Jump to content

Recommended Posts

Guest catherine

dosyalarınızın bu şekilde olmasının sebebi siz adobe acrobat ı kaldırmışsınız bilgisayarınızdan. tekrar adobe acrobat yüklerseniz hiç bir sorun kalmaz. yazıcı sürücüsü için ayrıca daha önce belirttiğim adımları takip etmeniz gerekli

catherine teşekkürler. Çıktı alabiliyorum. Şimdiki sorunsa bu sürücüyü hep mi sitesinden yükleyeceğim? Ya da sürücüsünü mü edinmem gerek? Zira hem zaman hem de çok kota harcıyor. İlgin için tekrar teşekkürler...

Guest catherine

çıktı alabiliyor iseniz yazıcı sürücünü yüklemişsinizdir. adobe acrobat dosyalarını açmak için uygulamayı soruyorsanız onu internetten indirebilirsiniz. büyüklüğü azdır.

Guest catherine

çıktı aldığınızı belirtmişsiniz. bu durumda yazıcı sürücüsü yüklü demektir. sorununuz sadece adobe dan mı çıktı alamamak ?

çok şükür dilediğim gibi her yerden şimdilik çıktı alabiliyorum. demek istediğim şu. cd yok ya. Ben yine yüklemeyle ilgili sorun yaşadım diyelim. driveri hep hpnini sitesinden mi yükleyip yüklemeyi yapacağım? Sorun yazıcının sürücüsüyle ilgili. Bu setup olayı oluyor sanırım.

Guest catherine

yazıcı sürücüsünü hp sitesinden bir defa bilgisayarınıza indirmeniz yeterli. bundan sonra sorun yaşadığınızda yeniden yükleme için aynı sürücüyü kullanabilirsiniz

size önerim bilgisayarınızda sürücü isimli bir klasör oluşturarak tüm donanım sürücüleri orada saklamanız ve ihtiyaç oldukça oradan kullanmanız.

her donanım ve yazılım kurulumunun genel adı setup olarak geçer.

Anladım çok teşekkürler. Öğrenmek istediğim bu idi.

--- Sonraki mesaj ---

Yalnız biz install ı seçtik setup için ayrıca dowland mı etmek gerek? Neticede bs de bir setup yok. İnsatlaada işlemler kendi yörüngesinde oldu.

Guest catherine

işlem sırasında internet üzerinde install seçildi. bu durumda indirme ve yükleme işlemi otomatik yapılır. sürücü dosyası bilgisayarınıza indirilmiş durumdadır, dosya isminden bulabilirsiniz.