj ---

Celal peki nasıl yapalım sürekli ben parayı çeken bir mıknatısım, para bana kolayca ve bolca geliyor diye olumlama mı yapmalıyız..

olumlamanın haricinde görsel kullanmanız lazım.gözünüzde canlandırıp hissetmeniz lazım.buna inanmanız lazım..

zaten yaşamda otomatik yapıyorsunuz farkında değilsiniz.bu sadece istediğini bilinçli ve tercihin kendinde olduğunu bilerek yapmak.

Şöylemi yani; bir sürü para canladırıp gözümde ona elimi uzatarak alıyorum elime alınca da önce parayı hissediyorum daha sonrada paraya sahip olmanın mutluluğunu, başınızı ağrıttım ama tam anlamıyla yapabilmek için soruyorum

Guest etelya

son zamanlarda tesadüf ama çekim yasası ile ilgili biçok yazı okudum ilgimi çekti bu aralar bu konu....

olmayan bir şeyi varmış gibi düşünmek psikolojik bi rahatsızlığa yol açmasın sonra şizofreni falan :) yoksunlığunu çekerken varmış gibi düşünmekte zor olsa gerek..

bilmyrm denemek lazım test etmek lazım ufak bi şeyle mesela..?

..

Evet aynen!Rahmi Koç bana kimbilir ne hediyeler verecek siparişi vermiş olduk

Rahmi Bey evinde benim şerefime yemek de versin :derisive:

umarım sen de hazırsındır Ozcan ?

bak bunu şaka olarak yazmıyorum kesinlikle inandım ve olucak

Guest Celal
son zamanlarda tesadüf ama çekim yasası ile ilgili biçok yazı okudum ilgimi çekti bu aralar bu konu....

olmayan bir şeyi varmış gibi düşünmek psikolojik bi rahatsızlığa yol açmasın sonra şizofreni falan :) yoksunlığunu çekerken varmış gibi düşünmekte zor olsa gerek..

bilmyrm denemek lazım test etmek lazım ufak bi şeyle mesela..?

Şizofreni:

Normalde çevrede varolan uyaranlar dışında olmayan sesler, hayaller, garip kokularla dış dünya karışık ve anlaşılmazdır.Bu ortamda hastalarda anksiyete artışı, heyecan ve korku sıktır. Bu duygularla genelde normal olmayan davranışlar sergilerler. Yani zaten onlar bir takım şeyleri istem dışı görür işitirler.

Bizim yapmaya çalıştığımız istemek ...Bu güne kadar 2002 tane şu duayı okumayı,bir takım başka insanlardan yardım istemeyi,akla gelmedik şeyleri tuhaf şekillerde yaparak bir dileğinin gerçekleşmesini beklemeyi yapmışsınızdır.

Fakat siz sadece araba istiyorum sözüyle bunu 5000 defa tekrarlayıp taklamakan çölünede gitseniz bir yere varamazsınız.

Elbette siz yine duanızı edin. Fakat istediğiniz şeyi tam olarak sekliyle ,dokunuşuyla,ve sizin olabileceğine inanarak istemelisiniz.

Allahım ben ev istiyorum.... Dualar ,adaklar vs... sonra bir ev umudu doğar peşinden sakın bana yaklaşma ben buna layık değilim

Bu gerçek olamaz daha 6 sene çalışmam lazım dersiniz.Umut başlamadan biter.