Jump to content
KARATAY

Tam Arınma İçin Z-Ponopono Arınma Kitabı

Recommended Posts

Guest sevgili

Sevgili karatay,dün tahlillerimi yaptırdım bugün sonuçları aldım..nasıl sevindigimi bilemezsiniz kandaki degerler eskisine göre çok düşük çıktı.Ben galiba iyileştim.kitabı netten nasıl alacagımı bilmiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.KARATAY Allah yüzünü hep güldürsün..binlerce kez teşekkür ederimm.kucak dolusu öpüyorum ...

Sevgili karatay,dün tahlillerimi yaptırdım bugün sonuçları aldım..nasıl sevindigimi bilemezsiniz kandaki degerler eskisine göre çok düşük çıktı.Ben galiba iyileştim.kitabı netten nasıl alacagımı bilmiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.KARATAY Allah yüzünü hep güldürsün..binlerce kez teşekkür ederimm.kucak dolusu öpüyorum ...

Sevgiliiiiiiii sen nekadar güzel şeyler yazıyosun, inan kendim kadar mutlu oldum arkadaşım, kalbim çarptı msjı okuyunca heyecanlandım.Çokkkkkk sevindim, inancınla yendin sen bunu bence ve dahada temizleyeceksin. Allah'ım sana yardım edecek, bütün dualarım seninle. Ne yazacağımıda bilemedim valla çokk sevindim. Kitabı Sevinç Sultan hanımdan temin edebilirsin hatta bu konuyla alakalıda bilgi ver sana daha detaylıda yardımcı olur, çok yüce gönüllü bir hanımefendi. Sitede telefon numarasıda var oradanda arayabilirsin. Google dan Sevinç Sultan yada Z-ponpono yazarsan o çıkıyor zaten. Ulaşamazsan haber ver buradan ben yardımcı olurum. :):):) Bu arada Allah seninde, sitedeileride herkesin yüzünü hep güldürsün. :):):)

--- Sonraki mesaj ---

ah birde ben başarabilsem şunu:)

Sevgili imkansız_aşk, imkansız diye birşey yoktur. İnancını koru ve bir kere bile denesen dahi faydasını görürsün (inanarak). Burada çok örnekler var onlardan alıntılar yap ve dene. :):):)

--- Sonraki mesaj ---

allah razı olsun

Allah sendende razı olsun Aslı_han, okuyup değerlendirip destek olacak şekilde kısada olsa Öz yazarak bizleri mutlu ettiğin için. :):):)

sevgili karatay Ho'oponopono kitabını okuyorum şuanda ama kendimi tam veremiyorum sorun burda başlıyor tam birşeylere inanmaya başlarken kendimi olumsuzluklar içerisinde buluyorum sonra kitabı kapatıp düşünüyorum 2 gün sonra tekrar okumaya başlıyorum anlayacağınız sorun kendimde başlıyor..

sevgili karatay Ho'oponopono kitabını okuyorum şuanda ama kendimi tam veremiyorum sorun burda başlıyor tam birşeylere inanmaya başlarken kendimi olumsuzluklar içerisinde buluyorum sonra kitabı kapatıp düşünüyorum 2 gün sonra tekrar okumaya başlıyorum anlayacağınız sorun kendimde başlıyor..

İmkansız_aşk,

*** Z-ponopono yöntemine karşı olumsuzluk, inançsızlık hissetmeme neden olan duygu, düşünce, inanç, kalıp her ne varsa siliyorum. Özür dilerim, beni affet, seni seviyorum (Özür dilerim, beni affet, seni seviyorum bu 3 cümleyi 1 dk kadar tekraredin, sonra kendinizi yoklayın yine herhangi bir olumsuzluk hissederseniz cümleyi baştan tekrarlayın ve 3 cümleye devam edin.)

***Z-ponopono arınma yöntemini inançla uyguluyorum. Teşekkür ederim, seni seviyorum. (Teşekkür ederim, seni seviyorum bu 2 cümleyi 1 dk boyunca tekrarlayın.)

***Z-ponopono yönteminden faydalanmayı seviyorum .Teşekkür ederim, seni seviyorum. (Teşekkür ederim, seni seviyorum bu 2 cümleyi 1 dk boyunca tekrarlayın.)

Alttaki 2 olumlama cümlesini örnek olarak yazdım siz kendinize uygun cümlelerde kurabilirsiniz. Bu yöntemle belki inancınızla alakalı sorunu çözebilirsiniz.

teşekkür ederim uygulamaya başlayacağım.

Yöntemi uygularken sürekli yönteme güvendiğini ve faydasını gördüğünü de imgelersen çok iyi olur :):):)

karatay canım ben de uygulamaya baslayamıyorum bır turlu napsam kı

bende dün başladım bu uygulamaya burada bilgilerini bizimle paylaşan arkadaşa çok teşekkür ederim :)

karatay canım ben de uygulamaya baslayamıyorum bır turlu napsam kı

Çokmutluluk sende başlayamıyorsan kimse başlayamaz artık ama :), ya sen iyiden iyiye bilgilendin bu konularda aslında. Birde şuda var; bu yöntemleri belli bir süre uygulayıp bıraktıktan sonra tekrar dönmek zor olabiliyor. Yani hayatsal anlamda belli bir refah seviyesine ulaştıktan sonra sanki artık ihtiyaç yokmuş gibi arınma yapmaya üşeniyor insan, bazen bazı durumlarda farkına varıyor ama eskiden olduğu gibi o durumla ilgili o anda arınma yapmaya üşeniyor ve erteliyor ve tabiki zmanalada unutuyor. Böyle böyle derken araya soğukluk giriyor deniyor ya aynen öyle bir durum gelişiyor ama herhangi bir zamanda ufakada olsa tekrar tepki verilen birşeyle karşılaşılınca geri dönmeye başlanıyor.

Bu durumu bazı arkadaşlarda; hani çok susarsın o anda su yoktur sonradan buluncada fazlasıyla içersin ve oandan sonra sanki bidaha hiç susamayacakmışsında su görmek bile istemiyorsundur ama belli bir zaman aralığından sonra ufak ufak susamaya başlarsın gibi bir duruma benzetiyorum. Arınmalarda böyledir aslında. İlk zamanlarda bende hayatın genel olarak her anlamında arınma yaptım bi ara bomboştu içim sanki hiç bir arınmaya ihtiyaç duymayacaktım bir daha ve belli bir süre yapamadım ama sonra hayat devam ediyor ve zaman zaman ihtiyaçlar çıkıyor ve bu sefer ufakta olsa günlük olarak en azından aldığım negatif enerjiler için bile olsa üşenmeden belli bir sistematiğe soktum.

Konu nereden nereye geldi; ÇOKMUTLULUK sen deneyimli bir arkadaşımızsın bu konularda o yüzden lütfen üşenmeyi bırak ve devam et :):):)

--- Sonraki mesaj ---

bende dün başladım bu uygulamaya burada bilgilerini bizimle paylaşan arkadaşa çok teşekkür ederim :)

Hadi kolay gelsin Esraa; her yeni başlayan birilerini duyduğumda bir kişi daha mutlu olacak diye çok seviniyorum, senin adınada çok sevindim, takıldığın şeyler olursa buradan yazabiirsin, yardımcı olmak isterim. :):):)

• Like 1