Jump to content
KARATAY

Tam Arınma İçin Z-Ponopono Arınma Kitabı

Recommended Posts

e-kitap olarak da var mı..
e-kitap olarak yok maalesef.

--- Sonraki mesaj ---

Arkadaşlar ben çıkmak zorundayım yarın pazartesi malum erken kalkmak gerek :( ama sorularınız olursa yazın ben sabah yardımcı olmaya çalışırım. :):):)

Guest escape65

teşekkürler...

arkadaslar bu kıtap yenı sanırım dolayısıyla e olarak cıkması zaman alır ve hatta bırkac yıl beklemek gerekebılır

o yuzden kıtabı satın alalım olsun bıtsın

bakalım bır cıkıs noktası bulcaz elbet hayatta

arkadaslar bu kıtap yenı sanırım dolayısıyla e olarak cıkması zaman alır ve hatta bırkac yıl beklemek gerekebılır

o yuzden kıtabı satın alalım olsun bıtsın

bakalım bır cıkıs noktası bulcaz elbet hayatta

Evet arkadaşlar irtibata geçip,istiyorsunuz o şekilde temin edebilirsiniz,kitapçılarda satılmıyor.Kitap içinde hayatın tüm alanlarıyla alakalı arınmalar var.Keşke heryerde satışa çıksa tüm insanlığın hayrına olur eminim,Çok etkili,ben kendi adıma çokkkk faydasını gördüm.

karatay kitaptan bize önemli bulduğun yerleri kesit halinde yazsan öyle iyi olurdu ki..

Guest lubenaz73

Evet e-kitap olarak bulabilirmiyiz acaba? Bu arada çok teşekkürler karatay,ilgiyle okuyorum yazdıklarını :)

karatay kitaptan bize önemli bulduğun yerleri kesit halinde yazsan öyle iyi olurdu ki..
Tabiki Ara yazarım, kesit kesit alırım fakat konuyu okadar derinden almışki ama bir okadar basit,yani ktabı edinip her uygulamayı sırası ile yapmanız gerekiyor.

--- Sonraki mesaj ---

Guest kayıtlı üye

karatay peki bu 4 cümleye ilave olarak mı bişeler söylicez?bi konu ele alsak onu bize z ponoyla anlatsan,ne güzel oluur**

karatay peki bu 4 cümleye ilave olarak mı bişeler söylicez?bi konu ele alsak onu bize z ponoyla anlatsan,ne güzel oluur**

Tabiki anlatmaya çalışayım.Örnek; kötü maddi durum için bir çalışma hazırlamış, bu çalışma için biz sadece 1-2 cümle kurup arınma yaparız hoponopono ile mesela"maddi durumumun kötü olmasına sebebiyet veren içimizde her ne varsa.... 4 kalıp tekrarlarız" Sevinç hanım bunu ortalama 18-20 cümle ile arınma yapıyor önce ve sonra konuyla ilgili olumlu cümleleri kullanarak bilinçaltını yeniden programlama yapıyor ve bizim o arınma işleminden sonra kötü maddi durum ile ilgili algılarımız ve bakış açımız değişiyor.Ama bu kökten arınma olmuş oluyor yani her zaman arınma yapmamıza gerek kalmıyor.önemli olan mevcut bilinçaltı durumlarını olumlusuyla değiştirip programlayabilmek.

Eğer kitabı edinebilirseniz orada yaşamın her alanıyla ilgili çalışmalar var, onları baştan sona bir kere uygulamak bile yetiyor. Mesela hastalıklarla ilgili bir çalışma var ve çok güzel,hastalığınbedene,zihne,duyguya,düşünceye her neye etkisi varsa bunu kökten arınma cümleleri ile arıtıyor yerine sağlıklı cümleler yüklüyor,hastalığa ait tüm neden ler yok ediliyor.

mesela büyük yada küçük travma geçirenlerin enerji düzeneklerinde kırılmalar oluyormuş,bütün bunların onarılmasını sağlıyor ve eski travmalardan kalan tahribatlar iyileştirilip enerji ızgaraları vs vs vs temizlenmeleri yapılıyor en başında sonra diğer hayatsal durumlara geçiliyor.

Yani düzgün bir biçimde bu kitap ve uygulamaları üzerinde çalıştığımızda genel olarak tam arınma yapıyoruz ki kitapta bunun birkaç gün ile 2 ay arasında etkilerini görebileceğimiz söyleniyor. Ben kendi adıma çok çabuk etkilerini gördüm. Yani ben her ne kadar buradan yazarak anlatmaya çalışsamda bu konu parça bmlük yapılacak bir iş değil.JOE VİTALE BİR YÖNTEM SÖYLEDİ KİTAPTA VE BIRAKTI DETAY VERMEDİ, AMA BU BÖYLE DEĞİL, SAĞOLSUN YAZAR ÖYLE DERİNDEN İŞLEMİŞKİ TAMAMEN ARINDIRIYOR BİLİNÇALTINI PROGRAMLIYOR VE GÜZEL YAŞAM DİLEYEREK NOKTALIYOR.

Beni yanlış anlamayın ama buradan parça parça sonuç alınamaz gibi geliyor o yüzden Seviç hanımın sitesinin adresini yazmıştım, Zaten kitap çok cüzi bir paraya satılıyor.Kitabı alıp üzerinde çalışmak gerek. :)